Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?

Публикувано от Wilson 
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
04-01-2011 - 17:31:20
avatar
Дааам така си е ... но и другото дет' каза Имотко е вярно.

Бедни хора, озверели от глад, оскотели от мизерия, тънещи в невежество НЕ ИМ ОСТАВА НИЩО ДРУГО
ОСВЕН ДА КАНАЛИЗИРАТ НЕГАТИВНАТА СИ ЕНЕРГИЯ И АКУМУЛИРАНАТА С ГОДИНИ ФРУСТРАЦИЯ
В ОТРИЦАНИЕ И ОМРАЗА.
ОМРАЗА КЪМ ВСИЧКИ И КЪМ ВСЕКИ.

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
05-01-2011 - 22:36:44
avatar
Ацетоне, ацетоне, от космоса си личи, че не ти е чист бизнеса, щом като данъчните ги възприемаш като заплаха. В тая държава след дълги години липса на регулация, мониторинг и контрол явно някои псевдобизнесмени са си повярвали, че не никой не може да ги проверява.
Дълбоко погрешно г-н Ацетон. Ще ти скъсат гз от проверки, бъди сигурен. Ти един път се изказа, че не се доверяваш на българско производство и предпочиташ китайско. Интересно съждение за български производител или просто един крадец на ДДС.:g:
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
06-01-2011 - 11:35:36
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Ти един път се изказа, че не се доверяваш на българско производство и предпочиташ китайско. Интересно съждение за български производител или просто един крадец на ДДС.:g:

Кога е казал, че произвежда нещо? Той само внася контейнери с китайски боклуци, това му е бизнеса..........smiling smiley
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
06-01-2011 - 12:29:37
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Ацетоне, ацетоне, от космоса си личи, че не ти е чист бизнеса, щом като данъчните ги възприемаш като заплаха. В тая държава след дълги години липса на регулация, мониторинг и контрол явно някои псевдобизнесмени са си повярвали, че не никой не може да ги проверява.
Дълбоко погрешно г-н Ацетон. Ще ти скъсат гз от проверки, бъди сигурен. Ти един път се изказа, че не се доверяваш на българско производство и предпочиташ китайско. Интересно съждение за български производител или просто един крадец на ДДС.:g:

Не можем ли да го разконспирараме по IP adresa?
*huh*
После сигнал до НАП и т.н ...

Или да не ставаме гадове и да гледаме в чуждата паница като него?

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
06-01-2011 - 16:35:56
Тоталитарната държава е срещу услугите, защото създават работещ пазар.

Преди 1989-та година Държавната машина сочеше лошите хора, които извършват услуги - бармани, сервитьори, бояджии, фаянсаджии, шивачи ...
Народът намрази тези хора и се стараеше да ги прескочи.
След 1989-та година Държавната машина посочи нови лоши хора, които извършват услуги - агенции и брокери имоти .
Агенциите станаха новите врагове на Народа и трябваше да бъдат прескачани.
Собственици, купувачи, наематели и наемодатели захапаха въдицата и - ги "изпържиха".

Кой губи от имотен бранш с мътна вода в София ?
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
07-01-2011 - 22:52:39
Защото както във всичко и навсякъде няма правила. А как да има правила, като професионалистите във всяка област се броят почти на пръсти. И ако някой мрази брокерите - това са други брокери. Имаше в един момент лесни пари, а сега ги няма и се гледа в канчето на другия. Но всъщност причината е една - липса на правила и ясни критерии. Има държави, в които брокерството се учи в университет, има закони, кодекси за търговията с недвижими имоти и цялостната бизнес-среда -във всички области- е достатъчно здравословна, за да не допусне далаверата /която тук е стандарт на живот/, игри на тъмно и други .

А ,има и още нещо - че самите брокери мразят себе си. Ако ти ,Wilson, си в тази група, изходът в този случай е един - сменяш амплоато./Речник: амплоа - Вид дейност, занимание, което най-пълно съответства на качествата и характера на някого./. УСПЕХ!



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2011-01-07 23:23 от general.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
08-01-2011 - 17:31:14
avatar
Quote
general
Защото както във всичко и навсякъде няма правила. А как да има правила, като професионалистите във всяка област се броят почти на пръсти. И ако някой мрази брокерите - това са други брокери. Имаше в един момент лесни пари, а сега ги няма и се гледа в канчето на другия. Но всъщност причината е една - липса на правила и ясни критерии. Има държави, в които брокерството се учи в университет, има закони, кодекси за търговията с недвижими имоти и цялостната бизнес-среда -във всички области- е достатъчно здравословна, за да не допусне далаверата /която тук е стандарт на живот/, игри на тъмно и други .

А ,има и още нещо - че самите брокери мразят себе си. Ако ти ,Wilson, си в тази група, изходът в този случай е един - сменяш амплоато./Речник: амплоа - Вид дейност, занимание, което най-пълно съответства на качествата и характера на някого./. УСПЕХ!

Аз не познавам хора, които да мразят себе си.
Пък и това не е тема за защита на брокерите.
Това е тема за ОМРАЗАТА към даден бранш и КОЕ Я ПОРАЖДА?

Що се касае до мен лично аз НЕ мразя и НЕ мога да мразя никой.
Мое право е обаче да НЕ харесвам комплексирани и нереализирали се
хора - тип неудачници, на които всеки им е виновен, както и
селски тарикати и т.н и т.н

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
08-01-2011 - 18:10:44
Уилсън,

Ако напиша нещо, с което не си съгласен или покажа несъгласие с теб, аз мразя ли те? Мразя ли бранша?

Как мислиш?
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
08-01-2011 - 19:22:00
avatar
Ако напишеш или кажеш нещо, което не ми импонира респ. не съм съгласен с него, това е нещо нормално.
Що да ме мразиш?
Пък и омразата е саморазрушаващо чувство.
Който мрази, да му мисли *drink2*

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
08-01-2011 - 19:50:47
Quote
Wilson
Ако напишеш или кажеш нещо, което не ми импонира респ. не съм съгласен с него, това е нещо нормално.
Що да ме мразиш?
Пък и омразата е саморазрушаващо чувство.
Който мрази, да му мисли *drink2*

smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Това е отговорът на въпроса ти! За омразата... НЯМА ОМРАЗА!!! smiling smiley

*drink1*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход