Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бог да прости

Публикувано от OwnerBG 
Бог да прости
06-09-2009 - 23:04:50
avatar
Бог да прости загиналите в Охрид.
И дано мълчанието не отмие истината.

Видео със разтърсващи кадри и трупове.Не е за слаби нерви.
Re: Бог да прости
06-09-2009 - 23:18:59


УЖАС,УЖАС..................
Re: Бог да прости
06-09-2009 - 23:22:34

Ужасно!

Бог да ги прости!
Re: Бог да прости
06-09-2009 - 23:27:29
Трагедия.......Бог да ги прости
Re: Бог да прости
06-09-2009 - 23:37:31
avatar
Подробности от македонците.
Нашите май не могат и да препишат.


Репортаж от тяхна телевизия.
Re: Бог да прости
07-09-2009 - 00:40:47
Жалко за загиналите! Бог да ги прости!
А на живите ще са нужни години, за да преодолеят ужаса.
Никому Господ такъв нелеп край!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Бог да прости
07-09-2009 - 09:16:53
avatar
Re: Бог да прости
07-09-2009 - 14:02:24

Нешка Робева
Когато правих спектакъла "Орисия", прехвърлих доста литература, прочетох доста и мисля, че наистина народът ни е орисан да страда, но по-късно леля Ванга каза "Ке страдаме, оти сме безверници". Мисля, че нищо случайно няма. Не може да са случайности. Поне аз го приемам като знак, като предупреждение, жалко е, че е с човешки жертви. Но също така съм убедена, че каквото и да се случи, колкото и пъти да ни предупреждават, хората нямат нагласата да се взрат около себе си, да видят какво става. Това разделение, това нагнетяване на омраза, това разбиване на народа някак си влачи след себе си своята карма или своята орисия.
Каквото и да се каже, болката у близките на загиналите и пострадалите при трагедията в Охридското езеро ще остане. Всички ние сме съпричастни. Всеки един от нас си мисли, ето това можеше да се случи на моето семейство. И всеки един от нас изпитва болката. Единствено може би вярата, че те ще намерят по-добро място и че животът не свършва със земните ни дни, единствено това може да бъде утеха за техните близки. Ако изобщо може да се намери утеха.
*bow*
Re: Бог да прости
08-09-2009 - 00:08:23
Не ми се щеше да го напиша, но не мога да се сдържа да го споделя. "Разходка" с кораб, влак, самолет, автобус ... вече не се нарича разходка. Тези средства (транспортни) са направени с една едничка цел - придвижване от една точка до друга и никаква романтика не трябва да се търси в една транспортна машина, особено кораб, особено стар и особено в езеро с пясъчно дъно. Разходка е онова, дето правим с краката си, до където и да стигнем. стигне ли се до думички като "круиз" това вече не е "разходка". Това е "премерен риск" в случая - непремерен. Останалото е мал шанс, лоша случайност и както щете я наречете, но повярвайте ми, живяла съм на море, пътувала съм с кораби и съм чувала от Капитан да ме съветва никога да не го правя за развлечение, освен ако наистина се налага, за да се придвижа до някъде и няма друга възможност.
Каквото и да се каже, ще е безсмислено сега, когато толкова хора намериха смъртта си и толкова живи ще останат без майка, баща, дядо, баба и родители без дете !
"Лоши са ората" са точните думи на Ванга ... "и докато са безверници ке патат!". И какво от това и кои хора, кой за кого плаща и къде е истината ?! Някои от загиналите може да са по-вярващи от всички нас, взети заедно?! И точно там ми убягват клишетата на нашата религия, защо винаги добрите си отиват рано? Или нещо не е добре преведено в Библията, или ... друго обяснение нямам, освен това, че добрите хора по-бързо ги прибира Бог от Ада, в който ние продължаваме да се ветреем! Защото тук е Ада!
Ама да не започвам тази тема, че няма край!


--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Бог да прости
08-09-2009 - 22:22:13

Невинните плащат за грешките на виновните - иначе няма как да ни заболи...
Адът не е на Земята - това е прекрасна планета.
Адът го създаваме ние самите, а и нея разрушаваме...
Дано е светъл пътят им отвъд.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход