Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

секси и на 40+

Публикувано от SAHIB 31 
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 20:29:03
Аз нямам проблем с възраста на жените, нито гледам на тях като негри. И какво лошо има в хубавата дума "кранта"? И защо не даде едно фото на някоя колежка ами ни пускаш тези стари чанти от Холивуд. Да за тези казах кранти и сега чанти, защото и те вече не помнят колко пъти са лягали под ножа или как са изглеждали преди първата операция. Тук има едно нововъзникнало движение, което се опитва да излезе от холивудското клише където хубавата жена е задължително руса, с голями боски, малък задник и разбира се сини очи. Та ората се опитват да ни покажат че в една жена над 40 г. може да да бъде красива и привлекателна с увиснали цици и позакръглени форми и т.н.

И вземи моляте махни този чалматия, че ми се драйфа, а ще сядам да обядвам*angel*
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 20:43:05
avatar
Разгледай никовете с числото 31 с арабски и римски цифри и ще ти стане ясно. Вече предпочитам мюсюлманското ми име защото като съм обрязан и ме баннат отново неправомерно ще си търся правата в съда и то на основа етническа дискриминация! Вече колкото и да ми е трудоемко си копирам всички мнения. Много се обидих от несправедливото банване по сценария на Фло, но го преглътнах и продължих напред, на принципа по добре да разлая кучетата. Защото преклонена главица сабя не я сече ми е най-неприятната българска поговорка. Затова се опълчих!
........................
За да не излезе чист спам ще продължа с някои размишления по темата. Спорта е много важен за фигурата и за психическата стабилност, затова ще запиша дъщеря си задължително на някакъв спорт. Докато стане абитруренткта ще я карам да ходи редовно на занимания. Не е важно да постигне спортни постижения а да си създаде необходимите навици като дисциплина, сила на волята, тренинг на организма и мечтана фигура разбира се. Утре няма да ми доведе някой влогар я!:} Майтап.

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 20:52:31
Хайде, дай да видим колежките и колкото по-пикантно толкоз по-добре:loveu:
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 21:12:25
avatar
Ето част от тях:
.......................


Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 21:54:18
avatar
Ето още нещо за дамите на 40+
...........................................................
[www.temanews.com]
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 21:57:48
Quote
SAHIB 31
Ето част от тях:
.......................
Добър подбор.
Re: секси и на 40+
03-05-2010 - 22:14:22
avatar
Както казва един малко по-известен генерал от теб- "Как може да завърши една война? Разбира се с победа!"
Аз да победя всички тези скъпоценности пък нека после ме бъзикат че не са си плащали за наем за да живеят в моите имоти!
Чакай да се огледам дали не наднича жена ми какви ги пиша , че ще ми забрани да контактувам с кандидат наематели!winking smiley

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett
Re: секси и на 40+
08-05-2010 - 22:13:48
За тези, които вярват на снимките.

По темата: има една поговорка -- "Няма стара риба, има голяма риба и малка риба". Важи в пълна сила и за жените.
Re: секси и на 40+
08-05-2010 - 23:01:47
avatar
Добре бе Митко, хареса ми колажите дето си сложил, но в една жена само кожата ли е важна? Ами фигурата, ами очите, ами походката? Ще кажеш, че също се манипулира в снимките, така е, но аз и ти не сме виждали жени само на снимки. Ти никога ли не си виждал 40 годишна жена да изглежда 100 пъти по-добре от много 20 годишни пикли? Щото аз съм виждал и то много. Това, че не мога да ги покажа на снимки в момента е защото не желая да показвам някого, без неговото съгласие. Но много ме изкушава признавам. Да не говорим, че се изгубиха и много типично женски, ако щеш ги наречи кокетни маниери. Сега все по елементарно държане, няма финес, изтънченост, флирт. Дори и начина на обличане ако щеш? Не говоря за модни тенденции, а за подбор на нюанси, кройки и съчетание на отделни елементи на облекло и аксесоари. Аз понякога да ти кажа честно се чудя на някои тинейджъри как им става от тяхните връстнички ! /Да ме прощават дамите които ни четат /.
Re: секси и на 40+
09-05-2010 - 07:53:26
Quote
SAHIB 31
Ти никога ли не си виждал 40 годишна жена да изглежда 100 пъти по-добре от много 20 годишни пикли?.

Виждал съм и съм напълно съгласен с последният ти пост по тази тема.
Ако в поговорката отгоре се замени "риба" с "жена", мислех, че ще е в подкрепа на тезата за жените на 40+, но явно не съм се изразил ясно.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход