Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?

Публикувано от Wilson 
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
24-12-2010 - 18:22:05
avatar
Quote
dicho
И аз те обичам простако ! Ако ми покажеш една моя псувня, ще ти възстановя всички пари, които си дал за луксозния ремонт в Модерното. Трудно ми е за ти пожелая нещо във връзка с Коледа, щото няма как да станеш нито по- умен, нито по - възпитан, нито по - интелигентен, а имаш крещяща нужда от това , затова ти пожелавам някой ден да разбереш, че простащината не е положително качество.

прости ми.. обърках в бързинатаsmiling smiley
исках да напиша че обиждаш като таксиметраджия, не че псуваш като каруцарsmiling smiley

За пожеланията... знаеш ли и аз не знам какво да си пожелая.. толкова съм презадоволен че и мечти нямам вече... сбъднах ги почти всичките.
Чак ми е криво... Айда да си пожелая за 2010 милионче в евро, Хубава къща с невероятен двор, и нещо просто, палаво и русо за няколко дни smiling smiley

А на теб ти пожелавам догодина - двойно повече сделки от тази да имаш! Да може да си плащаш интернета и да не ни лишаваш от забавните си постове във форума и разбира се да поевтинеят имотите че да се продават по-лесно smiling smiley

п.п. Възстановяването на парите предполагам е фейк... както на уилсън 1000 -та лева в брой smiling smiley, щото ти само за полирания гранитогрес нема да ти стигне половин годишния доходsmiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-12-24 18:24 от ASSETION.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
25-12-2010 - 16:11:53
avatar
Кво си сбъднал бе гащник, апартамент /предполагам боксионера/ в модерното и мечта за къща с двор. Ебати скъсаняка! Ти не знаеше ли преди да дойдеш в Столицата, че с такива селяндури като теб е препълнено и Модерното е най-мизерния квартал на Софето бе пейзан!:]
Кажи ми само в кой район се правиш на бизнесмен да ти пратя данъчните незабавно! Щото аз ги командвам, а ти командваш опинците си.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
26-12-2010 - 00:00:42
avatar
приятно е да слушаш заплахи по коледа?
Знаеш ли една така я уволниха от една службичка защото си беше пуснала леко разголени снимки в интернет.
Ти да не станеш уволнения ЗАРАДИ ПРИКАЗКИ?
който командва данъчните и с едно махване на ръката ги праща където му е кеф?
Умната... при вас са уволнявали и за доста по малки неща... предполагам знаеш smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-12-26 00:47 от ASSETION.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
26-12-2010 - 21:02:52
avatar
Това не са заплахи, а съмнение за това че не плащаш данъци и осигуровки. Освен това кой лъжеш, че като разпуснеш персонала си ще заместваш поне 5 човека. Сигурен съм че нямаш и толкова персонал. Той е само в болната ти глава, но иначе гаражните бизнесмени със самочувствие много яко ме кефите.:]
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
27-12-2010 - 21:12:47
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Кво си сбъднал бе гащник, апартамент /предполагам боксионера/ в модерното и мечта за къща с двор. Ебати скъсаняка! Ти не знаеше ли преди да дойдеш в Столицата, че с такива селяндури като теб е препълнено и Модерното е най-мизерния квартал на Софето бе пейзан!:]
Кажи ми само в кой район се правиш на бизнесмен да ти пратя данъчните незабавно! Щото аз ги командвам, а ти командваш опинците си.

Добре, че Стопанинът го каза.
За Ацетона a dream come true Е ДА СИ КУПИ ПАНЕЛЕН КИМИЗАРНИК В МИЗЕРНОТО.
Пак казвам, добре, че той го каза. Ако бях аз, щеше да се тълкува като заяждане.*angel*

А иначе това за НАП-а съм се замислял и аз. Излиза тук някой си - еди кой си и ДЕКЛАРИРА, ЧЕ ИМА
150000 ЛЕВА КЕШ ... ама откъде ги има, как ги е придобил, декларирал ли ги е, плаща ли данъци и т.н

Абе смел човек е Ацетона, или глупав или пък няма ник'ви пари и лъже.
Едно от трите е със сигурност.

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
29-12-2010 - 15:04:43
Прекрасно заглавие за прекрасна тема ! Всъщност въпросът би могъл да се зададе и по друг начин - "Защо по принцип мразим ?" . Аз съм от едно поколение ,което се опитваха да учат да мрази, трябваше да мразим капитализма, Господ, Сталин, /него пък после трябваше да го обичаме/, американците, богатите. Въпреки това учих децата си да не мразят, казвах им да обичат и да бъдат добри. За съжаление повечето от пишещите тук не са възпитавани от мен, иначе нямаше да мразят. Няма по-вярно огледало на нашата българска действителност от това, човек да се зачете тук, стигат само валсодар и нему подобните, те получават оргазъм от нечие нещастие /само валси получава полюции, щото още не го е докарал до оргазми/, биха си умрели от кеф да видят обесени по стълбовете брокерите, умират от кеф да намерят повод да оплюят някого, въобще - ужас ! Наистина се чудя - как спите с толкова омраза ?
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
29-12-2010 - 22:34:39
Бедно спят с толкова омраза. Порочен кръг се получава, да знаеш.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
30-12-2010 - 10:00:37
avatar
Дичо, децата ти и те ли са / ще станат / брокери като теб ?
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
30-12-2010 - 10:34:47
drakkar,децата ми отдавна са станали големи и добри хора, които не мразят никого,а какво работят можех да ти кажа, ако бе добронамерен човек, ама ти не си, ти пак се опитваш да се заяждаш.
bah
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
30-12-2010 - 20:35:39
avatar
Quote
dicho
Прекрасно заглавие за прекрасна тема!
Всъщност въпросът би могъл да се зададе и по друг начин - "Защо по принцип мразим?"

Тема за дълбок размисъл.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход