Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...

Публикувано от FILIP_M 
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
08-04-2010 - 12:44:51


Любо Пенев в спортен магазин:
- Извинете, имате ли маратонки 45-ти номер?
- Да, заповядайте!
- Две леви, ако обичате. :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
08-04-2010 - 12:49:06
video: [www.vbox7.com]

:]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
08-04-2010 - 15:15:49
Откраднаха ми предния номер на колата. От полицията имам вече протокол. От тук нататък дебела работа. Не мога да карам колата, пререгистрация, нови номера, застрахователи... Отделно, аз не мога да я направя, защото не ми е вписано името в рег. талон. Само с пълномощно, но точно в този момент е трудно да ми бъде направено.
Другото превозно средство, на което можех да разчитам е микробус. Той пък, акумулаторът му паднал, и...
Луда работа!
Хич не знам как да се разкъсам... хехе
Влязох в нета, за да пусна гугълчето за инфо. И... човек много като знае, му се скъсява живота. Чета, че... може да получа неплатена сметка от бензиностанция с моя номер, ама на друга кола. Забравих да кажа, че в КАТ, щяло да струва 80лв. И, кой знае още какво ще излезе.
Стискайте палци, поне да нямам и други емоции...

БЛАГОДАРЯ НА ПУХИ! *bow*
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
08-04-2010 - 18:03:54


Намерих ти номера !
Кога ще черпиш ?!
:]
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
08-04-2010 - 23:46:20
Това не е мойту номер, това е с Хонг Конгска регистрация. На такава ми прилича. Х..Онг Конг

Пак се размина с черпенето, ех... *pardon*:]

Абе, занитете си предните номера, щото след това главоболията са много (ако не сте). Най-много да краднат бронята заради номера. :]
Добре съм Мара Подробната и питам. Като нищо се бях метнала в колата и към КАТ. Да си получа новите номера...:] Там само мен чакат... :]
А, по пътя - стооп! Моля, дайде си си докЮментите за проверка. А, сега актче... :]
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
09-04-2010 - 00:18:14
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
09-04-2010 - 02:19:36
avatar
За какво са им предните номера бе smiling smiley

Гледам, че и моя някой го е дърпал, но предполагам че е някой дебил, на който съм му бил спрял на заплютото място някъде си...
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
09-04-2010 - 10:18:13
На същата марка, на друг автомобил са откраднали предния номер. Закачали ги отпред и отзад, и на бензиностанцията пълнят и бягат. Поне, доколкото разбрах, е най-разпространеният золум.

От там нататък, колата е спряна от движение. Един принтирал собствения си номер и още по-лошо. Даже са му написали, че ако пък го бил направил с фолио, попадал по 'нам кой си член от НК. Май за фалшификация.

Айде, че оспамих темата, щото тя е за смях, веселби. Не че, не е смешно, ама... Идеята ми беше, да ви предупредя, да си вземете мерки, щото наистина е много неприятно.

Хубав и спорен ден! smiling smiley





smiling smiley
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
09-04-2010 - 16:49:19
В Следващата серия на Др. Хаус


- Докторe, когaто искам да правя секс с жена си, членът ми винаги гледа към обувките.
- Вдигнете обувките на шкафа. Следващия.



- Докторе, лошо ми зараства счупения крак, постоянно съм с патерици.
- Сестра, вземете патериците, дайте му разхлабително. Сега ще побягате без патерици. Следващия.

- Докторе, всяка сутрин намирам във влагалището си пощенски марки, вижте, цял албум вече имам.
- Това не са марки, а етикети от банани. Сестра дайте и направление към очен лекар. Следващия.

- Докторе, никой не ме забелязва!!...
- Следващия.

- Докторе, бачкам като кон, ям като прасе и се изморявам като куче, какво да правя?
- Идете на ветеринар. Следващия.

Докторе, имам запек!!..
- И аз нямам ауди А8 но не викам за този проблем на всеки ъгъл. Следващия.

- Докторе, пожълтяха ми зъбите.
- В такъв случай си купете кафява вратовръзка, ще ви отива. Следващия.

- Докторе, помогнете ми, аз съм вече на 25, а още нямам косми на интимните части. Какво да правя??
- Колко пъти седмично правите секс?
- Амиии 30-40 пъти...
- На магистралите също не расте трева. Следващия.

- Докторе боли ме коляното.
- И мен ме боли. Следващия.

- Докторе, като се качвам нагоре по стълбите ме боли кръста.
- Тогава, се качвай надолу. Следващия.

- Докторе, дай ми нещо за глава.
- На ти шапка. Следващия .

- Докторе, бременна съм.
- Честито. Следващия.

- Докторе, пикая на четири.
- Глътнал си копче. Следващия.

- Докторе глътнах мишка.
- Глътни и котка. Следващия.



- Докторе, имам високо кръвно.
- От сега нататък така ще е бабо. Следващия.

Сестрата:
- Докторе, вашият симулант умря.
- Е, тоя се престара!
smiling smiley
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
10-04-2010 - 01:56:45
Муза, явно на всички ни е "ДЕН/ДНИ" ! И аз имах тук разни-безобразни! За 2-ри път съм "сривльо" тази седмица, на всичкото отгоре и датата (за щастие вече вчерашна) се оказа 9-ти, 99-тия ден от седмицата, ама щъ съ опрайм! Стига да има дъно, просто ще го стигнем и ще се оттласнем! *ok* Важно е да не губим кураж! ИДВА НОВ ТИРАЖ! *drunk*
много те успокоих с моите простотии, но каквото и да кажа, едно е сигурно "много лошо, не е на лошо!" при това народът го е казал и то от неоспорим опит! *rose*

Та ... една хубава песен от мен и горе главата! *rose*





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход