Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

за спаменето на темите

Публикувано от големо жувотно 
Re: за спаменето на темите
28-01-2012 - 15:06:11
Quote
ivorad
Quote
ivorad
Quote
големо жувотно
Мнозина ще се запитат: Защо форума заприлича на кочина?

Отговорът е кратък:

Отговорът наистина е кратък. Ето малък цитат, който го съдържа:

Quote

Драгомире, панелообитателю, а може ли да го начукам на Ева (жена ти)? През това време ти мое да правиш свирки. Деба и тъпото ченге нещастно.

Това е твое лично творчество, енимълчо, изложено на показ в елегантната ти тема , озаглавена "защо некои брокита са толку тъпи?"
*ok*




Странно, страннооооооо.......нашето животинче е толкова словоохотливо, така отдадено на добрия тон във форума, а няма отговор......
Що така?
*xxx*

Наистина странно, някои особено възпитани съфорумци биха казали, че човекът мълчи като същи хомосексуал.......
А от друга страна е напълно ясно, че е един изключително мъжествен юнак, сам и свъвсем скромно си го е казал, всички сме напълно убедени в този факт след тези писания!......
Странно е един такъв мъжкар да се държи като насран пййрас.....

winking smiley:]
Re: за спаменето на темите
28-01-2012 - 20:04:32
ivorad ,ако спреш да се заяждаш с който и да е ,това място щеше да е доста приветливо. От тримата тенори, ти си първата кипра след всеки пост. Абе почини си малко бе,дай малко шанс на този форум да живне с интересни мнения и участници. Ей сега и като не ти обръщат внимание персонално пак ровиш заядливо!
Re: за спаменето на темите
29-01-2012 - 08:14:13
Quote
фло
ivorad ,ако спреш да се заяждаш с който и да е ,това място щеше да е доста приветливо. От тримата тенори, ти си първата кипра след всеки пост. Абе почини си малко бе,дай малко шанс на този форум да живне с интересни мнения и участници. Ей сега и като не ти обръщат внимание персонално пак ровиш заядливо!

Драги Фло, благодаря ти за съвета, с който за пореден път първосигнално заставаш на страната на агресивната простотия. Погледни цитатите, които съм привел, съпостави ги с претенцията, която има автора на темата и ще разбереш, може би, защо по никакъв начин няма да се съобразя с великодушния ти съвет!
smiling smiley
Re: за спаменето на темите
29-01-2012 - 10:50:22
avatar
Драги фло, г-н Деригъзов (мазният педал ивчо), няма да спре защо аз няма да му дам тази възможност, а не защото той не желае. Аз нарочно го бода в гъза с теми по които той няма начин да не се изкуши да се изходи. А и не само той но и другите тенори.
Re: за спаменето на темите
29-01-2012 - 10:55:48
Quote
големо жувотно
Драги фло, г-н Деригъзов (мазният педал ивчо), няма да спре защо аз няма да му дам тази възможност, а не защото той не желае. Аз нарочно го бода в гъза с теми по които той няма начин да не се изкуши да се изходи. А и не само той но и другите тенори.

Интересно, че така и не смогваш да отвърнеш на поста ми......
:]
Re: за спаменето на темите
29-01-2012 - 11:04:10
Quote
ivorad


Драги Фло, благодаря ти за съвета, с който за пореден път първосигнално заставаш на страната на агресивната простотия. Погледни цитатите, които съм привел, съпостави ги с претенцията, която има автора на темата и ще разбереш, може би, защо по никакъв начин няма да се съобразя с великодушния ти съвет!
smiling smiley
Иворадчо, открай време ти се държиш агресивно и мисля, че даже мноу се забави негативната реакция спрямо тебе, която аз намирам за съвсем нормална. Още повече, че си защитник на бита кауза. Винаги изкривяваш както ти изнася мненията на съфорумците, вадиш изрази от контекста и ги тълкуваш както дявола Евангелието.
Доктор хонорис лузър е титлата която заслужаваш, щото си я извоюва без чужда помощ, тва ти го признавам за личен успех! (скункс+малинки)
Re: за спаменето на темите
29-01-2012 - 11:12:43
Quote
darkside
Иворадчо, открай време ти се държиш агресивно

Оооооооо, чакай, чакай да видиш какво те чака на 1.03.2012!
Ще бъдеш спукан от майтап /не че сега минаваш метър, смешко/ !
winking smiley:]
Re: за спаменето на темите
29-01-2012 - 11:17:44
Quote
ivorad
Quote
darkside
Иворадчо, открай време ти се държиш агресивно

Оооооооо, чакай, чакай да видиш какво те чака на 1.03.2012!
Ще бъдеш спукан от майтап /не че сега минаваш метър, смешко/ !
winking smiley:]
Ето, пак вадиш от контекста.....Тва неква болез ли е?....
Re: за спаменето на темите
29-01-2012 - 11:32:57
Quote
darkside
Quote
ivorad
Quote
darkside
Иворадчо, открай време ти се държиш агресивно

Оооооооо, чакай, чакай да видиш какво те чака на 1.03.2012!
Ще бъдеш спукан от майтап /не че сега минаваш метър, смешко/ !
winking smiley:]
Ето, пак вадиш от контекста.....Тва неква болез ли е?....

Болез, болез!
Ти така и не сфащаш, че си залъгалка, с изцепките си в стил "архипророк", с липсващото чувство за хумор, с огромното си самомнение - типичен обект за майтапи.
И не е проблемът във ваденето, а във вкарването.
На 1.03 ще го разбереш!
:]
Re: за спаменето на темите
29-01-2012 - 13:53:48
Quote
ivorad
[
И не е проблемът във ваденето, а във вкарването.

:]
Тва требваше на лични да ми го пишеш, ма нищо....Имаш проблем с вкарването? Мое да ти са помогне, баси........може би недобра ерекция? Самолета не излита?
Освен имотите, тва е другата ми силна страна, мое да ти помогна като свърша работата вместо теб, баси..:]:}:]
А иначе потърси лекарска помощ
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход