Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?

Публикувано от Wilson 
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
24-12-2010 - 11:01:51
avatar
Quote
Wilson

Нямам какво да добавя. U rest my case.
ОМРАЗА е точната дума. ОМРАЗА лъха от писанията ти.
ОМРАЗА-та те изгаря. ОМРАЗАТА ти пречи. Първо
да бъдеш човек, второ да бъдеш състрадателен и смирен,
трето да стъпиш не едно по-високо ниво. Ти не се различаваш
по нищо от животните. С техните първични инстинкти. С тази
разлика, ЧЕ те ПОНЕ МОЗЪК ИМАТ. Ти и това НЯМАШ.

майка ти това ли те посъветва да напишеш smiling smiley
Не е омраза бре мамино дете... не е омраза...
безразлични сте ми всички... аи само това че сте хора
и ви миришат устата ми е достатъчно за да сте ми неприятни smiling smiley
Състрадателен и смирен? състрадателен? - че вие заслужавате ли състрадание?
Даже ми е кеф да гледам как се мъчите - ей така за забава и разнообразие smiling smiley
Ако стъпя на малко по високо ниво... трябва да спра да говоря с всички... затова и се пазя да може поне малко да се доближавам до такива като вас и да се забавлявам от тъпотията ви smiling smiley
Това за мозъка... кво да ти кажа... смешно е и е жалко някакъв дребен мамин олиго като теб да говори за мозък... щеше да е смешно ако не беше жалко smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
24-12-2010 - 11:19:30
avatar
Само няколко неща ще ти кажа 1-во: Весело посрещане на Коледата. Ако си християнин, почитащ християнските
празници. Ако не си ... прави квот' знаеш.
2-ро: Вземете си направете едно бебе с жената белким улегнеш и станеш отговорен човек, лишен от злоба
и завист. Децата пречистват, ако не вЕрваш питай, но не старило, а патило *angel*

п.п За нива не ми говори ... тази вечер аз съм си на къщата в Панчарево, тази в подножието на планината ... с онова малкото ... дворче 2та декара ... там ще съм с жената и децата, с мама, баба, дядо и тате, с тъщата и тъст ми, с баджанака, жена му и племенниците
Пък ти ще си в Мизерното и ще гледаш проснатите гащи на съседа през прозореца вместо Коледна украса :]......
.......
макар, че няма нищо лошо, аз не те съдя по това къде живееш и какво купуваш ...
толкова си можеш, такъв ти е стандарта ... а не те понасям заради простотията ти. Ма ти си го знаеш smiling smiley
С такъв като теб никога не бих седнал на една маса *pardon*

Весели празници *pardon*

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
24-12-2010 - 12:14:15
avatar
КАКВО МОДЕРНО БРЕ КОЛЕДЕН ОЛИГОФРЕНИНО smiling smiley
100 пъти ли да ти повтарям! Деба кажи на майка ти да го запомни и да ти напомня къде живея!
между другото там ремонта е към края си и съм сигурен че ти ако влезеш вътре ще трябва с бой да те изкарвам...
щото ти подобен лукс нема да видиш и в луксозенец даже!
Ти си си НА ТВОЯТА КЪЩА? ти сам си изкара патри и си я купи? ил имама и тати пак а?
я не си приписвай чужди заслуги, мамин сополанко!
ти можеш да си позволиш да подариш на жена си ДЖИП за коледа ?
ТИ ИЗКАРВАШ ПО НЯКОЛКО СТОТИН ХИЛЯДИ ГОДИШНО?
Ти казваш на жена си ей там има 10 000 вземи си колкото искаш и заминавай ?

ТА ОБЯСНИ МИ ЗАЩО АЗ НЕ МОГА ДА ТИ ГОВОРЯ ЗА НИВА - МАМИНО ДЕТЕНЦЕ!
Виж не е лошо като има кой да ти дава да смучеш! разбирам те... захапал си увисналата цица на майка си и цоцаш - нищо че си на 30+ години - така са те научили... като умрат ще продадеш всичко и ще загинеш...

та не ми се хвали с успехите на роднините ти smiling smiley щото те може да са постигнали нещо, ама ти си гола вода да ти кажа!

Доколкото за посрещането на коледата...
Братле празницитте са за децата, мамините синчета и бедния народ...
за мен няма ралзика дали е събота, неделя, коледа или великден!
За мен всеки ден си е един малък празник, така че тук понятията се размиват!
Мога да си позволя всеки ден да ми е коледа! Мога да си позволя 5 пъти по голяма къща от вашата барака за коледните празници... и няма да усетя разхода. Мога да отида там където ти за да отидеш трябва да издойш майка си до сухо smiling smiley
НО ЗАЩО ДА ГО ПРАВЯ СЕГА, А НЕ ФЕВРУАРИ - КОГАТО ТАКИВА КАТО ТЕБ СА СЕ ОХАРЧИЛИ ДО ДУПКА И ДА МИ Е СПОКОЙНО да не се блъскам с мухльовци на всяка крачка... помисли - за мен всеки ден може да е коледа! не обичам да ми казват кога да празнувам!

Но понеже съм човек, днес съм си пуснал персонала да почива, а аз съм на тяхно място smiling smiley
ще работя аз / нещо което се случва само на голям празник smiling smiley /, за да почиват те, не защото не мога да ги накарам да останат 5 човека поне, а защото съм пич, не мамин задник smiling smiley

п.п. И не не съм християнин - ви пикая на религиите, с които доосрахте света!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
24-12-2010 - 12:20:53
Весели празници , "модерния" ! Жал ми е за родителите ти...хората са се надявали да им се роди нещо хубаво, добро, пък то....ти !
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
24-12-2010 - 12:43:23
avatar
Дичооо дичооо и твоите са се надявали да им се пръкне честен и достоен... съвестен, добър и умен... а то виж какво излязло..
злобен и завистлив, алчен и безскрупулен... търгаш без съвест. набутал десетки семейства... за да изкара някоя стотачка...
Мислиш ли че майка ти си е мислела че отрочето и на 50+ години ще псува по форумите като каруцар smiling smiley
жалко че е нямало аборти по онова време... любимия ти лаф е за бащите на хората къде е трябвало да свършат?
а ти доволен ли си къде е свършил твоя?
Колко хора те кълнат че си ги излъгал ?
За мен ням кой да помисли лошо, освен форумни мамини синчета, и застаряващи гладни брокери.

АЗ НЯМАМ НУЖДА ОТ ПОЖЕЛАНИЯТА ВИ ЗА ПРАЗНИЦИТЕ!
КАКТО ОТБЕЛЯЗАХ ПРИ МЕН ПРАЗНИКА ПРОДЪЛЖАВА ЦЯЛА ГОДИНА!smiling smiley

Изкарайте си добре вие, защото имате нужда от празници, за да забравите проблемите и несгодитеsmiling smiley

Е аз съм млад и богат, да не забравяме smiling smiley има времеда ми дойде акъла и да стана от простак - ТУРБО ПРОСТАК smiling smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
24-12-2010 - 14:40:38
avatar
Ти тази хобава къща с хобавия двор не я ли намери виче бе серсем? Да не я търсиш на невероятната цена от Е149 на метър?:]
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
24-12-2010 - 15:20:34
avatar
Още я търси милия :]... като гледам къде си е купил апартамент нищо чудно след нема месец
да се поФали, че си е купил къща я у Филиповци я у Христо Ботев и ... да и направи лукс
ремонт и на нея :]:}:} ... После пък ще прати снимки ... абе седи и глей сеир *angel*

И още веднъж Весело посрещане на Коледата на всички smiling smiley
И бъдете истински християни

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
24-12-2010 - 15:56:04
И аз те обичам простако ! Ако ми покажеш една моя псувня, ще ти възстановя всички пари, които си дал за луксозния ремонт в Модерното. Трудно ми е за ти пожелая нещо във връзка с Коледа, щото няма как да станеш нито по- умен, нито по - възпитан, нито по - интелигентен, а имаш крещяща нужда от това , затова ти пожелавам някой ден да разбереш, че простащината не е положително качество.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
24-12-2010 - 16:01:20
avatar
Шъ разбере, шъ разбере мъ го чекаме да поотрасне spinning smiley sticking its tongue outsmiling smiley
Просто не е ял бой като малък милия ... затова се е разпищолил така
Ма нищо в Навечерието на Коледа сме ... нема се караме ... love is all around :]

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
24-12-2010 - 18:14:09
avatar
Quote
СТОПАНИН ... .
Ти тази хобава къща с хобавия двор не я ли намери виче бе серсем? Да не я търсиш на невероятната цена от Е149 на метър?:]

декар двор... 150 квадрата едноетажна къща... 100 -120 илядо лева?
толкова много ли искам? sad smiley

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход