Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Какво се случи с Анкетата за СривлЬовците?!?

Публикувано от Wilson 
Re: Какво се случи с Анкетата за СривлЬовците?!?
06-10-2009 - 12:44:24
damm Написал:
-------------------------------------------------------
> Nacheff
> По повод на зелето - в съседна тема един от
> "отявлените сривлювци" обсъжда покупката на
> апартамент за 140к евро и се готви да преглътне
> очаквана загуба от около 10-20к по негови сметки.
> Ако не е някаква шега от негова страна - мисля, че
> е тема за размисъл на фона на насажданато от
> анкетата мнение "сривлюто е досаден, проЗ и със
> сигурност е голтак на 300 лв заплата"

Дамм,
Всъщност бях забравил за тази анкета. Беше тенденциозна и бързо я изхвърлих от съзнанието си. Дори не забелязах за изчезването.
Видях напомняне и нещо ми хрумна да споделя.
Съвсем приятелски и добронамерено.

Да си призная, символиката със зелете нито я разбирам, нито знам откъде произхожда (не чета подробно форума), нито пък си поставям въпроси в тази посока.

Майтап да става !
Поздрави !
Re: Какво се случи с Анкетата за СривлЬовците?!?
06-10-2009 - 13:21:47
НачеФ, поздрави.
Няма как да не се съглася с предпоследното изречение - майтап да става! smiling smiley
Точно с тази мисъл се присетих за съседната тема (tao) - натиснала го човека жената да купува и хем се колебае за жилището, хем се чуди какви кусури да му измисли за да парира "нежната" атака, ако се наложи. Това, което наистина ме усмихна е , че след месеци (години?) на жестоки престрелки по целия фронт ъпъри-сривлювци част от ъпърите са се изредили в темата и му набелязват проблеми, които може да използва.
Вместо реакцията, която очаквах ("купувай и не мрънкай, да раздвижим заедно пазара за недвижими имоти"winking smiley се получи малко ефекта "бият наш'то". Как така ще се губят ценни кадри за спорене, нали майтапа трябва да върви?! smiling smiley *drunk*
Пък цените, пазара и изобщо световното положение ако от форум с 50-100 участника се определяха....
Re: Какво се случи с Анкетата за СривлЬовците?!?
06-10-2009 - 13:30:54
avatar
Сигурно анкетата е съдържала обиди, то самото "срифльо" си звучи обидно. Спазвайте правилата на форума и няма да има изтрити теми. От хейтърски постове и без това полза няма.
За съжаление, не можете да отговорите на тази тема. Тя е затворена.