Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?

Публикувано от Wilson 
ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
22-12-2010 - 16:44:56
avatar
Днес позачетох една темичка ... тази за квадратния метър и неговите проекции в БГ ...
прясна-прясна темичка, пусната в Навечерието на най-святия християнски празник - Рождество Христово.
И .... какво да видя пак ... тонове омраза към брокерите-посредници, обиди - хули, която омраза ВЕРВАЙТЕ МИ
МИ Е НЕПОНЯТНА.

И се чудя къФ им е случая на брокерофобите --- викам си Ок, комплексирани и неудачници са ... приемаме го за даденост ...
такъв е материала, с който боравим smiling smiley, такава ни е социалната среда
после пък си казвам ... абе чак пък толкоз омраза и гледане в чуждата паница ... седя, чудя се ...

Така че ако някой може нека даде простичко обяснение ЗАЩО ИЗНАЧАЛНО в БГ МРАЗИМ БРОКЕРА. КАКВА Е ПРИЧИНАТА? КОМИСИОНЪТ НА ПОСРЕДНИКА
ЛИ НИ ПРЕЧИ ДА СПИМ СПОКОЙНО
, КАЙЕНИТЕ И ИНСИГНИИТЕ НА УПРАВИТЕЛИТЕ НА АНИ-ТАТА, ТЕХНИТЕ ИМОТИ И ПАРИ, ИЛИ ПРОСТО
СМЕ СИ ПРОСТ, ОСКОТЯЛ ОТ МИЗЕРИЯ ЗЛОБЕН И ЗАВИСТЛИВ НАРОД, НАРОД ТИП 'НАПРАВИ СИ САМ', 'АЗ МОЕМ СИЧКО' , 'НЕ Е ВАЖНО АЗ ДА СЪМ ДОБРЕ, ПО-ВАЖНО Е ВУТЕ ДА Е ЗЛЕ 'и т.н и т.н.

п.п За протокола = ползвал съм услугите на посредници два пъти през живота си, ПЛАЩАЛ СЪМ КОМИСИОННА и даже ми е било
кеф, естествено за цената съм се пазарял като циганин, но това отделно.

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
22-12-2010 - 17:16:28
avatar
ти пък Дичка не се плаши толкова от темата ... чак пък да я местят, че и молиш модераторите, става нещо като гузен негонен бяга *angel*

Просто питам, нека хората се изкажат ... защо Брокер трябва да е нарицателно с негативен отенък?smiling smiley

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
22-12-2010 - 20:15:36
Quote
Wilson
Така че ако някой може нека даде простичко обяснение ЗАЩО ИЗНАЧАЛНО в БГ МРАЗИМ БРОКЕРА. КАКВА Е ПРИЧИНАТА? КОМИСИОНЪТ НА ПОСРЕДНИКА
ЛИ НИ ПРЕЧИ ДА СПИМ СПОКОЙНО
, КАЙЕНИТЕ И ИНСИГНИИТЕ НА УПРАВИТЕЛИТЕ НА АНИ-ТАТА, ТЕХНИТЕ ИМОТИ И ПАРИ, ИЛИ ПРОСТО
СМЕ СИ ПРОСТ, ОСКОТЯЛ ОТ МИЗЕРИЯ ЗЛОБЕН И ЗАВИСТЛИВ НАРОД, НАРОД ТИП 'НАПРАВИ СИ САМ', 'АЗ МОЕМ СИЧКО' , 'НЕ Е ВАЖНО АЗ ДА СЪМ ДОБРЕ, ПО-ВАЖНО Е ВУТЕ ДА Е ЗЛЕ 'и т.н и т.н. .
Другия раздел не го чета, но щом е тук темата, ще се обадя.
Уилсън,
Доста си краен в изписаното с главни букви, дори ме дразнят всичките тези клишета за народа.
Казус:
Професор с бабичката, поради невъзможност да стопанисва тристаен, продава и купува гарсониера.
За целта снася на т.н. АНИ ок. 2 ГОДИШНИ заплати/пенсии. Трябва да си елементарно неграмотен и отнесен да не ти направи впечатление и да не се запиташ - чакай бе, тия какво свършиха за 2-3 човекодни. Ако се задълбочиш, ще установиш, че нямаш особено друга възможност и се усещаш, че е възникнал нов монопол с една единствена цел - да прави "пари от нищо" и от безхаберието и корупцията на останалите играчи по сделката.
Същият професор вече е отделил по 1-2К лв. на калпак за погребалната агенция, без която също е трудно, плаща на някоя банка комисионна за щяло и нещяло и т.н.
Едва ли, бидейки образован, ги "мрази, е злобен и им завижда" - ти му обясни защо трябва да ги обича и приема задължителните им услуги, с какво и кога в живота си им е задлъжнял толкова.
Тези АНИ, като са толкова печени и способни, защо не търгуват с имоти, както примерно, би направил професорът на сергийка с книги, ако види зор.

А че по света го има, пак е "за пари от нищо*" и от вековен мързел, което не е съществен довод.

*нищо - от парите на професора
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
22-12-2010 - 21:51:22
Quote
Любо

Уилсън,
Доста си краен в изписаното с главни букви, дори ме дразнят всичките тези клишета за народа.

Любо,тя целта на тази тема е да дразни хората.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
22-12-2010 - 23:08:20
avatar
Quote
Wilson
Навечерието на най-святия християнски празник - Рождество Христово.


И се чудя къФ им е случая на брокерофобите --- викам си Ок, комплексирани и неудачници са ... приемаме го за даденост ...
такъв е материала, с който боравим smiling smiley, такава ни е социалната среда
после пък си казвам ... абе чак пък толкоз омраза и гледане в чуждата паница ... седя, чудя се ..
.


СМЕ СИ ПРОСТ, ОСКОТЯЛ ОТ МИЗЕРИЯ ЗЛОБЕН И ЗАВИСТЛИВ НАРОД, НАРОД ТИП 'НАПРАВИ СИ САМ', 'АЗ МОЕМ СИЧКО' , 'НЕ Е ВАЖНО АЗ ДА СЪМ ДОБРЕ, ПО-ВАЖНО Е ВУТЕ ДА Е ЗЛЕ 'и т.н и т.н.


Абе келеш
Ти ли си излязъл да се правиш на мъж?
ТИ КОЙТО СЕ ХВАЛИШ ЧЕ МАЙКА ТИ ТИ УРЕЖДА ЦЕЛИЯ ЖИВОТ?
СТАНАЛ СИ НА 30+ ГОДИНИ И ОЩЕ РЕВЕШ НА МАЙКА СИ ЗА ПАРИ И ЗАЕМИ ?


Та ти ли мамин дрисльо си тръгнал да раздаваш епитети? Тебе ако те пуснат без мама... ще умреш от глад и мизерия!
Горката ти жена... горките ти деца... ама сигурно и те са като тебе некакви неудачници и нямат друг шанс!

Християнски празник? - Ти сигурно си супер набожен а? Преди да го мушнеш се кръстиш? и си постил 40 дена а? КЕЛЕШ!
хОРАТА КАТО МРАЗЯТ ТОПЛОФИКАЦИЯ ПАК СА КОМПЛЕКСИРАНИ НЕУДАЧНИЦИ А?
Като псуват политици, Чез, Кат, и тем подобни пак ли с акомплексирани неудачници?
Кажи бе синче мамино?
Народа бил зле... като не ти изнася - БИЛЕТА И ПОЛИТАЙ! Ама мама няма да е с тебе в европа.. тама мамините синчета духат супата! Затова не ти изнася... сгушил си се тук пръцкаш си под юргана и си чешеш топките!

Ще ги мразят...
Защо мразят политиците?
Защо мразят Полицаите?
Защо мразят Брокерите?
Причината е една!
ТОВА ЧЕ ИМА 10% ДОБРИ, ПОЛИЦАИ, ПОЛИТИЦИ, БРОКЕРИ, НЕ МОЖЕ ДА ПРОМЕНИ ФАКТА ЧЕ ОСТАНАЛИТЕ 90% СА ПОМИЙНА ЯМА...
Затова народа мрази всички
ПОКРАЙ СУХОТО ГОРИ И МОКРОТО НАЛИ ЗНАЕШ!
АКО НЕ ЗНАЕШ ХОДИ ДА ВИДИШ КАКВО ТИ Е СГОТВИЛА МАМА.. ПОИСКАЙ И 50 ЛЕВА ЗА ДИСКО И ЗАВЕДИ ЖЕНА СИ...
ЩТРАКАЙ С ПРЪСТИ И СИ ВИКАЙ - БАСИ КАКЪВ СЪМ ИГРАЧ И КАКВИ ЯКИ ТЕМИ ПУСКАМ ПО ФОРУМИТЕ smiling smiley
КИЛИЕШ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
СРАМ МЕ Е ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН!
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
22-12-2010 - 23:36:53
Не си прав, да знаеш. Много е важно Вуте да е зле.

А професорът да си продаде сам имота и да си купи сам друг, стига сте давали олигофренски примери. Нали жена му сама си боядисва косата, той що да не си продаде имота сам. Да не го бие някой по главата да ползва нещо, дето не може да си го позволи или му излиза много скъпо.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
23-12-2010 - 11:59:35
Quote
Imotko
А професорът да си продаде сам имота и да си купи сам друг, стига сте давали олигофренски примери. Нали жена му сама си боядисва косата, той що да не си продаде имота сам. Да не го бие някой по главата да ползва нещо, дето не може да си го позволи или му излиза много скъпо.
Колега ни те знам, както и ти мен за да си раздаваме квалификации.
Интересно ми е юридическото образование не се ли получава на места, където хората могат да четат и имат над ср. ниво ителект и възпитание.
Ако беше така, щеше да видиш и следващото изречение, където се споменава дали и защо може/не може на днешен ден човек извън бранша да продаде/купи сам.
Същевременно въпросът става още по-интересен, след като услугата е "сравнима с боядисване на коса".
Ей, с право не Ви чета...
В'ерно, не е хигиенично.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
23-12-2010 - 21:25:39
Мислех да се извиня, но няма. Така и не разбрах защо твоят професор да не си продаде имота сам.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
24-12-2010 - 10:22:22
avatar
Quote
Любо
Quote
Imotko
А професорът да си продаде сам имота и да си купи сам друг, стига сте давали олигофренски примери. Нали жена му сама си боядисва косата, той що да не си продаде имота сам. Да не го бие някой по главата да ползва нещо, дето не може да си го позволи или му излиза много скъпо.
Колега ни те знам, както и ти мен за да си раздаваме квалификации.
Интересно ми е юридическото образование не се ли получава на места, където хората могат да четат и имат над ср. ниво ителект и възпитание.
Ако беше така, щеше да видиш и следващото изречение, където се споменава дали и защо може/не може на днешен ден човек извън бранша да продаде/купи сам.
Същевременно въпросът става още по-интересен, след като услугата е "сравнима с боядисване на коса".
Ей, с право не Ви чета...
В'ерно, не е хигиенично.

Примерът ти е ОЛИГОФРЕНСКИ. Човекът (Имотко) НЕ ти раздава квалификации, никъде не ти е казал, че СИ ОЛИГОФРЕН.
Това бих го казал аз. No offence, no hard feelings. Но не ти го казвам, за да спазим бонтон във един форум пълен с простаци, където еманация
на интелектуалното общуване се изразява в писанията на простаци от Модерното, живеещи в панелни коптори, като
същите тези ПРОСТАЦИ забележи са ГОРДИ OT TOВА, ЧЕ СА ПРОСТАЦИ.


И още нещо АКО СИ УМЕН (предполагам си такъв, въпреки олигофренския ти пример) ЩЕ РАЗБЕРЕШ, ЧЕ КУЛТУРАТА
В ТОЗИ ФОРУМ Е УДАРИЛА САНИТАРНИЯ МИНИМУМ. И тогава обобщавай, кое е хигиенично, кое не ... а като не ти харесва,
има си лексове и прочие.

Поздрави и Весела коледа

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Re: ЗАЩО В БЪЛГАРИЯ МРАЗИМ БРОКЕРИТЕ?
24-12-2010 - 10:31:39
avatar
Quote
ASSETION
Quote
Wilson
Навечерието на най-святия християнски празник - Рождество Христово.


И се чудя къФ им е случая на брокерофобите --- викам си Ок, комплексирани и неудачници са ... приемаме го за даденост ...
такъв е материала, с който боравим smiling smiley, такава ни е социалната среда
после пък си казвам ... абе чак пък толкоз омраза и гледане в чуждата паница ... седя, чудя се ..
.


СМЕ СИ ПРОСТ, ОСКОТЯЛ ОТ МИЗЕРИЯ ЗЛОБЕН И ЗАВИСТЛИВ НАРОД, НАРОД ТИП 'НАПРАВИ СИ САМ', 'АЗ МОЕМ СИЧКО' , 'НЕ Е ВАЖНО АЗ ДА СЪМ ДОБРЕ, ПО-ВАЖНО Е ВУТЕ ДА Е ЗЛЕ 'и т.н и т.н.


Абе келеш
Ти ли си излязъл да се правиш на мъж?
ТИ КОЙТО СЕ ХВАЛИШ ЧЕ МАЙКА ТИ ТИ УРЕЖДА ЦЕЛИЯ ЖИВОТ?
СТАНАЛ СИ НА 30+ ГОДИНИ И ОЩЕ РЕВЕШ НА МАЙКА СИ ЗА ПАРИ И ЗАЕМИ ?


Та ти ли мамин дрисльо си тръгнал да раздаваш епитети? Тебе ако те пуснат без мама... ще умреш от глад и мизерия!
Горката ти жена... горките ти деца... ама сигурно и те са като тебе некакви неудачници и нямат друг шанс!

Християнски празник? - Ти сигурно си супер набожен а? Преди да го мушнеш се кръстиш? и си постил 40 дена а? КЕЛЕШ!
хОРАТА КАТО МРАЗЯТ ТОПЛОФИКАЦИЯ ПАК СА КОМПЛЕКСИРАНИ НЕУДАЧНИЦИ А?
Като псуват политици, Чез, Кат, и тем подобни пак ли с акомплексирани неудачници?
Кажи бе синче мамино?
Народа бил зле... като не ти изнася - БИЛЕТА И ПОЛИТАЙ! Ама мама няма да е с тебе в европа.. тама мамините синчета духат супата! Затова не ти изнася... сгушил си се тук пръцкаш си под юргана и си чешеш топките!

Ще ги мразят...
Защо мразят политиците?
Защо мразят Полицаите?
Защо мразят Брокерите?
Причината е една!
ТОВА ЧЕ ИМА 10% ДОБРИ, ПОЛИЦАИ, ПОЛИТИЦИ, БРОКЕРИ, НЕ МОЖЕ ДА ПРОМЕНИ ФАКТА ЧЕ ОСТАНАЛИТЕ 90% СА ПОМИЙНА ЯМА...
Затова народа мрази всички
ПОКРАЙ СУХОТО ГОРИ И МОКРОТО НАЛИ ЗНАЕШ!
АКО НЕ ЗНАЕШ ХОДИ ДА ВИДИШ КАКВО ТИ Е СГОТВИЛА МАМА.. ПОИСКАЙ И 50 ЛЕВА ЗА ДИСКО И ЗАВЕДИ ЖЕНА СИ...
ЩТРАКАЙ С ПРЪСТИ И СИ ВИКАЙ - БАСИ КАКЪВ СЪМ ИГРАЧ И КАКВИ ЯКИ ТЕМИ ПУСКАМ ПО ФОРУМИТЕ smiling smiley
КИЛИЕШ

Нямам какво да добавя. U rest my case.
ОМРАЗА е точната дума. ОМРАЗА лъха от писанията ти.
ОМРАЗА-та те изгаря. ОМРАЗАТА ти пречи. Първо
да бъдеш човек, второ да бъдеш състрадателен и смирен,
трето да стъпиш не едно по-високо ниво. Ти не се различаваш
по нищо от животните. С техните първични инстинкти. С тази
разлика, ЧЕ те ПОНЕ МОЗЪК ИМАТ. Ти и това НЯМАШ.

=========================================

НЕВЕЖЕСТВОТО Е БЛАЖЕНСТВО.
АКО ЗНАНИЕТО МОЖЕ ДА СЪЗДАДЕ ПРОБЛЕМИ, ТО НЕ НЕВЕЖЕСТВОТО Е НАЧИНЪТ ДА ГИ РЕШИМ.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход