Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Цензура над форума?

Публикувано от valsodar 
Re: Цензура над форума?
18-11-2009 - 15:18:52
Тъй като и "Общи" е скрит, и да се напише нещо, не излиза, защото и модераторите не виждат, че е писано...

Дори и срещу темата за децата ли някой има нещо против?!???

Нека ви поздравя тук с една песен и да ви благодаря за времето прекарано с вас... Беше удоволствие за мен! Дано се засечем някъде другаде... smiling smiley



smiling smiley

Бъдете, преди всичко живи и здрави! smiling smiley

*drink1*
Re: Цензура над форума?
18-11-2009 - 15:25:45
avatar
С нас или без нас, балона отдавна се спука, цените си вървят в посока нормализация - процес, който ще отнеме около 5 години в оптимистичният си вариант, така че... ако тук не може повече да се дискутира по тях, ще се намери друго място.

Варианта с одобрение на всяко едно мнение не е сред най-удачните, но... това вече си е проблем пред администрацията на сайта.
Едни ясни за потребителите му правила, една система за прозрачно и обективно модериране (модератор е човек спомагащ за дискусия, а не човек който я възпрепятства - по дефиниция!) биха подобрили нещата, но всичко пак си опира до професионализъм и манталитет. winking smiley
Re: Цензура над форума?
18-11-2009 - 15:44:14
avatar
Muza Написала:
-------------------------------------------------------
> Тъй като и "Общи" е скрит, и да се напише нещо,
> не излиза, защото и модераторите не виждат, че е
> писано...
>
> Дори и срещу темата за децата ли някой има нещо
> против?!???
>
> Нека ви поздравя тук с една песен и да ви
> благодаря за времето прекарано с вас... [bgcolor=yellow]Беше
> удоволствие за мен! Дано се засечем някъде
> другаде... [/bgcolor]
>
>
>
> Бъдете, преди всичко живи и здрави!
>
>
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=-=-=

Ей Музе НЕ бЕгай, ЧЕ ми липсваш на мен персонално ...




А иначе Форума е по-добре да бъде закрит, защото така или иначе Уврежда интересите на рекламодателите и така ТЕ бягат в други БЕЗФОРУМНИ КОНКУРЕНТНИ САЙТОВЕ ... имена няма да цитирам, за да не им правя реклама ...

От друга страна ОБАЧЕ ако Форума остане, ТО оптималния вариант е да си остане във сегашния вид, без ПРЕДВАРИТЕЛНО МОДЕРИРАНЕ.
Постмодерирането е печелившата карта!

Ако пък се закрие и разделът мнения за фирми ще е най-добре, защото толкова абсолютно безпочвени плювни отнесоха там АНИ-тата, че не ми се говори ...

Успехи на имоти НЕТ ... каквото и да решат ... все пак с тях може да се работи, НЕ са като ония кожодери от имот.бг ... *yes*
Re: Цензура над форума?
18-11-2009 - 16:00:32
Хе-хе. Я глеи кво стана
:}
Re: Цензура над форума?
18-11-2009 - 16:03:52
Е, защо спят сега модераторите, а? Допускат шльокери да се празнят цели 4 страници :g: :g: :g:
Re: Цензура над форума?
18-11-2009 - 16:03:55
Бях пуснал това като тема: Довиждане!, но не мина, затова го слагам тук, дано мине.


Уважаеми съфорумци,
За мен беше удоволствие да си кореспондирам с вас, като ви уча на мъдрост и се развеселявам от глупостите ви, за което съм ви благодарен!

Аз съм свободен човек, говорил съм открито и при Тошо Велики и след него, затова не участвам в модерирани форуми.

Специлни поздрави за нашите цветя - Муза, Ками и Додо и другите девойки във форума въпреки, че Муза не ме заведе до Тайланд.

Довиждане!

др. Иванов
Re: Цензура над форума?
18-11-2009 - 16:11:48
avatar
Сега остава и Пунди да пише, че си тръгва и форумът може да се обяви за официално закрит. winking smiley
Re: Цензура над форума?
18-11-2009 - 16:12:36
Работя за интернет сайтове от дост време и всеки ден стигам до едно и също заключение, че колкото повече си играш в сайта за да се харесе на хорат толкова повече те бягат и отиват на по прости сайтове. Това въжи и за форумите че колкото повече сани претенците толкова по млко хора ше започнат да го посещтават *beer*
SHD
Re: Цензура над форума?
18-11-2009 - 16:14:12
Хайде сега се успокойте, проблема се реши, сега да видим дали ще постъпите трезвомислещо.
Re: Цензура над форума?
18-11-2009 - 16:16:15
Това мнение е преместено в новия "форум за имоти, финанси и всичко останало"



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2010-05-24 23:53 от g0g0.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход