Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Топлофикация - нагли и безочливи рекетьори!

Публикувано от Продавач 
Re: А тока уеуеееsmiling smiley
31-10-2005 - 09:45:10
Въртим, сучем, все до политика го докарваме smiling smiley Айде сега гилотина, калашников - къде остана човеколюбието, любовта към ближния, христянския принцип за "другата буза" smiling smiley))))) пък, Бъгс, това е и сегрегация - за "тия от крайните квартали" - засрами се! В Брюксел живееш ! smiling smiley)))))

Момчета, аз честно си признавам, че на тези избори съм в ПАТ - ни така, ни иначе. Обаче както се развиха събитията, май все пак ще трябва да гласувам за лелката - Боже, прости ми!
имотко
Re: А тока уеуеееsmiling smiley
31-10-2005 - 10:23:42
Мутрите или лелката, изберете сами.........
Re: А тока уеуеееsmiling smiley
31-10-2005 - 10:38:54
Еми докарваме го се на политика щото се оказва винаги, че това е нечия чужда политика, а не твоята, примерно. За момента съм от седмица в България и всеки ден изживявам некъв микс от рискове - да те напсуват, да те блъснат, да те сгазят, да те оберат, да нагазиш в л..на, да те пречукат случайно и тем подобни. Когато загубиш известно време и нерви (около 10% от денонощието) - 2 ч. и нещо) да се отървеш от подобни случки те чакат лично + тегобите на семейството и родителите:

- данъчните - 2 часа дневно
- застрахователите - 0.5 ч. дневно
- НОИ и здравната каса - още 2 часа дневно
- енерго-то - 0.5 ч. дневно
- Топлофикация, Техем - 2 часа дневно
- държавна администрация - 1 ч. дневно
- общинска администрация - 1 ч. дневно
- пенсионно - 1 ч. дневно
- ВиК-то - 0.5 ч. дневно
- БТК, МТел, Глобул - още 1 ч. дневно
- кабелна ТВ, Интернет - 0.5 ч. дневно
- КАТ, митници, военни - 1 ч. дневно
- сметосъбирачи, портиер, вход, асансьор - поне 10 мин дневно

е кога да работя тука или, дай боже, веселя? Единствения начин е да се впишеш като поредния ведомствен гъзар и да цицаш от повереното ти кранче. Такава разплута, лоясала паплач се разгонва само с по-дебела тояга.

Е, аз пък, въпреки гореизброеното, на избори съм не ПАТ, а ПАС, щото не считам за морално хора, дето по-голямата си част или цялото време прекарват извън страната да се намесват в решенията относно живота тук, както за съжаление напоследък се случва.
Пак старата песен
31-10-2005 - 13:39:29
Бъгс, ти беше, по едно време, възприел малко по-ведър тон, сега нещо много зле ти се отразява поредния престой в БГ, май smiling smiley Виж сега, все пак в Брюксел в пълно с чернилки и разни други, а аз си предпочитам тия "от крайните квартали". Та недей сега толкова едностранно да коментираш нещата.

Пък и самият ти в този форум имаше едно красиво описание на "Брюксел днес" ( не ми се търси линк, знаеш за кое говоря - "Брюксел или София"winking smiley И там хубаво си беше казал как стоят нещата. От всички тези гореизброени в Брюксел може би няма да те напсуват (е може и да те напсуват, ама на арабски и няма да ги разбереш smiling smiley и да нагазиш в л.... Но пък другото си го има като риск, + n на брой рискове, нетипични за БГ - например, да плащаш наем от 800 Е с доход 600 е, да си купиш от C&A на разпродажба панаталон за 30 Е, който в БГ (н аИлиенци) струва 10 лева smiling smiley, да седнеш в италиански ресторант и за 1 пица с кола да платиш колкото за една царска вечеря за двама в БГ. Или да ти се пие кафе със съседката, пък да нямаш такава (т.е. имаш, ама работи на 2 места и като се прибере, е смъртно уморена). И т.н. и т.н.

Та искам да те питам - какъв ти е, все пак, проблемът, та не ти харесва ни тук, ни там ?! smiling smiley Нещо много нихилистично го раздаваш - някаква скрита мъка ли си имаш ? :}

Еми няма да е моята политика - аз с такава мръсна работа не се занимавам. Ама като съм гражданин (не ми се харесва думата "гражданка" smiling smiley, не мога да бягам от дълга си.

Аз си работя тука, и си се веселя, и някак все намирам време за всичко. Бъгс - това не е въпрос на обстановка, а на лична организация. Ако си добре организиран, ще има време за всичко smiling smiley Не търси вината в другите!
Re: А тока уеуеееsmiling smiley
31-10-2005 - 14:10:29

Ако искаш спокоен уреден живот - ходи на Запад. Ако искаш животът ти да е интересен - не се прави на толкова изряден - що си губиш времето с НОИ, данъчни и прочее. Вервай ми - сами ще те намерят и тогава ше е интересноsmiling smiley И без това законите с анаправени така, че винаги да не си изряден - не се впрягай толкова - удари го на веселбаsmiling smiley
Ама как съм бил прав за топлофикация аsmiling smiley)))?
18-01-2007 - 18:25:00
avatar
Това съм го пуснал много преди да излезе на яве Вальо топлото и неговите схемиsmiling smiley
7 октомври 2005г. ми е темата winking smiley

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Топлофикация - нагли и безочливи рекетьори!
19-01-2007 - 16:25:23
Това за слънчевите батерии въобще не е лоша идея, Продавач, и аз съм си го мислил.....
Re: Топлофикация - нагли и безочливи рекетьори!
31-01-2007 - 16:00:44
avatar
Ама май са цифра

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Топлофикация - нагли и безочливи рекетьори!
18-09-2008 - 13:13:25
avatar
Вие ми обяснете как все така става, че теми, които съм пускал преди година-две-три са актуални и сега smoking smiley :ami:

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Топлофикация - нагли и безочливи рекетьори!
18-09-2008 - 20:12:01
гледам си говорите за топлофикация
решил съм проблема с изолация -външна , дограма , и централно газ
обаче наистина ми е мъчно за хората които търпят своеволията на монополиста
питам се аз , ако тръбите на топлофикация минават през апартамента ми а аз не съм техен абонат и въпреки всичко ме карат да плащам някакви измислени мощности ,значи аз като собственик мога ли да има кажа да си ебът маиката и да си махнат вертикалите от жилището ми......от където искат от там да минават за следващия етаж.....вземам флекса , консултирам се с адвокат и режа....маината им иначе няма да се оправят ...а хората ....хората ще бъдат доени цяла зима , а цяло лято стригани с изравнителни сметки .....просто разсъждавам на глас
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход