Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Каквъв е семейният живот на лекар за който близките му знаят, че всеки ден е в непосредствен контакт с мръсни и болни цигани ?

Публикувано от VladimirYosifov 
Уилсън, smiling smiley
На твоя въпрос ще отговоря така...

Преди време вървяха чартърни полети до Дубай с търговци за стока. Единият път се качиха цигани - 7-8 на брой. Тяхната цел беше да крадат там. На всички им беше ясно. Бяха облечени добре, чисти, ухаещи... Още на втория ден ги хванаха, бърза присъда, и там останаха - в затвора...
Мисля, че стояха там 3 месеца.

Моята реакция, по-скоро е, че не съм фен на обобщаване на група хора, като нещо лошо, в зависимост от гледната точка...
Ето - като кажем цигани и разбираме само това - най-лошото. Тези, които стават - чисти са, работят, по нищо не се различават от нас -
и те се чувстват изолирани...

Колкото до паразитирането... така е, но и броят на паразитиращите българи, не е никак малък... Издържаме ги - аз, ти и всички, които работим.
Но, такива са законите...

*drink1* smiling smiley
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> Уилсън,
> На твоя въпрос ще отговоря така...



Моята реакция, по-скоро е, че не съм фен на
> обобщаване на група хора, като нещо лошо, в
> зависимост от гледната точка...
> Ето - като кажем цигани и разбираме само това -
> най-лошото. Тези, които стават - чисти са,
> работят, по нищо не се различават от нас -
> и те се чувстват изолирани...

>
> ==================================================
> ==================================================
> =====
> ДариНА .... Да опазим децата !



-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Muza,

обичам ТЕ знаеш това (уточнение: като човек) --- щото СИ добра ... ТО ти личи ...
нЕма нужда даже да се срещам с ТЕБ и да ТИ виждам очите, за да го разбера
winking smiley

Обаче да вметна само относно ОНОВА горе ... тЕа манговци дет' са чисти и работят никой не им вика цигани --- освен разбира се етимологично. Те са равноправни БГ-йци и БГ-йки!

А останалите са си ... цигани, мангали и прочие паразит. Case is closed. smiling smiley

Стига с тези цигани да поговорим за Ромите :} Всъщност каква е разликата между ром и циганин.Кой е по чистоплътен? :]
Градацията Турбо е следната Ром - Циганин - Мангал - Азис ...

Ти си избери кой искаш да ти е приятел ...
:} :} :]


а това е за Muza



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-11-23 14:45 от Wilson.
:ami: :ami: а, за мен?! не съ ли намери идну букетчи в копи-пейстъ ?! :cry: :cry: :cry: :cry: :] :]
2 дами в темата, на едната букетче, на другата - чаша студена вода! Циганска работа! :g: :g: *angel*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Лиссе с тебЕ съм Фнимателен, оти ОН и Филип Флиза у форума и ме Е страх да ме не гепи и тепа, като види как ти раздавам щедро букети ... :] :]


а на Муза рибето, Мъжо И май не Флаза
*huh* :-[

-=-=-=-=-=-=-=-=

туй на бъзик, ОБИЧАМ ви и двамата с Филип ...

:loveu: Kisses from Will to Lissa&Fill
Добре де не обиждайте ромите ,те са си чисти цигани .Вилсоне Азис ти го подарявам .Абе извинявай ,ама с тоя букет дет ми го поднасяш ,да не би а ...а да си тръгнал към левия бряг.Вилсоне вземи се в ръце :} :} :] *beer*
Wilson Написал:
-------------------------------------------------------
> Лиссе с тебЕ съм Фнимателен, оти ОН и Филип Флиза
> у форума и ме Е страх да ме не гепи и тепа, като
> види как ти раздавам щедро букети ...
>
>
> а на Муза рибето, Мъжо И май не Флаза
>
>
> -=-=-=-=-=-=-=-=
>
> туй на бъзик, ОБИЧАМ ви и двамата с Филип ...
>
> Kisses from Will to Lissa&Fill

Нищо му нЕма на букето, не пречи ...


Един виц по повод букетО ...

Седят си две бабета на пейката пред къщата и едната казва:
- Пенооо, я го твой мАж, иде отдоле!
Пена разсеяна:
- Е, та ЩО ?
- Епа китки ти носи !!!
- Лелееее ... завайкала се баба Пена, дувйечерка пък шъ трябва да вдигам ногите!
Другото бабе:
- eye popping smiley И що тъй ногите ма? Вие дома ваза нЕмате ли?

:] :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Защо се фокусираме върху външни неща, след като вътрешните са по-важни? Тук се демонстрира някакво превъзходство на базата на външна хигиена. Но ако бяхме толква чисти - в ъ т р е ш но, май нямаше да сме на това дередже. Клоака, тиня, кал, контейнер за боклуци - това е преобладаващото усещане в атмосферата около нас, in our country. Ако бяхме толкова "чисти", говорим за вътрешна хигиена, това май нямаше да стане, а? И все някой друг е причината за това. Сега - циганите. Добре, че са те, да се успокоим и да си тънем самодоволно-недоволни в ......... .

Разбира се, тук трябва да кажа, че да виждаш нещата като "клоака, кал и пр." е също неправилен възглед, защото по същия начин означава непоемане на отговорност.

Мързеливи сме, не искаме да се учим, защото мислим, че знаем всичко, в едно сме сигурни -че всички други са по-лоши от нас. Каква смешна картинка - оплескани сме с гув....а от горе до долу, и в същото време се надсмиваме над другите, без значение кои са те -съседи, цигани или някои други / политиците са добра мишена- ама и те са си глупаци, наистина!/ . Ха-ха-ха ...



Редактиран 7 път(и).Последна редакция на 2009-12-01 08:08 от general.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход