Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем

Публикувано от Petar(Peter) 
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 14:16:54
За мен въпросът е приключен, Колега! cool smiley

Няма да се видим повече с вас - следващия път съм пред комисия!!!!!!!
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 14:22:24
А не мисля, че знам правилата най-добре, сигурен съм, че има хора във форума, които по-добре от мен ги дзнаят. Peter сигурно по-добре ги зане и тълкува.
А ако се заяждах щях да те питам за размери, ама както виждаш не съм и отворил дума за точни даниsmiling smiley
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 14:24:30
АМи явно доста пъти ще се явявате пред комисия докато ви пуснаsmiling smiley
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 14:26:21
По правило ВИЕ няма да сте член на тази комисия, Колега! :}

Така че си гледайте работата! Колкото до размерите, мога ей сег ада ви ги пейстн аот интернет ВСИЧКИТЕ! :}
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 14:30:56
Исках да напиша "пуснат", а не "пусна"smiling smiley Печатна грешка. Един съвет - поучете малко преди да се явите следващия път пред колегите, че те може да са по-взискателни от мен и може изобщо ченгели да не използватsmiling smiley
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 14:40:12
'Що не си гледате вашата работа, Колега?! smiling smiley Ами сте се загрижили за моето минаване на изпита!

И слепите ви видяха, че сте предубеден и се мъчите да ме скъсате нарочно. Кажете ми, къде има скала, по която да отговориш на 8 от 10 въпроса се оценява с 2-ка?
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 15:10:31
Не се коси, Joan!

Явно 4овек просто иска "да те скъса" winking smiley
Мисля, че се справи повече от прилично.
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 15:22:40
Благодаря за моралната подкрепа, Kiko smiling smiley

Естествено, че не се кося! Тя, ситуацията, е повече от ясна! Само несправедливостта ме гложди - защо трябва някакви лични подбуди да опорочават един честен изпит?! :} Само защото 4oveka си е наумил да покаже, че една жена НЕ МОЖЕ да зане правилата на футбола!

Ама то всичко на този свят се връща! :}
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 15:41:39
ВЪпросът беше за тройка, не беше отговорено на 100% и затова трябваше още въпроси за да се изкара тройката. НЕ виждам никакво заяждане. Да ен говорим, че на разположение на изпитвания е била световната мрежа и при повече усърдие можеше да се отговори на всички въпроси безпроблемно.
Ама като някой не знае и веднага почва да опитва по лесния начин да минеsmiling smiley Заяждане било, отношение към жените различно от това към мъжете...
Въпросите бяха елементарни и Кико няма какво да ти се подмазва, много добре знае , че има доста по-сложни въпроси от това с каква цел хората си чертаят линии по теренаsmiling smiley
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 15:47:00
Ти да мълчиш! Ясен си на всички!!!! :}

А Kiko не се подмазва, ами си казва истината. Отстрани так адобре се вижда, че се заяждаш, че няма как повече!

А пък с твоите критерии за тройка добре, че не си станал преподавател. Можеше и да те осъди някой студент за нанесени морални и физически щети :}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход