Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Къде да емигрирам?

Публикувано от dodo2 
Re: Къде да емигрирам?
21-04-2009 - 13:34:07
За съжаление въпросът с отглеждането на децата става все по-актуален в БГ.Аз съм завърнал се емигрант.Бях твърдо убеден ,че тук ми е мястото и тук ще създам семейство и бизнес,което се случи и сега имаме три здрави деца.В последно време започвам да се замислям за безпричинните убийства на млади хора и ми настръхват косите.Визирам последният случай в София -24 г уби с нож двама младежи и рани един.За мен подобни трагични случаи не са инциденти ,а тенданция която ще се увеличава.Май решението е отново емиграция след като не можем да чакаме нещо по-добро от държавата.В същност ние чакахме праз последните 20г. нищо не показва ,че и следващите 20г ще са по-различни.
Re: Къде да емигрирам?
21-04-2009 - 13:56:06
Това за убийствата го има във всички страни. Последното беше във Франция, дето един застрелял млада двойка, защото не харесал как паркирали. В БГ новините се експлоатират повече, което създава негативна психоза.

Та аз също искам да се присъединя към мнението, че в БГ има хубави малки или средни градове, в които живота е приятен. Разходи се и виж, възприятията и оценките са индивидуални. Панацея няма, но това което имаме в БГ, много хора по-света го нямат.


Re: Къде да емигрирам?
21-04-2009 - 14:07:01
С риск да прозвучи прекалено романтично или не на място smiling smiley

Животът е там,
където е сърцето ти.
Сърцето е там,
където е мисълта ти.
Мисълта е там,
където се прегръщат
тъмнината и светлината
и от тази прегръдка
се ражда викът на Надеждата.

Погледни морето сутрин
преди първият слънчев лъч
да целуне събудилата се вълна.
Погледни небето,
преди вятърът да разроши сънения облак.
Погледни земята в мига,
когато росата пречиства дъха й
и тя засиява красива в синевата.
Погледни душата си,
побрала и морето, и небето, и земята.

Върви там след повикът на сърцето.
С мисълта на светлината и надеждата.


--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Къде да емигрирам?
21-04-2009 - 14:26:52
Не знам, дали си давате сметка, до колко и темповете, с които навлиза нета в живота ни.

Мисля, че традиционните, до сега начин на живот и общуване, все повече и повече ще се изменят. По отношение на работа, търговия, услуги, обучение... Това ще рефлектира, несъмнено, върху обичайните до сега потребности, което от своя страна, ще преосмисли и мястото за живеене, във времето... (съответно ще се пренаредят и цените на имотитеsmiling smiley )

За доброто възпитание на децата, освен семейното възпитание, е и родителите, да се погрижат за избора на средата, в която растат и учат.

Колкото до избор на населено място, важно съобразяване е, също, наличие на адекватно медицинско заведение.
Re: Къде да емигрирам?
21-04-2009 - 18:54:32
Без да си правя маитап - премести се някъде близо до морето
Точно след една година ще разберш че е друга България
Abu
Re: Къде да емигрирам?
21-04-2009 - 19:05:50
кой видял - видял



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-21 21:22 от Abu.
Re: Къде да емигрирам?
21-04-2009 - 20:23:48
avatar
Abu,
Аз искам там а ако може да се нанеса направо на Кара дере откъм Кара бурун.Лелей кеффффффф.
Па и нали там не обичат и дрехи да носат. Лелейййййййй
Направо ми разби спокойствието.Малеййййййй

*beer* *beer*
Abu
Re: Къде да емигрирам?
21-04-2009 - 21:07:31
това също



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-04-21 21:23 от Abu.
Re: Къде да емигрирам?
21-04-2009 - 21:12:18
avatar
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
> Точно на мястото, за което говориш, се продават
> едни 40 дка на границата с плажа. Идеята е за
> нуди-къмпинг, ама не е за моята уста лъжица... Аз
> не мога да отделя повече от равностойността на
> един среден апартамент, а трябват поне 20 пъти
> повече. Смятахме да правим кооперация, ама
> "посветените" сме само 7. Хубавото е, че
> продавачът е от тия странните, дето много държат
> да видят каква ти е идеята за имота и тогава
> решават дали на теб да го предложат. За сметка на
> това цената е твърде прилична. Абе след малко ще
> изтрия и двата коментара, че да не мътя излишно
> водата...


Към Полихорава или Минян гурна е или от към минералната вода между Шкорпиловци и Кара бурун.Само не казвай че е до езерцето на Кара дере.Прати малко инфо на лични.
Abu
Re: Къде да емигрирам?
21-04-2009 - 21:22:03
Знаех си, че като кажа че ще трия и веднага ще копираш... Точно над дълбокото гьолче е, веднага след буруна. Вярно, висок е скатът, но има и подход от ниското. Имам тук скица, но разбери ме правилно, ще попитам, преди да я пусна на лични.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход