Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

за спаменето на темите

Публикувано от големо жувотно 
за спаменето на темите
23-01-2012 - 22:56:18
avatar
Мнозина ще се запитат: Защо форума заприлича на кочина?

Отговорът е кратък: Защото след като някой започне тема свързана пряко или косвено с цените на имотите, тримата тенори (камилата, дичо и ивчо) + идиотко и ченгето винаги намират начин да я оспамят с коментари абсолютно несвързани по темата.

Забележете: Никой от горепосочените не е започвал своя тема от поне година, но няма тема неосрана от тях.

И понеже човек трае, трае пък най-накрая писва и им тегли майните и излага личните им качества на показ, то тогава започва рев от тяхна страна (виждате ли колко сме били вулгарни).

Отсега нататък така ще бъде! Започна ли тема и ако коментарите в нея не са по темата, то тогава горепосочените фигури ще трябва да очакват ответна реакция.
Re: за спаменето на темите
23-01-2012 - 23:36:30
Тоя форум има един голям недостатък:няма опция за игнориране,така,че като определиш някой за враг ,неговите постове да не се виждат.Така тенорите ще са си самодостатъчни репетиционно, без външна изява .
Другия недостатък /значи са два,вероятно и повече/е ,че няма модератори,които поне веднъж дневно да преглеждат постингите и ако има простотии да ги трият. За тенорите е ясно,преди бяха тенорите плюс петимата от ремс:кумин4е,турбозола и други недоразумения, да не ги изреждам нататък.Някак си от самосебе си изчезнаха,но и много качествени и интересни събеседници също заради тях,като си направиха по-културно място.Тоя раздел стана ужасен,аз влизам тука обикновено погрешка, като съм кликнал разсеяно,а беше толкова интересно място.Собственичката на сайта успя да се отърве от него миналата година и го продаде.За новия собственик форума няма никакъв смисъл и е оставен на самотек, защото нищо не носи като приход,затова няма и модератории и изхода,както се казва е летален.Единствения ход е саморегулация от съфорумците,но това ми се струва фантазия ,като гледам до къде са стигнали взаимоотношенията.
Наздраве,ей *drunk* компанията!
Re: за спаменето на темите
24-01-2012 - 10:01:51
avatar
Quote
фло
Тоя форум има един голям недостатък:няма опция за игнориране,така,че като определиш някой за враг ,неговите постове да не се виждат.Така тенорите ще са си самодостатъчни репетиционно, без външна изява .
Другия недостатък /значи са два,вероятно и повече/е ,че няма модератори,които поне веднъж дневно да преглеждат постингите и ако има простотии да ги трият. За тенорите е ясно,преди бяха тенорите плюс петимата от ремс:кумин4е,турбозола и други недоразумения, да не ги изреждам нататък.Някак си от самосебе си изчезнаха,но и много качествени и интересни събеседници също заради тях,като си направиха по-културно място.Тоя раздел стана ужасен,аз влизам тука обикновено погрешка, като съм кликнал разсеяно,а беше толкова интересно място.Собственичката на сайта успя да се отърве от него миналата година и го продаде.За новия собственик форума няма никакъв смисъл и е оставен на самотек, защото нищо не носи като приход,затова няма и модератории и изхода,както се казва е летален.Единствения ход е саморегулация от съфорумците,но това ми се струва фантазия ,като гледам до къде са стигнали взаимоотношенията.
Наздраве,ей *drunk* компанията!

А може би това е целта, много истини се казаха в този форум и умните си направиха извода и не купуват на балонерски цени....
и сега пускат серачи и от другата страна на барикадата за да попилеят и малкото останало от форума...
Re: за спаменето на темите
24-01-2012 - 10:49:56
Quote
фло
За новия собственик форума няма никакъв смисъл и е оставен на самотек, защото нищо не носи като приход,затова няма и модератории и изхода,както се казва е летален.

Фло, абсолютно не си прав. *beer* Форума им носи огромни приходи и добавена стойност.

  1. Банера горе, в дясно, се заплаща НА ПОКАЗВАНЕ. Всеки участник, при всеки цък тук и там, генерира едно показване. При цена от 4 лева (http://reklama.investor.bg/otherpages.php?id=155) на 1000 показвания - извода си го правете сами. Само Камелия е направила ПРЯКО 50 лева от цъкане на бутона "Публикувай съобщение". *drunk*
  2. Форума ОБХВАЩА общата статистика на Инвестор - включително Google Analytics основен брояч за imoti.net, Nielsen статистика за цялата група и tyxo за imoti.net (всичко това - сайта+форума). Целта е да се кривят данните за пред рекламодателите. Ако се отделят цифрите само за сайта ще са плачевни, а на никой не му се рекламира само във форум.

Собствениците имат пряка финансова ползва всичко да е на самотек, от всяко заяждане, от всяко малоумно мнение.
Колкото по-обидно и несвързано е то - толкова повече генерирани импресии, малоумни отговори и повече пари за тях.

Ако имате допълнителни въпроси по това мнение - с удоволствие ще отговоря, това ми е любимата тема *beer*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-24 10:53 от Атанас Янев.
Re: за спаменето на темите
24-01-2012 - 10:50:21
avatar
Две от нещата, които прогнозирах преди години за мен вече се потвърдиха.
Първото бе за "L" - образният спад в цените на имотите, кризата тук повтаря тази на японският пазар за НИ и едва ли в близка переспектива можем да очакваме възстановяване не цените от преди времето на спада.
Второто е, че в един момент на застой на пазара форумът ще се изчерпи от към съдържание и тогава е моментът човек да се поогледа за имот ( за живеене ), индикатор който е налице от почти година насам, с който се съобразих. winking smiley

- Как е, как е, продават ли се имотите?
- ... миииии продават се ..., ама не се купуват нещо?!!
Re: за спаменето на темите
24-01-2012 - 11:40:51
Quote
големо жувотно
Мнозина ще се запитат: Защо форума заприлича на кочина?

Отговорът е кратък:

Отговорът наистина е кратък. Ето малък цитат, който го съдържа:

Quote

Драгомире, панелообитателю, а може ли да го начукам на Ева (жена ти)? През това време ти мое да правиш свирки. Деба и тъпото ченге нещастно.

Това е твое лично творчество, енимълчо, изложено на показ в елегантната ти тема , озаглавена "защо некои брокита са толку тъпи?"
*ok*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-24 12:13 от ivorad.
Re: за спаменето на темите
24-01-2012 - 12:59:42
Quote
Атанас Янев
Quote
фло
За новия собственик форума няма никакъв смисъл и е оставен на самотек, защото нищо не носи като приход,затова няма и модератории и изхода,както се казва е летален.

Фло, абсолютно не си прав. *beer* Форума им носи огромни приходи и добавена стойност.

  1. Банера горе, в дясно, се заплаща НА ПОКАЗВАНЕ. Всеки участник, при всеки цък тук и там, генерира едно показване. При цена от 4 лева (http://reklama.investor.bg/otherpages.php?id=155) на 1000 показвания - извода си го правете сами. Само Камелия е направила ПРЯКО 50 лева от цъкане на бутона "Публикувай съобщение". *drunk*
  2. Форума ОБХВАЩА общата статистика на Инвестор - включително Google Analytics основен брояч за imoti.net, Nielsen статистика за цялата група и tyxo за imoti.net (всичко това - сайта+форума). Целта е да се кривят данните за пред рекламодателите. Ако се отделят цифрите само за сайта ще са плачевни, а на никой не му се рекламира само във форум.

Собствениците имат пряка финансова ползва всичко да е на самотек, от всяко заяждане, от всяко малоумно мнение.
Колкото по-обидно и несвързано е то - толкова повече генерирани импресии, малоумни отговори и повече пари за тях.

Ако имате допълнителни въпроси по това мнение - с удоволствие ще отговоря, това ми е любимата тема *beer*

Не са чак толкова огромни, защото повечто реклами са на сайтове от тяхната си група. winking smiley
Въпросната стратегия ще има добри резултати краткосрочно, но в дългосрочен план - *black eye*.
Все някога ще обърнат внимание и на този форум, сигурно още не са се организирали просто.
В основния им форум също са доста либерални, но не чак колкото тук.
Re: за спаменето на темите
24-01-2012 - 17:14:58
Quote
големо жувотно
Мнозина ще се запитат: Защо форума заприлича на кочина?

Отговорът е кратък: Защото след като някой започне тема свързана пряко или косвено с цените на имотите, тримата тенори (камилата, дичо и ивчо) + идиотко и ченгето винаги намират начин да я оспамят с коментари абсолютно несвързани по темата.

Забележете: Никой от горепосочените не е започвал своя тема от поне година, но няма тема неосрана от тях.

И понеже човек трае, трае пък най-накрая писва и им тегли майните и излага личните им качества на показ, то тогава започва рев от тяхна страна (виждате ли колко сме били вулгарни).

Отсега нататък така ще бъде! Започна ли тема и ако коментарите в нея не са по темата, то тогава горепосочените фигури ще трябва да очакват ответна реакция.
И не само това ами и квалификации раздават на хората които не са на тяхното мнение.Кажеш нещо и те се изпразнят върху теб и те залеят с помия.Фло е прав трябва да може всеки да игнорира неприятните за него.Например аз не харесвам тримата тенори и като и сложа чертата тези хора трябва да изчезват от форума за мен и да не виждам техни мнения.И те да не могат да коментират мои.Нека си направят отделна тема и да си говорят помежду си.
Re: за спаменето на темите
24-01-2012 - 17:23:46
Никой от горепосочените не е започвал своя тема от поне година, но няма тема неосрана от тях.
-------------------------------
За сметка на това ти си особено плодовит, тема след тема, коя от коя по- полезна, ето ти част от съчиненията -

"защо некои брокита са толку тъпи? ето една интересна история "
"Брокерски съчинения "
"По-скоро бих се застрелял, отколкото да притежавам жилище"
"Банско влезе в Топ 5 на световните зимни курорти, а цените накъде? Само нагоре разбира се" -ОТ ОСЕМ МНЕНИЯ, ШЕСТ СА ТВОИ
."Дреме ми на куро имото у Банско.И без пари не искам.Работа там нямам" - това пък е пост на БАТКО в друга твоя безмислена тема за Банско.
Само в един ден имаш 11 безмислени теми - на 07.06.2011 г. .
Това пак е твоя тема и твоята изповед в нея -


"Ще ви разкажа накратко: 2008ма увещавах комшиите да ми продадат тяхното място да да си направя и плувен басейн в градината. И така почти бяхме стигнали до сделка, когато се намеси отнякъде брокер който обещал на комшиите да им продаде мястото х2.
Така сделката пропадна и аз търпеливо зачаках на пусия. Днес анно 2011 сделката се сключи (без посредничеството на пльокер разбира се) за цена с 1/3 по ниска от тогавашната договорена. Аз за 3 годинки си цоцах банката с влог 8% и сега купих по-ефтинко.

Изводите всеки да си ги прави за себе си...


Който мисли като Валсодар ще стане имотен господар, а който мисли като имотко ще стане кръгъл Идиотко"

--------------------------------
Виж сега василев, не си човек, комуто да се обръща внимание, направих си труда да напомня на аудиторията една много мъъъничка част от твоите безброй изписани страници тук, само за да те попитам - точно ти ли поставяш изконния въпрос за спаменето на темите ? На кои теми ? Твоите ? От години всички , минаващи или редовно влизащи те познават и повярвай - ако някой каже, че твоят престой тук е донесъл полза някому, не му вярвай. Полза има само за теб - опитваш се да си избиваш комплексите тук, от години те питам - да не те "обиди" някой брокер, че толкова ни мразиш , кажи си, ще ти олекне ? Тук василев, влизат и пишат редовно два вида хора - нормални и обратното на нормални. Ти не си от първите. Има и още двама - трима тебеподобни, ама спокойно, ти си недостижим. И още един въпрос, дето от години ти го задавам - имаш ли личен лекар ? Колко пъти взривяваш форума , това нормално ли е ? Колко пъти каниш на бой кого ли не, а като ти кажат - "добре", казваш елате на работното ми място на "Черковна" 90 , демек в ДАНС, това нормално ли е ? Най - грозните слова, написани тук , са твое дело , това нормално ли е ? Да спретнеш тема и в нея да си общуваш сам с многобройните си никове нормално ли е? Искаш ли още ? Мога, само кажи.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2012-01-24 17:35 от имотен.
Re: за спаменето на темите
24-01-2012 - 19:01:46
Quote
batko

И не само това ами и квалификации раздават на хората които не са на тяхното мнение.Кажеш нещо и те се изпразнят върху теб и те залеят с помия

Каква помия, такава ли?

Quote

Спермоядче я питай майка си сестра си и женка си как им сресвам къделите.И за разлика от теб аз не съм педерас педофил.От такива дето съм им мил очите с ....акъл неща.Господ се е изгаврил с теб да си го знаеш баламурник смотан

:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход