Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Най-добра дестинация за емиграция

Публикувано от general 
Re: Най-добра дестинация за емиграция
04-05-2010 - 14:58:18
avatar
Мерси Муза! Много ми хареса това изпълнение! Особено ме впечатли това за лютиерите и цигулката и как щяло да си изплаче до нота гласът! Извинявай, че не го видях веднага, но оттатък при цените се забавлявам с моите опоненти.
Поздрав с нашето семейно любимо изпълнение което прозвуча на сватбата ни през 2002г и се поздравяваме до днес със жена ми с него:
...................................................
[www.vbox7.com]
Re: Най-добра дестинация за емиграция
04-05-2010 - 16:30:28
Re: Най-добра дестинация за емиграция
04-05-2010 - 19:41:59
avatar
Един поздрав за дамите, че ние май сме малко грубички понякога...




Claude Barzotti
Re: Най-добра дестинация за емиграция
05-05-2010 - 02:25:29
БЛАГОДАРЯ и за хубавите отзиви и за хубавите думи, Муза *rose*! Може и да не сме били изрядни, може и да не е излязло хубаво, но пък и не сме го и "пудрили", за да излезе кой знае как!

Не завиждам на "рязания" Сахиб! В тези теми ще намери много злъч от братя по произход и дори от онези без произход.
Никога не съм била привърженик на расистки, националистически и в този дух изяви. Единственото, което съм смятала за долно, плоско и ограничено тълкувание на патриотизъм или национализъм е бил тероризмът. Това не се прощава на никоя нация спрямо друга!
Честната борба за равнопоставеност струва време и много усилия, но стига да е е честна! Това да "гръмнеш/взривиш" беззащитни, невинни деца, майки и бащи на някоя гара, метро или спирка е същата комплексарщина, както тази на онези, дето наричат Сахиб "рязан", комшиите си "фесове" и съседите си по граница "византиици". От едното до другото има само една крачка! Спестете я на децата ни! Тънете си в злъч, но оставете тях да воюват със знания и стремежи, не с оръжия и ужас!
Да са добре дошли в държавата ми, в Родината ми всички: арменци, гърци, евреи, иранци, иракчани, йорданци, гърци, кюрди, ливанци, турци ... всеки на когото му е харесало тук, нека остане! Нека се държи достойно, нека пази страната ми, нека я цени, уважава и обича, а от къде е - няма никакво значение, след като 2-рата му Родина е тук!
Не ми озлобявайте народа спрямо мен! Мразите ги вие, не ние, такива като мен са не по-малко от вас! Не се ппрестаравайте! Леко с "патриотичните мебели"!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-05 02:48 от elissa.
Re: Най-добра дестинация за емиграция
05-05-2010 - 02:33:38




--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Най-добра дестинация за емиграция
05-05-2010 - 02:42:01



==== *drunk* =====

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Най-добра дестинация за емиграция
05-05-2010 - 02:54:34
Хайде малко да се свестят националистите! *angel*clap::] може и само да тактуват, ако не им се танцува!





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-05 03:00 от elissa.
Re: Най-добра дестинация за емиграция
05-05-2010 - 02:59:11
За СС-овциите една от любимите ми песни! По тази тема никога няма да се разберете с мен! Не съм расист, уважавам и ценя всяка раса и нация! Не се опитвайте, тук съм непоклатима *angel* ! И понеже съм от македонския край, явно съм една Мара Бунева от ново поколение! :]





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-05 03:10 от elissa.
Re: Най-добра дестинация за емиграция
05-05-2010 - 15:54:03
БЛАГОДАРЯ и за хубавите отзиви и за хубавите думи, Муза *rose*! Може и да не сме били изрядни, може и да не е излязло хубаво, но пък и не сме го и "пудрили", за да излезе кой знае как!

Не завиждам на "рязания" Сахиб! В тези теми ще намери много злъч от братя по произход и дори от онези без произход.
Никога не съм била привърженик на расистки, националистически и в този дух изяви. Единственото, което съм смятала за долно, плоско и ограничено тълкувание на патриотизъм или национализъм е бил тероризмът. Това не се прощава на никоя нация спрямо друга!
Честната борба за равнопоставеност струва време и много усилия, но стига да е е честна! Това да "гръмнеш/взривиш" беззащитни, невинни деца, майки и бащи на някоя гара, метро или спирка е същата комплексарщина, както тази на онези, дето наричат Сахиб "рязан", комшиите си "фесове" и съседите си по граница "византиици". От едното до другото има само една крачка! Спестете я на децата ни! Тънете си в злъч, но оставете тях да воюват със знания и стремежи, не с оръжия и ужас!
Да са добре дошли в държавата ми, в Родината ми всички: арменци, гърци, евреи, иранци, иракчани, йорданци, гърци, кюрди, ливанци, турци ... всеки на когото му е харесало тук, нека остане! Нека се държи достойно, нека пази страната ми, нека я цени, уважава и обича, а от къде е - няма никакво значение, след като 2-рата му Родина е тук!
Не ми озлобявайте народа спрямо мен! Мразите ги вие, не ние, такива като мен са не по-малко от вас! Не се ппрестаравайте! Леко с "патриотичните мебели"![/quote]

Те за това на такива им казват "Гражданин на света" или поборници на "Либералният модел"! Да му се додрайфа на човек*sos*
Re: Най-добра дестинация за емиграция
05-05-2010 - 16:15:49
avatar
Гето на сапун ли ще ме правиш бе братле?

"TO ACT LIKE AN OWNER"
Warren Buffett
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход