Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

секси и на 40+

Публикувано от SAHIB 31 
Re: секси и на 40+
09-05-2010 - 19:48:35
Тази тема ще си я чета по 3 пъти всяка сутрин преди излизане, за самочувствие! :]

За всички и особено за Сахиб, една голяяяяма боза от колкото си избере ! :]winking smileyМоже и паста!


--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: секси и на 40+
09-05-2010 - 20:35:27
avatar
Благодаря! Трогнат съм, но по вкуса не разбрах дали е радомирска? Щото от там имам корени и много я обичам, както и пастата.
Понеже не знаех, че си от тази категория която разнищваме, що не се престрашиш да пуснеш твои снимки. Може и "навлечена":].winking smiley
Re: секси и на 40+
09-05-2010 - 22:12:45
Quote
SAHIB 31
Благодаря! Трогнат съм, но по вкуса не разбрах дали е радомирска? Щото от там имам корени и много я обичам, както и пастата.
Понеже не знаех, че си от тази категория която разнищваме, що не се престрашиш да пуснеш твои снимки. Може и "навлечена":].winking smiley

Е само това остава ... ! :]:}:}

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: секси и на 40+
10-05-2010 - 03:56:03
Ето, взе да става интересноwinking smiley
Re: секси и на 40+
10-05-2010 - 09:07:47
:] Хубав понеделник. Весел.

Не, че нещо, но смятам, че и мъжете следва да се еманципират, та за това давам старт и за тяхната класация. Разбира се, тези над 40 smiling smiley winking smiley без излишества ( е, разбирате ме- където не е нужно *pardon*) и секси.

Хъм, като се замисля - не е добра идея. Лесно бих изброила поне 10 дами, измежду познатите ми, част от които и тук в сайта, с перфектна визия, секси дори и над 40.
Изпитвам трудност за такова изброяване относно представителите на силния пол. *huh*

И аз искам да ни/ми е интересно smiling smiley
Re: секси и на 40+
10-05-2010 - 13:21:06
Хммм, Полии*ok*
Re: секси и на 40+
11-05-2010 - 19:53:53
avatar
Елиза, ако наистина си с привлекателни черти и физика и си в обсъжданата възрастова категория, ще е престъпление да не покажеш свои предизвикателни снимки. Сподели със форумната аудитория това тържество на материята на фона на тази нежна музика с която те поздравявам. Специално за теб !
.....................................................
[vbox7.com]
Re: секси и на 40+
11-05-2010 - 21:28:33
Quote
SAHIB 31
Елиза, ако наистина си с привлекателни черти и физика и си в обсъжданата възрастова категория, ще е престъпление да не покажеш свои предизвикателни снимки. Сподели със форумната аудитория това тържество на материята на фона на тази нежна музика с която те поздравявам. Специално за теб !
.....................................................
[vbox7.com]

Сахиб, имаше и снимки и цяло предаване и какво ли не! Пропуснал си, нямаше те тук тогава. Сигурно сте въртели шпаги из "специализираните" теми. Аз понеже не разбирам от тези неща си кютам тук в "общите" и си пея, танцувам и рецитирам чат-пат! :] Чудя се защо ли в тези форуми хората не разберат, че нещата са толкова простички, а животът толкова кратичък, че не си заслужава да щракаме толкова копчета на клавиатурата, за да нараним някого. Всеки човек има и едно "добро копче", него трябва да натиснем!
Благодаря за поздрава! Сонатата е прекрасна, картината от клипа се надявам да не е свързана с мен! *angel*
Със сигурност и аз съм "излапала" някого в този живот, но гарантирам, че не съм си "облизала пръстите"! :]

И нещо за теб! *drink1* smiling smiley





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: секси и на 40+
17-05-2010 - 22:04:56
avatar
Елиса, не съм те отъждествавял с някакво ЕМО! за да излапваш някого. Просто тази нежна мелодия на Бетховен свързвам с нежните създания оставили отпечатък в моя животи и най-вече с твоето име което е възпял Бетховен. Иначе всички хубави песни свързвам и с жена ми с която съм женен вече десетилетие! Сигурен съм, че и ти си останала ярка звездичка в спомените на някой мачо или го радваш все още ! Този подфорум ми действа релаксиращо от битките в този за цените.
Вие жените сте родени за гейши! Възхищавам ви се!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход