Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?

Публикувано от Naskata 
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
16-01-2009 - 11:08:01
Поли,smiling smiley
Не бързай да се стягаш...
А и квалификациите могат да бъдат казани в прав текст, както и по подразбиране.

Колкото до реакцията, вандалите даже са били лесно разпознаваеми. С качулки.
Или са в сила вицовете, или е имало нареждане за бой наред. Едно от двете.
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
16-01-2009 - 11:34:56
Не се стягам, напротив- интересно ми е, но наистина нямам време...
Довечера ще прочета аргументите.
Сега Ви пожелавам приятен и спорен ден. smiling smiley


п.п. Моля да ме извините, забелязах, че предният си пост съм пуснала два пъти- не е умишлено. :-[

............................................
[www.save-darina.org]
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
16-01-2009 - 11:41:34
Барбарон, много мило, благодаря.
Обещавам да прочета историята- това е сигурно!

п.п. Много хубав пост в кръчмата- поздравления и за него! smiling smiley

............................................
[www.save-darina.org]
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
16-01-2009 - 11:58:33
Муза,Джулиъс май го немъ вече.Неджулиъс и той го немъ.дай ми жокерче,ако попаднеш на нещо от рода на Полуджулиъс или Безджулиъс.на последък не следя форумите.

Поли,не само,че в случая одобрявам вандализъм,но и го поощрявам.
без него няма да мине-матрьошките на тва се надяват и никога няма да сдадат властта.
от ЕС напират и средствата ще бъдат размразени при падане на правителството,дори и може и помощи да дадат.всяко евро ще бъде изключително нужно в близката година,повярвай ми.резерва се стопява с минути,а опущи ли се борда,не искам да ви мисля.
в знак на подкрепа на народа,от ЕС вчера поснаха убийствен доклад срещу матрьошките,в който ги обвиняват,че над 90% от средствата по сапард са доказно фалшифицирани!
замисли се-защо точно вчера пуснаха доклада??????
ето подробности:
[lead.actualno.com]

в същото време и виденов се отказа днес от БСП и ги заклейми-тва,което стана с протестите беше дирижирано.кажи ми в историята на българия,чувала ли си да има пребити граждани и деца???????
всичко беше нарочно,че да се страхувате-такава стратегия е изградил станишев.
не забравяй за пребития журналист!
как може да искат лични карти на хората,участващи в протестите????
тва е противоконституционно!!!!!!
в бг просто сте свикнали с обстановката,но в бг демокрация няма-всичко се дирижира и хората са уплашени,особено тези,против правителството.
няма да ти казвам колко заплахи аз съм изял-жив пример съм за тва.
хората се страхуват да говорят открито-дори и аз го чувствам по форумите.
не говоря за обикновения българин,който си трае-той проблеми няма,няма и да има.
говоря за такива,които са в бг и се опитват да се противопоставят на станишовизма.

просто си свикнала с обстановката и не ти прави впечатление......
обаче,ако се погледне от чужбина,наистина е потресаващо!
кажи ми,къде другаде ,освен в русия си чувала за пребити жирналисти,за затворени журналистически сайтове,за отвличане на журналисти посред нощ от домовете им??????
ами че то станишовчетата дори и ББС успяха да изгонят.не знам дали знаеш за това?
какви мирни протести??????
тия ги е страх,че ако ги катурнете,ще може да им търсите отговорност!
пирински се опита да забрани на медиите да говорят за правителството?????
къде си чула такава наглост от шефа на народното събрание?????
такова безочие,дори и в русия не смеят да наглеят така!
казвам ти,ако можеше да шпогледнеш през мойте очи,щеше да видиш,че бг няма нищо общо с демократично управление.
, да не мислиш,че само аз ги виждам тази неща?????
напротив-в чикаго има бг вестници,които се издават само тук-разкусват ги от хулене матрьошките.
просто над вас има тотален медиен контрол и едва сега вестници като капитал се опитват да показват реалността,макар и още плахо.
защо си мислиш,че ЕС прави всичко възможно да вдигне народа на крак?
ми че те също виждат кво става в тази държава.

какъв мирен протест?????
да ви се подиграват матрьошките,как мръзнете на студа??????

трябва брутален и мощен натиск-ето ти и станишев дори очакваше повече бруталост и на 13 януари изведнъж му се откри "спешна" работа в русията.........
още не сте изпуснали момента-половината са се покрили от страх и дирижират полицаите от далече.
до като не ги катурнете,няма да има ЕС-бг в момента е тотално отритната от там и чакат да ви видят хора със гордост и самочувствие ли сте,или овци,които биват стригани и колени от клика бивши комунисти и настоящи капиталисти.


Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
16-01-2009 - 12:28:09
Ще ти отговоря, но довечера....
Сега искам да пейстна само това



............................................
[www.save-darina.org]
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
16-01-2009 - 12:32:02
avatar
Abu Написал:
-------------------------------------------------------
Става дума
> за действията на полицията от 14.01. Най-уверено
> твърдя, че полицията е неспособна да прави каквото
> и да било друго. В случая изчакаха (или
> дирижираха) ситуацията да заприлича на тази от
> читанките им и действаха. Дали правилно или не -
> само това могат. Аз лично не бих одобрил побой,
> дори и само над хулигани да беше. А то не беше!
> Истината е, че и тях ги тресе голямото шубе някой
> да не ги познае, някой да не ги посочи персонално
> - "ти, който би невинни на площада!" А шефовете им
> опитаха ли се да покрият биячите, опитаха ли се да
> ги оправдаят? Ами да, при това толкова нагло и
> безочливо лъгаха пред всички, че направо си
> просеха тях да обвинят за умишлено пребиване на
> невинни. И как никой журналист не се сети да ги
> пита аджеба, като смятат действията си за законни,
> поемат ли отговорността за последствията... Щото
> последствия има, а отговорност???
> Замисли се, Барбарон, ако по отношение на
> безмозъчните реакцията е била адекватна, каква е
> по отношение на нормалните? Би ли могла да е
> друга, кога и как са го доказали (щото за
> обратното примери безброй!). Българската полиция
> може да прави само две неща - да бие, когато се
> чувства по-силна и да си затваря очите в
> останалите случаи. Нищо общо със законите, реда,
> здравето на гражданите, имуществото им,
> националната сигурност и т.н.!!!

Абу, прав си, емоционално погледнато. Само че, ако искаме да има полза от това, което се случи, трябва да се погледне и рационално.
Полицията, във всяка страна, е репресивен орган. Редовите полицаи, бидейки под пагон, са длъжни да изпълняват заповедите на началниците си.
Затова, не мисля, че трябва да отклоняваме вниманието си от истинските виновници за случилото се.
От една страна- шефовете, които не позволиха на полицаите да обградят "агитката" и да я неутрализират още в началото на протеста. Нарочно ги спираха, оставиха "децата" с качулките и камъните да ги малтретират и унижават. Ако ти изтърпиш такава гавра в продължение на 2 часа, дали няма да се втурнеш и да изпълниш с хъс заповедта за "въдворяване на ред"? Даваш ли си сметка, че и редовите полицаи, които се осмелиха наскоро да протестират, бяха включени в замисъла "разделяй и владей"?
От друга страна- организаторите на протеста, които идея си нямаха с какво се захващат. Не са виновни, но са отговорни за това, че поканиха агитките. Че нямаха сценарий за отпор на готвените провокации, за които предварително знаеха.
Ако обръщам внимание на това, то е защото ми е мъчно- 20г. минаха, а се оказва, че все по един и същ начин властимащите ни манипулират и насъскват едни срещу други........
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
16-01-2009 - 12:33:52
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
16-01-2009 - 13:14:02
АГРЕСИТА НА ПОЛИЦИЯТА Е ,независимо дали е режисирано или не показва безсилието на управляващите..Личното ми мнение към полицаите ,като цяло е меко казано отрицателно..Слаб интелект,нисък професионализъм..слаба психика.НЕОБОСНАВАНИ ПРЕТЕНЦИИ И САМОЧУСТВИЕ...Всичко това се дължи на слаба кадрова политика..зА СЪЖАЛЕНИЕ не малка част от ВСИЧКИ полицаи са станали такива да избиват КОМПЛЕКСИ и да бият..Бих искал да не съм прав ,но..Не са редки случаите полицаи да стават мутри ,поне в недалечното минало случаи бол..
Такива типажи са подходящи за манипулация И СА УДОБНИ на управляващите в момента..Смея да го твърдя,защото съм имал пряк допир със ситемата на МВР /преди години /..без да съм бил техен служител съм обучавал полицаи и знам що за стока са ..с много малки изключения smoking smiley
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
16-01-2009 - 13:16:02
На следващия "пушещ" протест е редно някои и тях да бие-така е чесно !
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
16-01-2009 - 14:30:55
Те имат навика да пушат като не могат да свършат друго..А дали да ги бият-аз съм за ама не по тоя начин ,направо гоненне от полицията и да ходят да носят вар по обектите..и бригадирите да ги "полагат " с лопати ..
С цялата си наглост на протеста се бяха опитали да арестуват ,моя позната жена на около 50 години..,със сериозна професия,занимава се с реклама,работи в много добра фирма,сериозен професионалист..Просто е минавала на близо.Откачена работа !!!ПЪЛНИ ИДИОТИ..
ВЧЕРА СИ БЯХ ЗАБРАВИЛ ДОКУМЕНТИТЕ /ВСИЧКИ/Не отричам,че съм виновен.Спират ме и искат да ме водят в районото..Къв си ти бе..??Къде си тръгнал ..Откъде тая кола БЕ..Да не се занимаваш с нещата.а?Обяснявам им,че трябва да извикат патрулна кола ,да ми УДОСТОВЕРЯТ САМОЛИЧНОСТТА и да ми пишат АКТ ..Абе ти мене ли ше ме учиш....А НЕ СЕ ЛИ СЕЩАШ КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВИШ ..А..?Е сетих и след бърз разговор....ИМ СЕ Е...А МАМАТА АМА ЩО НЕ КАЗВАШ ,ЧЕ ЩЕ СЕ ОБАЖДАШ..,АМА НА КОЙ СЕ ОБАДИ..бях се обадил на приятел адвокат и той свърши останалото ..Следват жалби и ще ги газя до последно..нещастници при това без забележки!!! *stop*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход