Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?

Публикувано от Naskata 
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
18-01-2009 - 15:08:04
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
18-01-2009 - 16:38:35
avatar
Justy Написал:
-------------------------------------------------------
> Поли, задай си въпросите и си отговори
> - защо в ссъобщението на МВР липсва всякаква
> конкретика - име, причина за настъпване на
> смъртта. Подчертава се само, че не е свързан с
> протеста.
> - защо два дни не отговарят с факти на ген.
> Атанасов. Интервюто на главсека е един долен
> пасквил. Като се чувства оклеветен - защо не
> заведе дело?
> Отговорът е един - трябва технологично време за
> скалъпване на версия. Също както в случая
> Белнейски, катастрофите на Петърнейчев и синчето
> му и много други. Просто стил на работа познат ни
> от Джугашвили.

Аз пък, се питам, защо Атанасов хвърля едно име в пространството, без никакви факти? Какво би му попречило да се свърже с лекарите, участвали в прегледа на човека? Със семейството му?
Може би, за да е пръв на страниците на вестниците?
Вчера полицията излезе с официални данни, според които, починалият пребивава във Враца без постоянен адрес. Преди 2 седмици четвърто РПУ е отправило искане до РПУ- Враца, да го арестуват и докарат в София.Трябвал им като свидетел срещу банда, крадяща лизингови коли. Още във Враца му е прилошало и полицаите са го откарали в "Бърза помощ". В сряда сам се е появил в четвърто РПУ. Регистриран е за кражби, лежал е в затвора. Срещу 200лв. си е "продал" името и е станал собственик на лизингова кола, която после изчезва.
Това е накратко. Нямам нищо против да се усъмня в съобщението на полицията. Само, ако имам предоставени и други факти за размисъл...........
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
18-01-2009 - 17:35:11
Камелия, на пресконференцията трима души, представили се с имената си, заявиха: този човек беше на площада и беше с нас в рейса! Дай да не обръщаме на Ганкиното кафене - гледах непрекъснато Канал 3 - или и камерите на Сашо Диков лъжат?
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
18-01-2009 - 17:45:22
avatar
Justy Написал:
-------------------------------------------------------
> Камелия, на пресконференцията трима души,
> представили се с имената си, заявиха: този човек
> беше на площада и беше с нас в рейса! Дай да не
> обръщаме на Ганкиното кафене - гледах непрекъснато
> Канал 3 - или и камерите на Сашо Диков лъжат?

Добре, бе, човек! Имаш две тези. Само дето, в първата теза,има едни тримама души, твърдящи че човекът е бил на площада с тях. И други, които казват, че бил в кафенето, откъдето го измъкнали полицаите.Кълнат се, че носел лентичка на ДСБ. Никой не е казал, че го познава- само са били до него на две различни места. От другата страна са данните от полицията. Атанасов, като депутат, има право да види дали полицията има документи, доказващи твърденията си.
Отдавна съм спряла да вярвам в това, което на мен ми се иска да е истина. Предпочитам всички факти на масата......... smiling smiley

Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
18-01-2009 - 17:51:03
pepa bunardjieva Написал:
-------------------------------------------------------
> Кой е този Човек, Пешо Симеонов, автора на този
> клип?!?! Моите искрени възхищения към него.
>
>
>


+1
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
18-01-2009 - 18:02:34
Моето мнение,че доста от тези момченца заслужаваха кютек,просто бяха объркали площада със стадиона,,но за да се направят на, мъже'' нападат полицаите хвърлят по тях разни неща,видя се по всички телевизии, да иде да нападне полицай в бяла държава,да ама не, т.е. такива ,,фенове;'' опорочиха протеста,друг е въпроса кой ги е повикал и дали са знаели за какво да викат
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
18-01-2009 - 18:16:55
...Само дето, в първата теза,има едни тримама души, твърдящи че човекът е бил на площада с тях. И други, които казват, че бил в кафенето, откъдето го измъкнали полицаите...

В кафето са били тримата. Явно преди това са били на площада. Възрастният не е бил в кафето и не го познават. И аз искам истината, ама пита ли ме някой!!!
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
18-01-2009 - 18:55:41
Justy, клипа гледах още вчера... но не ми остана време да ти отговоря, а е нужно с оглед факта, че си адресирал въпросите си към мен.
Предполагам и до всички неверници, но... аз работя с твърдения, които са подкрепени с факти. Факт, че от клипа узнах нещо, коленно различно на твърденията ти в поста... поради тази причина и не ти отговорих- сам се досети, къде е разминаването. smiling smiley
Та- такива ми ти работи......, както се казва в Патиланско царство.

И докато не са ясни фактите/ освен видното за очите ми/ всички клипове и възможни журналистически писания хвърлени в нет пространството са инсинуации, на които боя се, аз няма да поддам.
Защото са манипулативно монтирани и спекулиращи с емоционалното състояние на народа- отново се повтарям...

А Атанасов, като бивш секретар на министерството, му е пределно ясно как се получава информация от последното!!!
Но медията за някой е като наркотик- на всяка цена да са в светлината на прожекторите...

Писнало ми е от популизъм... ама защо и тук?!?! Дори не се питам. *huh*

............................................
[www.save-darina.org]
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
18-01-2009 - 19:08:10
Ей, обичам го това момче....

Колега е пуснал това в лекс -







:ami: ?

............................................
[www.save-darina.org]
Мъдрият се учи да може, умният - да знае. Само на глупака всичко му е ясно.
Re: Анкета: Одобрявате ли реакцията на полицията днес ?
18-01-2009 - 20:01:17
Едно въпросче към Поли и Камелия - били ли сте по някакъв въпрос в днешно РПУ? Два пъти съм бил - когато ми откраднаха колата и когато ми обраха компютърната зала. И едно ще ви кажа - на излизане бях убеден, че аз съм виновен!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход