Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

за спаменето на темите

Публикувано от големо жувотно 
Re: за спаменето на темите
26-01-2012 - 11:24:44
Наема има ограничение отдолу - от една цена надолу просто не си струва да се занимаваш. Под 150лв, вероятността да попаднеш на лоши наематели и да ти скашят всичко + да те набутат с огромни сметки - трябва много да се замислиш за да даваш имота, или да го даваш на познати, или да ги следиш много добре как са със сметките и дали правят мизерии вътре. Ако фирма ти повреди магазин в мол - винаги можеш да ги осъдиш за щетитер, ама ако ти направят сметка за 1000лв парно/ток/телефон а ти дори нямаш договор, както е в повечето случаи - има да гониш михаля.
От друга страна - 10% преди данъци е доходността при наемане нон стоп през цялото време и без никакви проблеми от страна на наемателите, което е меко казано несериозно.
Цената също има ограничение отдолу, ама там може доста да се слезе.
От трета страна жилищните имоти имат ограничен живот. Ако условията на обитания се влощат много (чети 40 годишни панелки без поддръжка) наема ще падне доста, ако изобщо има желаещи за наематели (доходност - отрицателна).

Разбира се имотко има само топ апартаменти на топ локации *angel* и тези неща не го интересуват, но ние простосмъртните си даваме сметка че средната възраст на жилищния фонд е над 30 години. И една огромна част от него са соц панелки. Колко да струват такива жилища?
Re: за спаменето на темите
26-01-2012 - 13:23:13
Quote
големо жувотно


Отсега нататък така ще бъде! Започна ли тема и ако коментарите в нея не са по темата, то тогава горепосочените фигури ще трябва да очакват ответна реакция.

Нека отбележа едно комично обстоятелство: цитирах в темата двама от най-уникалните простаци във Форума и......те онемяха.....никакъв коментар.....
*ok*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-26 13:29 от ivorad.
Re: за спаменето на темите
26-01-2012 - 13:37:13
Quote
ivorad
Quote
големо жувотно


Отсега нататък така ще бъде! Започна ли тема и ако коментарите в нея не са по темата, то тогава горепосочените фигури ще трябва да очакват ответна реакция.

Нека отбележа едно комично обстоятелство: цитирах в темата двама от най-уникалните прстаци във Форума и......те онемяха.....никакъв коментар.....
*ok*
Ми ти победи, баси......ти си уинър! Ти си фактор! Думата ти тежи, дет са вика! Сички онемеха!
Верно има нещо комично, ма не знам как да ти го кажа, щот немаш чувство за хумор.............и знам ква голема уста ша отвориш!
.Да не си зодия Лъв, бе брато? Нещо мноу обичаш да те четкат по гривата? Те лъвчеата са така, баси.......
Re: за спаменето на темите
26-01-2012 - 13:56:58
Quote
drakkar
В Германия и Унгария като близки до нас европейски държави защо цените на имотите са 10 годишен наем / з годишен доход ?!?


Бихте ли доказали това свое твърдение?
Само за протокола, малко конкретни данни, а не легенди - Унгария, Будапеща, широк център, Келети, четиристаен достолепен апартамент около 90 / истински/ кв.м., оценка на имота - около 120-125 000 Е, наем - малко под 450. Среден доход на домакинство средна ръка - около 2000 Е. Сметката 100/3 не излиза по никакъв начин, а жилището е със стандартен наем и цена за БП.
Франция, Марсилия, Т3 65 кв.м / обширен тристаен/ в добър район, Прадо, оценка - 260-270 000 Е, наем - 780 Е / от които 140 са шарж, чисти за собственика около 600 след облагане/.Пак не излиза, няма как имотът да се избие за 10 г. или да се купи с тригодишен доход/ между 40 и 45000 Е за средна ръка хора/. Пак иде реч за стандартен имот, в стандартен район и цени.
Та, какво правим при това положение?
Re: за спаменето на темите
26-01-2012 - 13:58:58
Quote
darkside
Quote
ivorad
Quote
големо жувотно


Отсега нататък така ще бъде! Започна ли тема и ако коментарите в нея не са по темата, то тогава горепосочените фигури ще трябва да очакват ответна реакция.

Нека отбележа едно комично обстоятелство: цитирах в темата двама от най-уникалните прстаци във Форума и......те онемяха.....никакъв коментар.....
*ok*
Ми ти победи, баси......ти си уинър! Ти си фактор! Думата ти тежи, дет са вика! Сички онемеха!
Верно има нещо комично, ма не знам как да ти го кажа, щот немаш чувство за хумор.............и знам ква голема уста ша отвориш!
.Да не си зодия Лъв, бе брато? Нещо мноу обичаш да те четкат по гривата? Те лъвчеата са така, баси.......


Март наближава - нещо поизнервен ми се видиш.....
Що така?
winking smiley
Re: за спаменето на темите
26-01-2012 - 14:42:34
Заеби го тоа март, брато! Точно ти немаш интерес да го раздухваш. Пазара вече си е умрел предсрочно, баси!
Неетично е да вадя нож на умрело куче, тва е....за тва не пиша често. То вече и нема кво толку да се каже за тоа мъртвец....освен като за мъртвец! Или хубаво или нищо.
Иначе ти мое да си продължиш да си верваш. Пълно е с набожни люде.....Едни верват в края на света, други в извънземните, други в Нибиру.......други пък верват че имота е инвестиция, че цените на пролет ша рипнат......тва е секта, нещо кат Белото братство, само дет са малко невъзпитани.
Re: за спаменето на темите
26-01-2012 - 14:47:17
Quote
darkside
Заеби го тоа март, брато!

Ооооо, не - гледам да не заебавам иконите на съфорумците. Не разчитай на заебушки, следователно!
winking smiley
Re: за спаменето на темите
26-01-2012 - 16:52:07
Щом тук в нормалният свят има
------------
Къде е това викаш?
Re: за спаменето на темите
28-01-2012 - 12:44:51
Quote
ivorad
Quote
големо жувотно
Мнозина ще се запитат: Защо форума заприлича на кочина?

Отговорът е кратък:

Отговорът наистина е кратък. Ето малък цитат, който го съдържа:

Quote

Драгомире, панелообитателю, а може ли да го начукам на Ева (жена ти)? През това време ти мое да правиш свирки. Деба и тъпото ченге нещастно.

Това е твое лично творчество, енимълчо, изложено на показ в елегантната ти тема , озаглавена "защо некои брокита са толку тъпи?"
*ok*

Странно, страннооооооо.......нашето животинче е толкова словоохотливо, така отдадено на добрия тон във форума, а няма отговор......
Що така?
*xxx*
Re: за спаменето на темите
28-01-2012 - 12:46:21
Quote
ivorad
Quote
batko

И не само това ами и квалификации раздават на хората които не са на тяхното мнение.Кажеш нещо и те се изпразнят върху теб и те залеят с помия

Каква помия, такава ли?

Quote

Спермоядче я питай майка си сестра си и женка си как им сресвам къделите.И за разлика от теб аз не съм педерас педофил.От такива дето съм им мил очите с ....акъл неща.Господ се е изгаврил с теб да си го знаеш баламурник смотан

:}

Още един умълчан крайно възпитан индивид......
Да няма някакъв заговор на извънземни тука?
eye popping smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход