Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Светът е оцелял, защото се е смял.

Публикувано от general 
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
02-12-2009 - 15:32:54
Един нашенец на морето свалил една французойка. Случило се, че отишли на плажа късно през нощта и започнали да правят секс.
Към кулминационния момент французойката почнала:
- C'est tres joli! ("се тре жули" - много ми е хубаво)
А нашенеца:
- Е па как нема да жули, он целия е у песък ! smiling smiley
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
02-12-2009 - 16:26:32
Quote
FILIP_M
Един нашенец на морето свалил една французойка. Случило се, че отишли на плажа късно през нощта и започнали да правят секс.
Към кулминационния момент французойката почнала:
- C'est tres joli! ("се тре жули" - много ми е хубаво)
А нашенеца:
- Е па как нема да жули, он целия е у песък ! smiling smiley

:] ужасТ !!! :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
02-12-2009 - 18:36:44
Революционен начин за почесване по гърба
:]:]:]

Футбол!
winking smiley

Някои неща не се учат!

... и едни малки сладурчета! smiling smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-12-2009 - 01:43:21
котешки смехорийки :]







:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-12-2009 - 01:47:12
Пожелание от Лиссето за Коледа ... :]

В следКоледното утро, нека всички мъже и момчета (без Фил, де) да се събудят ей тъййй!



spinning smiley sticking its tongue out:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-12-2009 - 01:53:16
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-12-2009 - 17:48:07
Социолог прави проучване сред народа. Задава въпрос:

- Какво ще правите ако хванете златната рибка?
Първият човек му отговаря:

- Ще я накарам да ми даде много пари!
Вторият човек му отговаря:

- Ще поискам да живея вечно!
Третият човек му отговаря:

- Ще я направя на рибена чорба и ще я изям!
Същисаният социолог го пита учудено:

- Това пък защо?
Човекът спокойно му обяснява:

- Ами ние с нея сме стари познати! Аз преди време я бях хванал и си поисках много любов и приятелство. Тази гнусна твар направи така, че де що педераст има по земята, ми се обяснява в любов, а пък жените все ми казват: “Нека да бъдем само приятели! ”...
smiling smiley
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-12-2009 - 18:23:26
Доказваме и фамилните имоти
07 Декември 2009, 12:05
Източник:

Конфискуват имоти над 60 000 лв без документ
Сн.: Information Agency “BLITZ“
Хиляди българи ще бъдат принудени да доказват фамилните си имоти и парите в банки след Коледната ваканция на парламента в края на януари.
Подготвя се шумна акция, която ще стартира с проверката на известни личности.

До тогава трябва да бъде приет новият Закон за отнемане на незаконно имущество, който вече е написан от юристи на управляващите, пише Frognews.bg. В него ключовата дума е "конфискация" и е определян като "решаваща крачка" в борбата с корупцията.

Това е български вариант на американския закон РИКО, приет през 70-те години на м.в. и прилаган много жестоко от Едгар Хувър, шеф на ФБР, по отношение на мафиотски фамилии, твърдят хора от ГЕРБ. Според тях това е единственият начин да бъдат ударени забогателите незаконно. Новият закон няма аналог в световната практика по строгостта на мерките, които се предвиждат в него. Става дума дори за отнемане на имущество, което е на стойност 60 000 лв., ако не може да бъде доказано.

По силата на закона хората ще трябва да доказват как са купили жилища преди 20 и повече години. Без да е изяснено как ще се приравняват тогавашните цени към сегашните пазарни. Освен това комисията сама ще посочва кой да бъде проверяван. Ще действа и по сигнали на "съвестни" граждани, което ни препраща към времената на агентите от ДС, които са си разчиствали сметките с колеги и приятели, които са им били неприятни, коментираха юристи.

В закона е залегнала философията, че всичко материално, притежавано от дадено лице е незаконно до доказване на противното. Записано е: незаконно е имущество, което не "съответства на доходите на лицето и за произхода му не е установен законен източник".
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
07-12-2009 - 21:38:22
Яснооо, пазете бурканите, че ще потрябват! *angel*:]




winking smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
10-12-2009 - 21:19:25
Двама мъже се сблъскват в един хипермаркет.
- Извинявайте, не Bи забелязах - казва единият - жена ми изчезна някъде между щандовете и не мога да я намеря.
- И аз загубих мойта - кaзва другият - Bашата как изглежда?
- Ами висока, слаба, дълга руса коса, много къса поличка, големи гърди, плътно прилепнала блузка, без сутиен. А Bашата?
- Абе няма значение, дайте да намерим първо Bашата!

smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход