Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За кого да гласувам, като няма за кой?

Публикувано от mikele 
За кого да гласувам, като няма за кой?
23-08-2011 - 17:34:42
Кажете ми, моля! СДС, ДСБ, БСП и Герб ги видяхме. За Атака, ДПС и РЗС никога не бих гласувал.
Единствено остава НДСВ и действително в периода 2001-2005 доста се разви икономиката, както и строителството. При тях ни приеха в НАТО и до голяма степен заради тях ни приеха в ЕС. Но те нямат шанс и ако гласувам за тях губя.
За кого бихте гласували вие и защо?
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
23-08-2011 - 22:48:33
avatar
Някоя еко партия. smiling smiley
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
28-08-2011 - 09:23:22
За себе си.
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
30-08-2011 - 17:05:08
Красивото съчетание на дателен и винителен падеж в заглавието ме лиши от дар слово *huh*
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
04-09-2011 - 20:09:47
Quote
Justy
Красивото съчетание на дателен и винителен падеж в заглавието ме лиши от дар слово *huh*
Разбира се, нали тук пишат най-ерудираните, най-интелигентните и най-преуспелите българи.
Хората в този форум са равни на Айнщайн по интелект и на Рокфелер по състояние.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2011-09-04 20:33 от mikele.
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
07-09-2011 - 20:45:04
Ммммммммм, в общи линии - да *yes**bow*
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
07-09-2011 - 21:23:17
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
08-09-2011 - 00:03:32
avatar
Quote
Justy
Красивото съчетание на дателен и винителен падеж в заглавието ме лиши от дар слово *huh*


А как би било написано от вашите пръсти? Интересно ще ми е да го прочета. Мерси.
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
08-09-2011 - 13:25:00
Ще го напиша на руски - за по прегледно. Пък Фил може да го преведе - ако иска *huh*

На кого голосовать, когда не на кого.

Виж колко красивичко се получи winking smiley
Re: За кого да гласувам, като няма за кой?
08-09-2011 - 14:17:45
Въпросът на автора нито е странен, нито маловажен, нито езиков.
Факт е, че над 20год. ние обикновено се разделяме, караме дори ожесточено спорим на тези теми.
Вече се поукротихме и май станахме безразлични и безхаберни.
Интересно ми е още колко год. ще ни трябват за да проумеем къде истински сме разделени и кой къде е в координатната система.
Докато не го проумеем, освен усещането, че ни лъжат, ще си затъваме под звуците на поредните ведри фанфари.
Ето едно пояснение:

ЕЛЕКТОРАТ / НАРОД

_______Крайни_______

Леви___________Десни

_______Център_______

ПОЛИТ. И ИКОН. ЕЛИТ.

В масовото съзнание вече е трайно насадено, че разделението минава по вертикала - с него са пълни медиите, уж се борят/противопоставят дейците. Това е и "цивилизационната" картинка. Провеждат се фарсови избори, в които сме принудени да гласуваме (ако) ляво-дясно.
Когато се чуе мнение, че "всички са маскари", обикновено се съгласяваме и приключваме с "да - комунисти и синчета" - консенсус вече 20год!?
Това, което трябва да проумеем, според мен е, че разделението минава някъде по хоризонталата, а другото е просто бутафория.
Така ще е и на предстоящите избори.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход