Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

И това се случва в България - 21 век ... За Бога Братя Гласувайте!!!

Публикувано от Wilson 
И това се случва в България - 21 век ... За Бога Братя Гласувайте!!!
02-07-2009 - 16:01:20
avatar
Повече инфо за това как като казваш 'Селям" вместо 'Здравей' ще Идеш в Рая Вижте ТУК


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ДОГАН Е ПРОКЛЯТИЕ ЗА БЪЛГАРИЯ!!!

ДОГАН Е ПРОКЛЯТИЕ ЗА БЪЛГАРИЯ!!!

ДОГАН Е ПРОКЛЯТИЕ ЗА БЪЛГАРИЯ!!!



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-07-02 16:04 от Wilson.
Re: И това се случва в България - 21 век ... За Бога Братя Гласувайте!!!
02-07-2009 - 21:03:54
Не се притесняваи , мисля че страшно много хора ще гласуват
Всички мои познати , приятели , роднини заявиха че ще отидат на избори ...и това се случи след изказването на доган
Лошото в случая е че българина не гледа предизборни програми , а отива воден от емоцията
Лошото е че пак се насажда негативизъм и вместо да се гласува "ЗА" се гласува "ПРОТИВ"
Re: И това се случва в България - 21 век ... За Бога Братя Гласувайте!!!
02-07-2009 - 21:41:44
az sam ubedil okolo 10 4oveka da glasuvat i zatova mislq 4e v tova pravitelstvo dogan nqma da ima mqsto clap:
Re: И това се случва в България - 21 век ... За Бога Братя Гласувайте!!!
02-07-2009 - 21:55:09
никои не убеждавам , аз самия едва се навих защото пак нищо няма да се случи , пак едно голямо и кръгло нищо ще има 4 години .... и така по 4 по 4 се събуждаш на 40 г
Re: И това се случва в България - 21 век ... За Бога Братя Гласувайте!!!
02-07-2009 - 22:01:00
[vbox7.com]

НЕ ГЛЕДАИТЕ ТОВА
Re: И това се случва в България - 21 век ... За Бога Братя Гласувайте!!!
03-07-2009 - 09:47:13
Ако БСП и турците са на власт след изборите ...Обявявам РЕВОЛЮЦИЯ .!!!!!Иначе Дивал е прав ..отново гласуваме против ...Но по добре против отколкото за турци и комунисти .. *sos*
Re: И това се случва в България - 21 век ... За Бога Братя Гласувайте!!!
03-07-2009 - 10:29:05
Дивал, smiling smiley

За да ти е по-леко, приеми, че гласуваш ПРОТИВ сегашното статукво. Ти си направил някой друг лев, не благодарение на него, а въпреки него.

Гласуваш и ЗА тези, при които ще бъдат отпуснати европарите. Ние сме малка страна, с малко хора, малко ни трябва да дръпнем напред. Или поне да не потънем повече...

А, за 40-те - не се притеснявай, не си стигнал и половината от живота си.... smiling smiley *drink2*
Re: И това се случва в България - 21 век ... За Бога Братя Гласувайте!!!
03-07-2009 - 10:35:13
И аз съм съгласен с Dival sad smiley
Докато не си извоюваме възможността да има ЗА кого да гласуваме - надежда няма. За съжаление обаче засега на хоризонта надежда не се вижда. Някъде тука някой казваше че е по добре пак Доган да ни управлява. Може, НО само ако така би се предизвикала революция и най-сетне се създаде гражданско общество. Иначе просто е равно на поредното самоубийство на нацията ни. Изобщо песимизма ме е налегнал ужасно и за съжаление не е от махмурлук sad smiley
Re: И това се случва в България - 21 век ... За Бога Братя Гласувайте!!!
03-07-2009 - 10:58:03
За съжаление , скоро няма да гласуваме със ЗА...Но сега ..гласувайки ПРОТИВ .......ще дадем възможнжст на тези след нас..да гласуват ЗА....!!!! *sos* Комунистическо -турската измет вън от всякакво управление на държавата !!!!!!!!!!! :g:


ИЗБОРНО ВРЕМЕ

по Елин Пелин


" ........ и като се зададе една суша.... суша.... та всичко де що имаше изгоря...
А избори се задават, нема откъде човек да отсече една здрава гьостерица , за да отиде да агитира и гласува като хората .... "

Драги съотечественици, вие сте щастливи избиратели.... Бухалките са независими от климатичните условия.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход