Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley

Публикувано от Poli_2 
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
22-05-2009 - 02:46:52
Е, да ме прощават, но и тримата не идват на срещите ни, което обуславя да напиша следното- където ние си решим.

А заради вас/ нищо че съм еманципирана :] / доста път изминах, което си е доказателство, че имам желание да се срещам с готини хора.
Само да не кажете Тайланд, че... smoking smiley ама много е далеч!:]
Сега се сетих, ако ще е извън РБ, Муза може да ни спретне една екскурзия- важното е да решим, че искаме . *yes*
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
22-05-2009 - 02:51:31
Поли,криза е все пак,нямаме стотинки за чужбина!Дано тримата дойдат,та да се повеселите поне....
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
22-05-2009 - 03:03:20
Остави това, Венци... наистина.

Сега, така и така сте тук двамата с Оунърчето, казвайте кога и къде ще е следващата среща? *huh*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-22 03:03 от Poli_2.
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
22-05-2009 - 11:35:02
Може би юни,но по към средата....?!! sad smiley sad smiley sad smiley
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
22-05-2009 - 12:15:55
venciev Написал:
-------------------------------------------------------
> Може би юни,но по към средата....?!!

smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Да фиксираме 12-13 юни ?

Какво ще кажете? smiling smiley


Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
22-05-2009 - 14:02:50
Хора, съвсем сериозно - нито имам кола, нито съм на регламентиран работен ден. Как да обещая нещо, като в последния момент може да ме връхлетят хиляди работи и семейни задължения. Редичката ни в къщи съвсем оредя и като много силна и смела (на каквато успешно се правя, че съм ...) ме задължава за много неща. Ще направя всичко възможно и ако имам възможност ще дойда с удоволствие, ако и на вас ще ви бъде приятно, но няма да обещая.
Тъй като и аз пътувам днес (абитуриентка съм) ще ви пожелая хубав уикенд. Пак ще надникна в кръчмето, ама борбата за дъстъп до компютъра (един на брой) ще е "безмилостно жестока и както казват епична" :]
Благодаря ви, още веднъж за желанието да се видим и дано наистина имам тази възможност !

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
22-05-2009 - 21:23:59
Quote

Собствениците на Ослековата къща осъдиха България в Страсбург за 93 хил. евро


Европейският съд по правата на човека (ЕСПЧ) е присъдил обезщетение от 93 хил. евро в полза на наследниците на собственика на къщата-музей в Копривщица "Ослековата къща", съобщиха от пресслужбата на Министерския съвет в четвъртък. Обезщетението е най-високото, присъждано в полза на български жалбоподател в едно дело в Страсбург.

През 1947 г. бащата на жалбоподателите Никола и Иван Дебелянови купува забележителната къща, строена за богатия абаджия Ненчо Ослеков. През 1953 г. министърът на комуналното стопанство и благоустройството издава заповед за отчуждаване на къщата, а бащата на Дебелянови получил парично обезщетение и правото да ползва друга къща. Ослековата къща е превърната в музей през 1956 г.

През 1994 г. Върховният съд издава окончателно решение за реституцията на имота, но през юни същата година Народното събрание налага мораториум върху реституцията на имоти със статут на национални паметници на културата. Мораториумът следва да престане да действа с приемането на Закона за културното наследство, който отменя Закона за паметниците на културата и музеите.

ЕСПЧ присъжда обезщетението за Дебелянови заради това, че държавата е нарушила чл.1 от Протокол 1 към Европейската конвенция за правата на човека, гарантиращ правото на собственост.

*book* Оунър, за теб! winking smiley
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
22-05-2009 - 22:36:31
12-ти не става,шефа има рожден ден :cry:
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
23-05-2009 - 12:06:29
avatar
Аз викам,
Да се самопоканим на гости на Венци.Не съм се усещал толкоз доволен и спокоен на никое друго място.Има нещо особено в това място.Имам чувството че не Венци е избрал тази къща а тя е избрала него.За да се довърши усещането за нещо уникално.

Аааааа, и можем да питаме къщата дали и пука колко струва в момента.Не че не знам отговора. *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk* *drunk*
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
23-05-2009 - 12:31:25
Оунърче,

От тук нататък, само уникалните неща ще държат цена...

А хората - безценни. Каквито сте вие за мен... smiling smiley

Аз съм ЗА. И въобще, за всичко съм ЗА, само кажете...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход