Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Един SMS ПОМОГНЕТЕ!

Публикувано от Naskata 
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
28-01-2009 - 12:53:27
Naskata Написал:
-------------------------------------------------------
> Ако арго даде повече от една боза, ще кажа, че
> преписах от Муза...

Не е честно, договорихме се вече. Нали ти казах, че ще те черпя и алкохолче... :] :]
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
28-01-2009 - 16:19:19
Ех , Муза , пак искаш да минеш тънко..... , че то в бозата нали има и алкохолче... :] :] :]
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
28-01-2009 - 16:21:46
Венци , подсигурих рибата , даже токущо я изчистих...

Каква е явката , в Боженци при кой ятак отиваме? Аз планувам по обед или ранния следобед да съм там.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
28-01-2009 - 16:28:11
Алкохолче в бозата, да, ама ако е втасала като стара мома!!! Аргонавте, преди 2 дни някой се беше сетил, че една съфорумка те наричаше Агронавт. Запомнила съм я, защото тогава много се смях - daraia. А тя изчезна някъде, пишеше доста за възрожденските къщи.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
28-01-2009 - 16:32:54
Пепи , тогава бая се смяхме . Знам я Дарая. Аз използвах това , за да се помайтапя с Муза.... smiling smiley
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
28-01-2009 - 22:11:15
Шумкари? smiling smiley
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
29-01-2009 - 15:08:28
Ох рибка,ох кеф.... :]
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
30-01-2009 - 02:01:34
Бих помогнала от сърце, с SMS или както се налага. Това е истинската голяма болка! Няма по-важно и по-страшно от това и по голяма нелепост няма - да си отиват хора от този свят, без да им е дошло времето. Няма много думи за ужаса. Той се изпитва и никой не е застрахован. Не ми се ще да продължа от свян пред онези които изпитват болката!

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
30-01-2009 - 02:31:08
elissa Написал:
-------------------------------------------------------
> Бих помогнала от сърце, с SMS или както се налага.
> Това е истинската голяма болка! Няма по-важно и
> по-страшно от това и по голяма нелепост няма - да
> си отиват хора от този свят, без да им е дошло
> времето. Няма много думи за ужаса. Той се изпитва
> и никой не е застрахован. Не ми се ще да продължа
> от свян пред онези които изпитват болката!
>
>


smiling smiley За тази болка не трябва да се мълчи, а да се крещи...




Re: Един SMS ПОМОГНЕТЕ!
30-01-2009 - 02:53:07
Много е нелепо ... Много е тъжно! Така наречените "здрави" бихме могли да направим поне малко, поне нещо, поне да изкрещим и това е нещо, небцето на българина залепна зад недоимъка, уплахата и внушеното му усещане, че каквото и да направи "пълни нечии джобове" и като на балканец това му е неприсъщо "Око да види - ръка да пипне".
Много пъти трябва просто да оставим писмото на прозореца, а кой гълъб ще го вземе да не ни е грижа!
Добродетелта е безадресна, безрезервна. Това е, смятам. Какво ли смятам и аз на прага на трагедията на тези хора, техните деца, семейства ... *huh* Много трудно се пише, камо ли коментира ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход