Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley

Публикувано от Poli_2 
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 14:43:07
Днес в Балчик има страхотна пиячка чух новината по телевизора ... ама доста къснооо !


"Откриват фестивала на виното в Балчик

Дионисополис-2009" ще предложи дегустации и открити уроци на сомелиери от 12 до 14 юни"

:] :] :] Е щях да съм най-старателната ученичка! Жалко за мен, но и те не знаят какъв специалист пропускат в мое лице ... moody smiley

А, в тази част на фестивала: "Наред с дегустациите и откритите уроци на сомелиери фестивалът ще привлича публика и с културна програма." тук вече фестивала може да се нарече "ограбен" от страна на моята липса


--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 15:04:00
:] :] ааааахахахахах, ох- подред на постовете.

Муза, далеч от такива притеснения! Ние сме само приятели на такива срещи, та нищо не пречи компанията да е обща. smiling smiley

Надеееееее, що мълча до сега?!? Офиса ми е до общината пък не знам какви събития ще има тази седмица. *huh* И местния клюкар вече не чета, че само се нервирам...

"Откриват фестивала на виното в Балчик - Дионисополис-2009" казваш....
Леле, то поради тази причина няма къде да паркира човек тези дни... всичко иска вино да дегустира :] :]
Слизам да видя какво, къде и как.. А може и винце да забърша за срещата.... ако не ме видят, де. :] :]
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 17:18:46
Ок Поли, само свирни и съм на линия. За теб, нали знаеш, веднага тръгвам... smiling smiley

Обаче, като се замислих, натоварена програма, трябва да се ходи и по диагонал - Осогово.
Ама Ели, засега само аз съм се записала. Ако така остане списъка - може и в София. И без това имам роднина, който ти е комшия до офиса ти. Нали, беше писала, че е на Дондуков? Той живее в пряка на Дондуков. Така че, .... можем да се развихрим... Най-много, да се опияним...от въздуха и двете.... :] :] Но, ти не се бой - нямам лошо пиянство, не налитам на бой... :] :]
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 18:39:22
Муза, по това време Наде, Мели и още поне трима колеги/ за сега/ ще са при мен.
Та... свиркам ти. :]
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 19:26:02
Муза, когато и да имаш път насам ... винаги готов [prikachi.com] пък и да знаеш какви симпатични кръчмета има вокруг ... направо чудни! Уйдисват ни на всякакви акъли и всичко се приготвя по вече утвърдена рецепта winking smiley и хапването и пийването.
А за Осогово изобщо не се шегувам. Борова гора, кръчма "Чешмето" има и хотелчета в гората ... и ще ви покажа "Къщичката на баба Яга" :] :] без майтап има такава ! Аз там живея, всъщност :] :]
Ето я! Кръчмата "Чешмето" е на 5 крачки -



борова гора, палачинки с боров мед за закуска и борови иглички тук-таме, ако се заигравате в горичката :] :] :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-06-13 19:31 от elissa.
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 19:33:28
Poli_2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Муза, по това време Наде, Мели и още поне трима
> колеги/ за сега/ ще са при мен.
> Та... свиркам ти.

Както е тръгнало, лятото няма да ни стигне за всички мероприятия ! Ама, както е казано "колкото повече - толкова повече"
smiling smiley

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 20:25:28
Поли,
На линия съм... smiling smiley

Ели,
След това, идвааааам


Сега, съвсем сериозно. Зависи как ще се организираме, но и както и да е, брой ме... smiling smiley
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 22:04:51
Трябва само хронологично да уточним как вървят, та да не дублираме датите ... *yes*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 22:19:30




:] *beer*

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 22:34:07
Дони и Нети - Жълтите цветя



[www.vbox7.com]



--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход