Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...

Публикувано от FILIP_M 
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
10-04-2010 - 12:36:43
*bow**bow**bow*

Ели,

Понякога, идват такива моменти при всеки. Най-ценното, или най-безценното е, когато получи подкрепа. Такава, с няколко простички думички, с малък жест, който всъщност е голям. Това, дава много сила, много кураж... и с пари не се купува...

Пожелавам ти от сърце, а знам със сигурност, че ще е така, да ти се върне в пъти, всичко това хубаво, което си сторила. *rose**rose**rose*smiling smiley

Думите не ми достигат, за да изразя, в момента...

Благодаря!

P.S. От законите на Мърфи: една работа, за да се оправи, трябва хубаво да се обърка... :]
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
11-04-2010 - 13:35:07
Дай ми номера, бе... :]:}:}





:]
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
11-04-2010 - 16:58:44
:]

п.п. Имам чисто нов акумулатор - мога да ти го дам.

п.п.п. Тези защо ме питат имам ли нещо за продаване ( отдолу, след прозореца за поста)? *huh* Някаква нова услуга на сайта?!?
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
11-04-2010 - 17:57:16
:]

Това са онези, кешовиците - влогари... :] Искат да купят, ама нямаааа... :]

Те и мен питат, ама аз, ни кОпувам, ни прУдавам... :]

Баш собственичка (със и без цифри)... :]:}
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
11-04-2010 - 19:27:15
Quote
Muza
Дай ми номера, бе... :]:}:}





:]
:} :} :]
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
11-04-2010 - 19:40:36
eye popping smiley Вече не питат. :cry:
Аз може и да имам нещо за продан.... :]
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
11-04-2010 - 19:49:03
Сетих за един виц, малко старичък. От тези, със заглушаване. Ще използвам "фиют"... :]

Пътували попът и попадията с един джип, 4Х4. По пътя, дядо поп спрял да посети горската тоалетна. Нещо, простата може да го е мъчила, като не е пиел Простамол уно... :] Докато, вършил работата, един бандит, скочил в колата, бръмм и отпрашил, барабар с попадията. Развикал се дядо поп, дошли полицаите. И взел да им обяснява...
-Аз, докато...
-Спокойно, дядо попе, ще я обявим за издирване...Какъв е номерът?
-Абе, номерът... Номерът е ясен, ще фиют попадията, ама колатаааа, колата отидЕ... eye popping smiley:]
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
11-04-2010 - 21:28:47
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
11-04-2010 - 22:01:29
Колежке ,г-жа Муза , кефиш ме ,че реагираш на случката с подобаващо чувство за хумор.*ok* Само нещо да попитам,ако позволиш. Във вица номера е ясен , там фиют , и др. Ама твоя номер що го взеха ? *huh* smiling smiley п.п. Ако колата има каско-маско и др. дали застрахователите покриват такива неща? *huh*
Re: За Мусаката ,веселби,музика и още нещо...
11-04-2010 - 23:37:37
Ами, Фил, какво да правя. Да се тръшкам, няма полза, няма да си помогна така. Най-много да се вкисна и нищо няма да направя. Донякъде ми е като защитна реакция, нещо като самоокуражаване... smiling smiley
Напоследък, ми се скупчиха повечето, кой от кой по-малоумни като това. А, последстващите действия са порядъчно изнервящи, освен финансовата страна. Ей такива едни, ама наистина малоумни, от нищото, от дребното става голям проблем. И не, че не се решават, но не са един или два...Не е само при мен, знам, че е при повечето. Ясно ти е...
Що са го краднали? За шашкъния някаква. Из нета има много такива теми из форумите за предните номера - да крадат бензин, кой знае още какво, знам ли? Аз, едва сега разбрах, че задния бил занитен, а предния не. По принцип. А, защо е така, пак не знам. Затова и крадат тях. Но... получа ли си номерцата, занитвам си ги и двата... :]
Има автокаско, но застрахователите не поемат това. Ако откраднат колата, тогава плащат.

P.S. Аз не мога да разбера, къде в цялата тази история сме всички ние. Плащаме данъци и за сигурност и като стане нещо такова, пак плащаме. Заради това плащане, сумати търчане, време, нерви... Само да е това, с мед да го намаже човек. Разбирам, че събират пари. Ама, поне да не ни губят времето, да ходим по 100пъти от стая в стая, от гише на гише...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход