Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Една сутрин от живота

Публикувано от tihia 
Re: Една сутрин от живота
25-04-2010 - 09:45:34
Quote
tihia
Не приемайте нищо лично, защото иначе се обричате на безмислено страдание.Хората са пристрастени към страданието в различна степен и ние се подкрепяме един друг в поддържането на тази пагубна привързаност, Хората са съгласни да си помагат да страдат.Ако имате нужда от малтретиране, много лесно ще намерите кой.Ако сте хора които имат нужда да страдат е все едно да напишете на гърба си:Моля ви, ритнете ме!. Такива хора търсят оправдание за страданието си.
из "Четирите споразумения"


Това е верно, както и това:

"НЕ ПРАВИ ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ

Ти не знаеш мислите на другите, затова не прави предположения, а задавай въпроси, за да избегнеш недоразуменията.
Общувай с другите възможно най-ясно, за да избегнеш недоразумения, тъга и нещастия. "
същия автор
Re: Една сутрин от живота
27-04-2010 - 02:01:49
За Дядо Поп! *yes* ... Разбира се и за всички от тази темичка!

Отново Радост Даскалова с прекрасен стих и отново не се сдържах да не направя видео...smiling smiley





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
27-04-2010 - 14:15:02
Чудесно е, Ели! *rose*

За теб и за всички романтични души... *rose**drink2*smiling smiley





smiling smiley
Re: Една сутрин от живота
27-04-2010 - 17:52:06
Quote
elissa
За Дядо Поп! *yes* ... Разбира се и за всички от тази темичка!

Отново Радост Даскалова с прекрасен стих и отново не се сдържах да не направя видео...smiling smiley



Благодаря за поздрава*ok* . Клипа е чудесен а мнението ми за Радост знаеш какво е! Аз също много уважавам и имам честта да се познавам с Камелия Кондова. И двете са много добри поетеси!
С Радост харесваме една и съща песен, но с различни изпълнители!
Поздравявам те с нея!


Re: Една сутрин от живота
02-05-2010 - 02:59:02
Харесвам и Камелия Кондова, прекрасна е! Харесвам всеки поетичен дух, съумял с малко думи да предизвика много настроения! Оставам приятно изненадана от хора, като теб Дядо Попе и Муза! Радвам се винаги, когато ви открия, давате ми смелост дори с простичкия факт, че съществувате, горда съм, че общувате с мен, радвам се, че харесвате малките ми проблясъци. Без вас би било много по-студено! Много студено! ... Добре, че ви има! *rose*





--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Една сутрин от живота
02-05-2010 - 20:08:17
smiling smiley

Дядо Попе,

Имаме си тук едно Айше. Ако имаш време и желание, драсни няколко реда за нея. Много ще се зарадва... smiling smiley










smiling smiley
Re: Една сутрин от живота
03-05-2010 - 15:44:05
Виждам, че тук ситуацията е придобила религиозно морален характер. Аз трудно се вписвам на този етап, но съм готов на включване при появата на удобен момент.С уважение към участниците се оттеглям. Поздрави.
Re: Една сутрин от живота
03-05-2010 - 17:21:25
*xxx*:]moody smiley

Тих,

Къде пак заминаваш? *drink2*smiling smiley
Re: Една сутрин от живота
05-05-2010 - 23:25:15
Духом съм с вас Муза. Телом - не знам още.Поутихнал ми се види живота тук, Явно е нужна искра.
Re: Една сутрин от живота
05-05-2010 - 23:38:22
Мъчен човек
Дамянов

Казваш ми: "Тежък и мъчен човек!"
Вярно. Такъв съм. Не искам да споря.
Но във живота - ни лесен, ни лек -
вече ми втръсна от лесните хора.
Тях ще ги срещнеш на път и под път -
не хора, а ангели същи небесни.
Пълен със тях е и пъка светът
от лесните хора.
Те, хората лесни,
ще дойдат край тебе, край мене, край нас
и без да ги викаш. И в лесното само.
В минутата лека и в лесния час,
когато от тях нужда никаква нямаш.
Празни и леки, със дух - пушек лек -
те ще изчезнат в минутата съща,
в която най-тежкият мъчен човек
с най-тежките крачки внезапно се връща.
С най-мъчната дума, с най-лютия лек
ще дойде той раната в теб да затвори.
Да, нека съм тъжен и мъчен човек!
Влудяват ме леките, лесните хора!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход