Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Светът е оцелял, защото се е смял.

Публикувано от general 
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
11-03-2010 - 15:07:34
Лягаме си с жената да спим.
Жената:
- Лека нощ!
Аз:
- А съпружеския дълг?
Жената:
- Опрощавам ти го...
smiling smiley
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
11-03-2010 - 18:36:52
Quote
FILIP_M
Лягаме си с жената да спим.
Жената:
- Лека нощ!
Аз:
- А съпружеския дълг?
Жената:
- Опрощавам ти го...
smiling smiley



*ok**ok*clap:clap:

Филипе, друже, мнооооо ги вдяваш тия работи на теория, направо си доктор на "ония" спешъл науки, обаче........ определено ти куца практиката.*yes* С известно притеснение съзирам /виртуално/ сериозни празноти в действията. Плашливичък ми се видиш:].
По-смело, младежо, не излагай силния пол, стига си я карал само на вицове:]winking smiley

Удари 2-3-4*drunk* и.........яхай коня*ok*:}:}

/Нъл ни съ сърдиш*beer*/
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
11-03-2010 - 21:25:00
тцъ ,ич ни съ сърдя ! Си Зема бележка от забележките:]
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
12-03-2010 - 11:38:05
;
Quote
Скорпи999
Quote
FILIP_M
Лягаме си с жената да спим.
Жената:
- Лека нощ!
Аз:
- А съпружеския дълг?
Жената:
- Опрощавам ти го...
smiling smiley



*ok**ok*clap:clap:

Филипе, друже, мнооооо ги вдяваш тия работи на теория, направо си доктор на "ония" спешъл науки, обаче........ определено ти куца практиката.*yes* С известно притеснение съзирам /виртуално/ сериозни празноти в действията. Плашливичък ми се видиш:].
По-смело, младежо, не излагай силния пол, стига си я карал само на вицове:]winking smiley

Удари 2-3-4*drunk* и.........яхай коня*ok*:}:}

/Нъл ни съ сърдиш*beer*/
Чувствам се очарован и въодушевен ,че ми вярваш на всичко ,което напиша!smiling smiley Има един лаф. Ако беше риба щях да те хвана и на бастун smiling smiley / нъл и ти ни съ разсърди/ smiling smiley *beer* *drink2* и др. все пак петък е :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-12 11:39 от FILIP_M.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
12-03-2010 - 13:36:08
Баааа, как ши съ сърдя, бреeye popping smiley. Пък ти ич ни ми съ упръвдавай, ами действай, действааааайййй, щот` има други, дет` дебнат, докат` ти разпраяш разни вицове и лъкърдии..........winking smiley*yes*.

"Казвам ти дъще, сещай се снахо!!!!" :ami:*smiley_ahh*, аку мъ вдяваш ко ти хортувам?!?!

Ясо, филе, Фильо *drunk* /падам си по узакито, определено/:]winking smiley

Нидей съ излага, ни ми съ виждаш толкоз задръстен, ади, чи ми свърши търпилото, бреееее.:g:

:]:]*drunk*
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
12-03-2010 - 16:49:24
Ами имало хора дет дебнат! То едно е да искаш,друго е да можеш ,а трето и четвърто да го направишwinking smiley Аз нъл си я любя и тя мене и от че....и опс онанисти ич ни сЪ притеснявам. Не им бери грижата ичwinking smiley Ши мъ извините за *drink2* ама петък е и ма подведоха :]



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-03-12 16:50 от FILIP_M.
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
12-03-2010 - 17:24:04
:]:]:]

Добре си хортувате... :]*ok*
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
12-03-2010 - 17:38:08
Ако някой случайно не знае...стъпка по стъпка ... :]:]:}





:]:]
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
12-03-2010 - 19:07:46
Quote
Muza
:]:]:]

Добре си хортувате... :]*ok*


Алоооооууууууууу, шъ мъ прощаваш, Музе, ама ти нидей да съ бъркаш в мъжките приказки, нъл` тъй!!!winking smiley

Се едно, чи нищо ни си чела и видяла!!!:] Он, Филю, си знай що сакам да му рикъwinking smiley

Стига съ уфлянква, пич, животецът си тече ли тече! Да не стане после: "място ти е сторено, ала време ти е минало".

Край, спирам вече, кот` съм казал, кот` си фдянал, толкоз*yes*

Ха, наздравичка, щот` наистина днес йе петок, ден за *drunk**drink1**drink2**beer*
Re: Светът е оцелял, защото се е смял.
12-03-2010 - 19:18:31
Няма да се бъркам в мъжките приказки, ама поне да се смея, може ли? :]:}

Може, не може, то не пита... *pardon*:]:]:}:}
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход