Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем

Публикувано от Petar(Peter) 
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 15:52:58
Е добре какво трябваше да питам за тройка? В коя страна се провежда светоовното първенство Германия 2006smiling smiley
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 15:59:25
Поздравления, 4овек!
Това, дето съм се подмазвал на Joan, искрено ме разсмя :} :} :}
Ти се радвай, че не е почнала да те пита колко червени чушки са нужни за 100 кг царска туршия smiling smiley
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 16:07:52
4ovek, не мисля, че скалата ти за оценка струва нещо smiling smiley

Въпрос за тройка, съдържащ в себе си 10 различни подвъпроса още не бях срещала в конспект smiling smiley Този въпрос сам за себе си е едно билетче на изпита smiling smiley и не може да бъде за тройка. За тройка може да бъде само един от подвъпросите, например за какво служи странчната линия на игралното поле :} Или пък кога топката се счита в аут.
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 16:18:59
Ти на изпити ходила ли си през живота си? Или във вашето учебно заведение на изпит въпросите са били такива, че е било достатъчно да се отговори с да или неsmiling smiley Аз не си спомням да е било възможно да отговоря с едн оизречение на въпрос по време на изпитsmiling smiley Въпросите от този род са след като преподавателят се чуди дали д апише 4 или 5 да поуточни с три четири кратки въпроса оценката.
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 16:20:29
Ама аз не съм на изпитsmiling smiley Освен това каза на Joan, че добре се е справила или не съм разбрал правилноsmiling smiley
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 16:22:16
И за твое сведение, 4oveko, си отговарях, без да гледам в мрежата. Просто от това, което досега знам за тези линии. Не е работата да прочетеш из мрежата и да се фукаш, че знаеш, нали ? smiling smiley

А колкото до старанието, ами не заслужава чак толкова старание явяването при теб - при тази предубеденост и предварителна нагласа за скъсване smiling smiley, която си пролича още с първия коментар.
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 16:22:40
Пък и не пропусна да ми напомниш как Холандия отпаднали, брей winking smiley
Най-малкото ти се издъни пръв с прогнозата за Португалия - Мексико, така че сме квит. Засега.
Да не говорим, че ти ми предлагаше и пари да инвестирам в твоята прогноза, пък аз само подхвърлих моята...
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 16:23:58
Абсолютно правилно си разбрал този път. Прилично се справи, според мен - като за жена, която си признава, че почти не се интересува от футбол.
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 16:29:15
Ами познай дали съм ходила на изпити smiling smiley

Отговорът на въпроса "кога топката се счита в аут" "да" или "не" ли е, според теб? Ако на подобни въпроси си отговарял с "да" или "не", чудно как изобщо си завършил smiling smiley

Ами нали и аз това ти казвам - пада ми се въпрос за линии - развивам го, сядам и говоря. Ако отговоря на 10 от 10 - 6-ца. Ако отговоря на 1 от 10 - двойка. А не може да отговоря на 8 от 10 и да имам двойка.
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 16:45:09
Ама ти още първия въпрос не успя да развиеш добре, а имаше още два. И ти се отказа. Затова двойка, аз направих всичко по силите за да ти помогна да развиеш ПЪРВИЯ въпрос с помощни подвъпросчета.
ЗА тройка е поне въпрос и половина, а ти от три имаш половин и то със зор и големи отстъпки от моя странаsmiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход