Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


За кого да гласувам, като няма за кой?
23-08-2011 - 17:34:42
Кажете ми, моля! СДС, ДСБ, БСП и Герб ги видяхме. За Атака, ДПС и РЗС никога не бих гласувал.
Единствено остава НДСВ и действително в периода 2001-2005 доста се разви икономиката, както и строителството. При тях ни приеха в НАТО и до голяма степен заради тях ни приеха в ЕС. Но те нямат шанс и ако гласувам за тях губя.
За кого бихте гласували вие и защо?
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
23-08-2011 - 22:48:33
avatar
Някоя еко партия. smiling smiley
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
28-08-2011 - 09:23:22
За себе си.
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
30-08-2011 - 17:05:08
Красивото съчетание на дателен и винителен падеж в заглавието ме лиши от дар слово *huh*
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
04-09-2011 - 20:09:47
Quote
Justy
Красивото съчетание на дателен и винителен падеж в заглавието ме лиши от дар слово *huh*
Разбира се, нали тук пишат най-ерудираните, най-интелигентните и най-преуспелите българи.
Хората в този форум са равни на Айнщайн по интелект и на Рокфелер по състояние.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-04 20:33 от mikele.
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
07-09-2011 - 20:45:04
Ммммммммм, в общи линии - да *yes**bow*
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
07-09-2011 - 21:23:17
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
08-09-2011 - 00:03:32
avatar
Quote
Justy
Красивото съчетание на дателен и винителен падеж в заглавието ме лиши от дар слово *huh*


А как би било написано от вашите пръсти? Интересно ще ми е да го прочета. Мерси.
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
08-09-2011 - 13:25:00
Ще го напиша на руски - за по прегледно. Пък Фил може да го преведе - ако иска *huh*

На кого голосовать, когда не на кого.

Виж колко красивичко се получи winking smiley
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
08-09-2011 - 14:17:45
Въпросът на автора нито е странен, нито маловажен, нито езиков.
Факт е, че над 20год. ние обикновено се разделяме, караме дори ожесточено спорим на тези теми.
Вече се поукротихме и май станахме безразлични и безхаберни.
Интересно ми е още колко год. ще ни трябват за да проумеем къде истински сме разделени и кой къде е в координатната система.
Докато не го проумеем, освен усещането, че ни лъжат, ще си затъваме под звуците на поредните ведри фанфари.
Ето едно пояснение:

ЕЛЕКТОРАТ / НАРОД

_______Крайни_______

Леви___________Десни

_______Център_______

ПОЛИТ. И ИКОН. ЕЛИТ.

В масовото съзнание вече е трайно насадено, че разделението минава по вертикала - с него са пълни медиите, уж се борят/противопоставят дейците. Това е и "цивилизационната" картинка. Провеждат се фарсови избори, в които сме принудени да гласуваме (ако) ляво-дясно.
Когато се чуе мнение, че "всички са маскари", обикновено се съгласяваме и приключваме с "да - комунисти и синчета" - консенсус вече 20год!?
Това, което трябва да проумеем, според мен е, че разделението минава някъде по хоризонталата, а другото е просто бутафория.
Така ще е и на предстоящите избори.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход