Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley

Публикувано от Poli_2 
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
12-06-2009 - 21:59:43
[vbox7.com]
Дует Ритон - На Където Ми Видят Очите

Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 10:57:49
Кризата ме настигна и мен...
Ям сирене с плесен, пия старо вино, кола без покрив карам... :cry: :]

[www.vbox7.com] *book*
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 11:52:47
Депутат се изказва пред трибуната: Половината парламент са корумпирани мошеници.
Председателят: Веднага се извинете и си вземете думите обратно!
-Извинявам се, взимам си думите обратно: Половината парламент не са корумпирани мошеници!
:ami: :] :]
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 11:54:11
Врачка гледа на кафенце
- До 50 - тата си година ще страдате от липса на пари...
- А после?
- После ще свикнете *pardon* :]
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 12:33:15
Uriah Heep - July Morning на какво разстояние сте от идеята?




:] Дали пък да не направим едно междуфорумно сътрудничество и да има общо среща между вас и юристите.... *pardon*

Каквото и да решите- прочетете това

Специален екран-завеса за шоуто на Моtley Crue на 1-ви юли
[www.kavarna.bg]
Quote

Специален Soft-LED екран, като завеса - тънък и с два пъти по-висока резолюция от стандартните, ще бъде монтиран за концерта на Motley Crue в Каварна на 1-ви юли. Супер модерният екран, лек и лесен за монтиране, излъчва образ и картина с добър контраст и много високо качество. Soft-LED екран-завесата пристига с техниката на глем-рокерите от Motley Crue, които ще дадат началото на тазгодишния Калиакра Рок Фест 09. Бандата, която пристига за първи път в България, ще стъпи в Каварна рано сутринта, в деня на концерта. Той ще бъде част от турнето им, посветено на 20-тата годишнина от издаването на легендарния албум Dr.Feelgood, и ще бъде последният им в Европа, преди да се отправят на Американска обиколка. В близост до морския бряг, оригиналната четворка - Vince Neil, Mick Mars, Nikki Sixx и Tommy Lee ще се разхлажда в жегата с огромни количества ледени безалкохолни напитки – сокове, студени чайове и няколко вида вода. Организаторите от Жокер медиа и Община Каварна споделят още, че скандалните рокери за сега не са проявили особени капризи в изискавнията си, но принципно са готови на всичко. Всеки от членовете на бандата ще има отделна гримьорна и с различно меню. Най-непретенциозен от всички се оказва Vince Neil, който предпочита топли сандвичи и пица. Mick Mars си пада по вегетарианската храна, а Nikki Sixx ще хапва класическото пиле със салата. Като доказателство, че “кръвта вода не става” е и исканата от Tommy Lee гръцка кухня. Барабанистът, чиято майка е гъркиня, е поискал още и японска супа Miso и суши. Бандата пристига и със собствена охрана, която е навсякъде с тях по време на турне.
Тазгодишните хедлайнери - Мotley Crue, Scorpions и Dream Theater ще отседнат в х-л Melia Grand Hermitage в курорта Златни Пясъци, докато всички съпорт банди ще бъдат настанени в х-л Отдих в Каварна.
Организаторите споделят, че продажбата на билетите за Калиакра Рок Фест 09 кипи с пълна сила в Билетния център на НДК и в мрежата на Ticketstream.bg и Eventim.bg. Цената на билет за един от концертите е 55 лв, а тридневният билет е с цена 100 лв. Един от собствениците на тридневен билет за фестивала има шанс да спечели и чисто нов мотор Harley-Davidson Sportster Iron 883. Късметлията, който ще го подкара, ще бъде изтеглен лично от кмета – г-н Цонко Цонев след приключване на Калиакра Рок Фест 09!
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 12:42:15
Poli_2 Написал:
-------------------------------------------------------

> Дали пък да не направим едно междуфорумно
> сътрудничество и да има общо среща между вас и
> юристите....

Аз съм ЗА. То пък, има ли случай да не съм ЗА, щом е за ходене... :] :]

Обаче какъв ще е начина на общуване - разговор. Ако ще си говорим с песни, има голяма вероятност, да не разбера какво ми казвате.... :] :]

Ама, карай.... ще се усмихвам, усмихвам....:] :]



Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 12:49:32
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 12:49:59
Muza Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз съм ЗА. То пък, има ли случай да не съм ЗА, щом
> е за ходене...
>
> Обаче какъв ще е начина на общуване - разговор.
> Ако ще си говорим с песни, има голяма вероятност,
> да не разбера какво ми казвате....
>
> Ама, карай.... ще се усмихвам, усмихвам....
>
> ==================================================
> ДариНА .... Да опазим децата !




*ok* :loveu: заради факта, че с теб лесно се комуникира- няма претенции и прочие. То и аз съм за, ама не винаги... :] . Мели ме подсети- каза, че в понеделник ще е в Бургас и от там се тръгна/ щях да ида да се видя с нея, ама на- пусти дела, зеления тефтер позволи чак в края на седмицата и... от дума на дума- вече пуснах тема :] /- луди!

Хъм, сега за песните- ще превеждам, където мога winking smiley :] , а където не знаем- ще импровизираме. Ми така де- все има някакъв под, зад, пред и прочие смисъл... :]

Важното е да се усмихваме.

Поздрав за теб

знам, да е рано за такава музика... *pardon*
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 13:23:19

Имай предвид, че на моменти, малко... дивачка ставам. Да не стане тъй, да те злепоставя... Да ти викат колегите ти- "Това ли ти са приятелите от имоти.нет....малеййй" :] :]

Успокоява ме само факта, че щом са тръгнали на такова мероприятие, ще да са на моя акъл... :] :]

Поздравявам те! smiling smiley *rose*



Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
13-06-2009 - 13:28:41

Ами аз вече го подкарах феста....
Още един поздрав за теб! *rose*



Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход