Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цензура над форума?

Публикувано от valsodar 
Re: Цензура над форума?
22-11-2009 - 22:40:04
Ламерюги

Дори не се възползвате от приятелският ми съвет - когато няма какво да кажете, е по-добре да замълчите, в противен случай вероятността да изглеждате жалки е по-голяма, отколкото вероятността да си останете само смешни...


Re: Цензура над форума?
22-11-2009 - 22:55:10
малийййййй,що благодарности ,що четки.........чакай и аз да си изкажа благодарнистите,че иначе с срамно,всички да благодарстват,па я да мълчим:

благодаря ти асен1975 за всичко,което си написал.......отвори ми очите за много неща :]

освен,че искрено балодаря на асен1975,също така искам и да благодаря и на асен1975

дааааа,сега ще отворим една благодарствена анкета като ноф фором в чест на асен1975,че да му благодаримsmiling smiley

Re: Цензура над форума?
22-11-2009 - 23:06:03
avatar
За благодарност коги гътнеме ББ(нашио де) че те сложиме на избираемо место у листата на ФРЕБ за изборите.После едновременно Фин Мин и шеф на БНБ при пълна непрозрачност на действията и комисион за мене като председател на ФРЕБ.
Може да крастиме митично животно от Северозапада на твое име-нещо като Аsenius Chickagicus да е името на Дзвера коги го откриеме некоя вечер на прибиране(пълзене) от хоремага към дома.

*drunk*

Вечно ЖЪДЕН!Ебем ти ебане пред пиене!
Re: Цензура над форума?
23-11-2009 - 00:30:37
Quote

Изпратено от: Svetlio (IP съхранено)
Дата: November 22, 2009 10:40PM


Ламерюги

Дори не се възползвате от приятелският ми съвет - когато няма какво да кажете, е по-добре да замълчите, в противен случай вероятността да изглеждате жалки е по-голяма, отколкото вероятността да си останете само смешни...

Светльо! Къде те стяга чепика,батка? Защо се нервиш,че цените падат? 150Е я стигнат,я не...Ама че гонят 500-600Е,ако не са ги стигнали вече, е факт.А дали ще падат още...като гледам тая държава на къде върви...не вярвам скоро да спре трненда.
Re: Цензура над форума?
23-11-2009 - 07:22:42

Момчето (Светльо де) е прочело и тълкувало прогнозата на Куку за 150 евро първосигнално. Толкова първосигнален не е дори Ванката. Разбира се че никога няма да паднат до 150 евро. Самият Куку не го мисли, но това е начина да се активира дейността там , където при нормалните хора е разположен мозъка. Г-н Тепавичаров преди 2 години заложи на индекса "Реалити" вместо на индекса "Мокри инвеститорски сънища" и прогнозира 700-800 топ имоти и 500-600 обикновени. Струва ми се че се отива натам.
Re: Цензура над форума?
23-11-2009 - 09:26:08
avatar
Tова, което днес ни звучи невероятно, утре бихме го приели като напълно нормално, всичко си опира до въпрос на време и адаптиране.

150е/м2 - А, защо пък не?
При определени обстоятелства всичко е възможно!

Въпросът е, какво паралелно ще се случва със спада в цените на имотите по пътят ни до тази ... цена?
Re: Цензура над форума?
23-11-2009 - 14:41:20
avatar
Уилсъне, я по-добре си върни старият подпис, с текста за двойно по-високите цени на НИ от 2010-та ! :}
Re: Цензура над форума?
23-11-2009 - 14:51:04
avatar
амиии ... Който купи сега добре, ЩОТО след годинка - две ЩЕ умножи по ДВЕ.

... и си е така ...

А ти Радо бациното ... КУПУВАЙ, ЧЕ от догодина след нотариалните такси от НСНИ дигат и комисионите двойно ... вече стават по 6% НО на човек, а Адреззз минават директно на 15% от Продавача .... :} :} :} :] :]
Re: Цензура над форума?
23-11-2009 - 15:20:13
аз лично предлагам да ГИ дават по 150 еврака парчето, а тристайните и четиристайните по 200 еврака макс.
------------
И кой не взима - бой !
Re: Цензура над форума?
23-11-2009 - 16:03:56
avatar
Дичо, я погледни по колко вървят къщите в Детройт!

Май са и под тая цена, а? :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход