Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..

Публикувано от turbozol 
Abu
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
21-10-2009 - 09:31:19
Откак сте пуснали темата, всяка вечер набивам пържоли... Ама аз обичам да готвя за себе си и ги правя много табиетлийски. Странното е, че да съм опукал мах. 2 кг чиста мръвка, а съм качил 6. При мен е малко особено - килцата ми се лепят само по раменете и после трудно влизам през вратите, та трябва да минавам странишком... Затова, като свърши контрафилето (по-малко от кило е и ще се напъна довечера), поне месец ще постя. Междувременно няма да ходя на басейн, щото ми е много досадно все да ме преследват разни мадами и да питат "вий тия мускули откъде ги имате?", "може ли да пипна?" и т.н. Добре че свърши лятото и не се налага да ходя разголен. Добре съм усвоил мимикрията и повечето време се правя на слаб и нисък, ама малко да изтърва плюскането, мускулите напират неудържимо и истината лъсва...

Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
21-10-2009 - 09:43:56
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
21-10-2009 - 09:58:33
Abu
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
21-10-2009 - 10:47:19
Смейте се вий, ама не ми влизате в положението... Аз и с алкохола имам неординарен проблем - инак съм кротък и скромен, обаче като опукам една дамаджана безбандеролно ирландско виски и не мойш ми затвори устата! Снощи с мръвките дърпах УЗО12 - много кофти ми въздейства. Остави, че главата ми тиктака, а цигарите сладнят... Ама защо имам червило тук-там!? Жена ми не носеше червило, пък и вече не се впечатлява. Май като изчерпихме дежурните теми България на три морета, Политика/Финанси/Медицина/Право, минах на Безкрайността на Вселената и защо Кабала знае какво ще се случи с Големия андронен колайдер. После ходих на бар (или дискотека?, ама пак на бара киснах). Не може да не съм демонстрирал как знам "вулевукюше" и" добрутру, кво ши желайти" на четиринадесет езика. Не са ме били, значи не съм танцувал (щото танцувам като бог и мацките правят тарпана около ми, съответно мачовците завиждат и искат да ме дръндят). Хм, странно нещо са жените - като се почерпя, най обичам да правя секс с жена си, защото единствено тя се дърпа. Всички останали се натискат, а това е отвратително, ще се съгласите. Обаче май и секс не съм правил, щото узото не дава добра корекция... Тогава откъде се е взело червилото? Ще разбера аз - ей сега, надвечер, ще пообиколя кокошите чатове и няма начин да не засека някоя кукла да се хвали, че ме е "забърсала". Щото то да се въздържат да се похвалят е по-трудно, отколкото да ми устоят, нал тъй? Експерт съм аз по женската психика, а и по почти всичко останало. Ама ако не беше алкохолът, никой никога нямаше да го разбере.
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
21-10-2009 - 10:54:12
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
21-10-2009 - 11:01:11
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
21-10-2009 - 11:43:04
:] Abu , Елза Парини нещо разправя в радиоефира,че снощи нещо не му било трайно червило.....че алкохола си е опасен -опасен си е! *drunk*
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
21-10-2009 - 12:07:03
ГРАНИТ-Владая -Железница,около 25-30 км.Преход 6-8 часа.Напълно постижимо е ,но само лятно време.Познавам един "старец"на 80 год. и го минава 2-3 седмично.
Abu
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
21-10-2009 - 12:08:00
Хич не се притеснявам от такава вероятност. Глей ся, пием си шкембето сабалям и лъхам на сервитьорката на снощно мастика и таратор с много чесън. Кво мислиш - ами усмихва ми се мило... Докато тоя може и педераз да е, ама природата го е решила като мъж - веднага ще се погнуси и ще му е трудно да се преструва. Щото той усеща воня на вкиснало, а мадамата - феромони на самец.
Re: Спортува ме ли достатъчно или само плюскаме пържоли..
21-10-2009 - 12:47:06
:] :] :} :}

Абу,
Ти говориш тихо и увлекателно. Твърде вероятно е, някоя дама, в стремежа си да те чуе, да те изцапала с червилото си... :]

Друго искам да те попитам... там където е червилото - надуто ли ти е мястото?
Питам, защото има един гланц за устни с ефект на силикон. На кутийката - има снимка преди и след. Ефектът на "след", е устни като на Мара отварачката. Интересно ми е, ако с такъв гланц се целуне някого по бузата - ще му се надуе ли тя - бузата? :]
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход