Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каквото и да правим, каквото и да струваме, без тема за Световното няма да минем

Публикувано от Petar(Peter) 
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 13:29:51
Не е толкова важно, че си пропуснала тази дъгичка (4 дъгички) - ти обясни за какво служат линиите, пък и да изпуснеш някоя - не е голям проблем, ще ти напомняsmiling smiley Малко помощ - нито една линия не е сложена за красота, симетрия, дизаин и т.н. Всякща си има предназначениеsmiling smiley
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 13:52:50
Топката е излязла само ако изцяло е извън линията, ако е на 2/3 - не е излязла.

Малкото вратарско поле е мястото, оккъдето се изслтрелва топката след като е напуснала очетраниятана терена, последно докосната от противников играч. Обикновено вратарят го прави това, мисля. че се наричаше "вратарска топка". тя трябва да напусне наказателното поле, преди да бъде докосната от свой играч.

Кръгът в средата е при кик-оф - защитниците трябва да са извън него, доакто ритащия не задвижи топката.
Т'ва е щото не съм и погледнала схемата :} Просто видях поставени един до друг абсолютно различни езици и азбуки и затова ми стана странно smiling smiley

Ок - извинения за недоразумението!
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 13:59:46
Онази дъгичка на края на наказателното поле служи за маркиране на радиус от средата между двете линии (на наказателното и вратарското полета) - там се слага топката за дузпа - на средата де. Предполага, че биещият дузпата трябва да не е извън този радиус smiling smiley .
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 14:01:27
4oveko,

Aз не се явявам за 6+ - алоооо! Отговорих си за всички линии - ама ха! Поне 4 заслужавам -.

Ще се оплача в катедрата и ще искам изпит пред комисия! Изпитващият е предубеден и иска да ме скъса! :} :} :}
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 14:06:59
Хайде пак опитай. Бориш се за тройка. като на тройкаджия мога да ти помогна като ти кажа, че дъгата е част от окръжност с център точката за изпълнение на дузпата, а този дето я бие може да се засилва ако иска и от центъраsmiling smiley Не е за него дъгата.
Ех като не знаеш и подсказването на помагаsmiling smiley
Тройката е още далеч, не с отпускайsmiling smiley
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 14:07:04
Браво, отличничка! clap: clap:
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 14:09:46
Приемам горе долу, но защо малкото поле се нарича вратарско, а не аут поле примерно. НЕ му е това основното предназначение.
Чакам отговор и за централната линия - тя има много важна роля, освен да отделя двата отбора.
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 14:14:44
Я да си гледаш работата! Отивам в катедрата и ще подам молба за изпит пред комисия!

Ама ха - да не се мислиш за единствения преподавател по тези въпроси?! Или за някакъв Господ-Бог на футбола! :g:

Целия форум те видя, че си предубеден и се заяждаш! До тук не съм отговорила от 10 въпос само на 2 - ако ми кажеш по коя скала това не е и за тройка, ще ти повярвам!

Знам си правата, колега, не ми се надувай! :}
Re: Joan, научи ли правилатаsmiling smiley
26-06-2006 - 14:15:02
Не си отговорила - с ченгел ти вадя отговоритне и досега само за топката, кога е в игра, за централния кръг и малко за вратарскот ополе си отговорила.
Така, че давай за тройка имаш още доста.
И изобщо това не са въпроси за 6+. ЗА 6+ са примерно някой случаи на пасивни засади.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход