Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley

Публикувано от Poli_2 
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
25-03-2009 - 12:59:22
Лошите кредити на българските банки със 117% ръст до 1,65 млрд. лв.

Ръст на лошите и просрочените кредити със 116,8% на годишна база до 1,65 млрд. лв. в края на февруари 2009 г., отчитат българските банки, показват данни на БНБ.

На месечна база ръстът на лошите кредити е 23,44% или само за един месец лошите кредити са се увеличили с 314 млн. лв. Делът на лошите кредити достига 3,41% от размера на раздадените кредити към края на февруари 2009 г. спрямо 1,99% година по-рано.

Лошите кредити се увеличават най-бързо при фирмите, а именно със 152,65% до 918 млн. лв. в края на февруари. Само за февруари покачването е с 33,1%, или 228 млн. лв.

Лошите и просрочени кредити при домакинствата се увеличават с 84,26% на годишна база до 736 млн. лв. Ръстът само за февруари е с 13,2%, или 86 млн. лв. При домакинствата лошите и просрочени жилищни кредити се увеличават с 94,46% на годишна база до 251 млн. лв. По-бавно нарастват лошите потребителски кредити, или със 75,55% до 422 млн. лв.

Влошаването на кредитните портфейли на банките започва през декември 2008 г. През ноември ръстът на лошите кредити на месечна база е само 0,44%. Следва ръст от 9,64% през декември, 13,51% през януари и 23,44% през февруари.

Кредитите за фирмите и населението в края на февруари достигат 48,56 млн. лв., което е ръст с 27% на годишна база и с 0,05% на месечна база. Кредитът за домакинствата намалява през февруари с 0,15% до 18,03 млрд. лв., а на годишна база нараства с 23,67%.

Кредитите за фирмите (нефинансовите предприятия) се увеличава с 0,16% през февруари до 30,53 млрд. лв. Ръстът на годишна база е 29,01%.


smoking smiley
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
25-03-2009 - 13:00:15


И от мен честит празник ! smiling smiley

Лек и спорен ден,благите вести да ви гонят както в работата така и в личният

ви живот!

[vbox7.com]
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
25-03-2009 - 13:07:41
:] :] Леле, хорааааа- сега идвам от сгледа. Ще започна да псувам, ама.... може ли в 21 век да се живее при такива условия?!?! Стана ми жал за собствениците/ които апропо не са руснаци :] - толкова за изкривяване на инфото/. Мале, дива селяния.
Дори, това да е сделката в живота ми, абсурд да се занимавам с толкова ремонти.
Пепа, бях с подходящия човек- имам представа и колко ще лапне ремонта.
Край на моите опити да влагам пари. :] Не давам 50х.лв., камо ли в евро.
Ахахаххаха, смешници.

За моите момичета, нещо на Де Бърг *pardon*



............................................
[www.save-darina.org]
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
25-03-2009 - 13:17:46
avatar
Добре дошла в реалноста.
Откраднах ти текста за форума и го пуснах в нова тема.Надявам се да не подгониш за авторски права.Не че няма да платя. *drunk* *beer*
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
25-03-2009 - 13:22:16
поздрав
нещо и от мен набързо
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
25-03-2009 - 13:23:47
Оунърче,

Взел си го като заем за послужване... winking smiley :]

И... имам да се реванширам.... smiling smiley
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
25-03-2009 - 13:30:04
Поли, изслушах чинно Крис ди Бърг!!!

Е, как са могли за 8 год. да окепазят един имот или може и такъв да си е бил!
Не се ядосвай, просто набираш опит в сгледите, много е полезно, от опит го знам.
Който търси - намира! Търпение!!! *ok* *stop*
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
25-03-2009 - 13:44:46
avatar
Poli_2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Леле, хорааааа- сега идвам от сгледа. Ще започна
> да псувам, ама.... може ли в 21 век да се живее
> при такива условия?!?! Стана ми жал за
> собствениците/ които апропо не са руснаци -
> толкова за изкривяване на инфото/. Мале, дива
> селяния.
> Дори, това да е сделката в живота ми, абсурд да
> се занимавам с толкова ремонти.
> Пепа, бях с подходящия човек- имам представа и
> колко ще лапне ремонта.
> Край на моите опити да влагам пари. Не давам
> 50х.лв., камо ли в евро.
> Ахахаххаха, смешници.

Не се ядосвай, Поли! Човек има нужда и от екстремни преживявания!Май др. Иванов ще излезе прав, че по Черноморието, намалението на цените се отнася само за непродаваеми имоти..... smiling smiley
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
25-03-2009 - 13:58:07
OwnerBG Написал:
-------------------------------------------------------
> Добре дошла в реалноста.
> Откраднах ти текста за форума и го пуснах в нова
> тема.Надявам се да не подгониш за авторски
> права.Не че няма да платя.




:] :] Като каза реалности разни- висиш ми един кашон ФаФли! :] / добре, че не пия, щото един кашон с водка.... тегаво ми звучи, не че нямаше да му намеря приложение :] /.
Толкова за баса и правото.
А Пепа и тя си чака своя дял. Рефера имаше нелеката задача да следи за правилността на позициите ни.

Пепи, аз на огледи не съм ходила от години, когато щяхме да купуваме ние, и катоизключиш описите- това ми е първия, за лична употреба. *xxx*

Не съм ядосана, просто .... наистина ми стана жал за хорицата- едно, че живеят/ ама това живот ли е?/ в нечовешки условия, второ за загубеното време. Но, пък бе поучително. smiling smiley

............................................
[www.save-darina.org]
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
Re: СВЕТЪТ Е КРЪЧМА - ДА СЕДНЕМ НА ЕДНА МАСА smiling smiley
25-03-2009 - 14:12:47
Поли, то това е майсторлъка-да купиш нещо изтърбушено, но за малко пари, да го лъснеш и лустрираш и да го продедеш двойно...

Както е казал мъдрия евреин-да купиш една ябълка, да я избършеш и да я продадеш двойно.

Ремонтът-дали е на необитаван и чисто нов апартамент с нов балатум и мокет на земята и от онея сиви тапети и на апартамент в който за живели наематели с не добри хигиенни навици и са разпокъсали мокета и са направили дупки в замазката от нощни спортувания е като цифра точно една и съща...

мдаа...
Ние без нюх си подритваме такива мисли понякога и си тананикаме на воля... *book*



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-03-25 14:13 от Naskata.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход