Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
06-05-2009 - 23:12:50
Няма вицове за полицаи,всичко е истина.Та наскоро един познат полицай ме спря и ме помоли да го свържа с една фирма,казвала се Фор сале/ For sale/.Та ми казва,така и така,жена ми има много земя искам да продам малко и да купя нещо.Но гледам навсякъде пише една фирма Фор сале/For sale/,ако може да ме свържеш с нея *write*
Re: ВИЦ ПАРАД
07-05-2009 - 00:36:40
Пухче Написал:
-------------------------------------------------------
> Няма вицове за полицаи,всичко е истина.Та наскоро
> един познат полицай ме спря и ме помоли да го
> свържа с една фирма,казвала се Фор сале/ For
> sale/.Та ми казва,така и така,жена ми има много
> земя искам да продам малко и да купя нещо.Но
> гледам навсякъде пише една фирма Фор сале/For
> sale/,ако може да ме свържеш с нея

ох, :} :} :} :} е, то бива, бива ...

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
08-05-2009 - 00:07:04
Кой е ял от моята чиния? - попита татко мечок. Кой е ял от моята чиния?- попита мама мечок. Кой е ял от моята чиния? - попита малкото мече. И само Маша ,гледайки говорещите мечки ,разбра: ,,Трябва да отказвам пиенето и тревата''. smiling smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
09-05-2009 - 02:06:30
Кафе машината :] :]

а това е супер ! smiling smiley)

Весела Олимпиада


--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-05-09 02:49 от elissa.
Re: ВИЦ ПАРАД
09-05-2009 - 18:51:24
Схема на мислите в женската глава eye popping smiley [slackpack.net]
Re: ВИЦ ПАРАД
09-05-2009 - 23:17:25
Re: ВИЦ ПАРАД
09-05-2009 - 23:29:14
И аз съм чувал бисери от реалния живот. Миналото лято се виждам със семейство ,което живее в Испания,жената е най-кух..о парче което съм виждал,дето се вика,, пази боже сляпо да прогледа'' цитати- ,,испанското черноморие е по-хубаво'' после говори с майка си по тел. ,,да го сложиш да ака на испанското гърне щото там е свикнал'' ,, каква е разликата между малка и голяма водка'' ,,в Испания няма мярки,там наливат точно'' ,, ако бях в Испания на тази сервитьорка щях да и счупя главата'' smiling smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
09-05-2009 - 23:41:08

В Париж. Българин сяда в заведение. Идва сервитьора ...
- Бон журрр мосююю.
Нашенецът решава да поръча на френски.
- Един льо боб!
- Нямаме! казва сервитьора. Има само льо леща ...
- Една льо леща! - казва нашия човек
- Поръчката ви е льо приета!
- Еййй как ме разбра! - мисли си наш Пешо ...
Сервитьора:
- Щях да те разбера на кукуво лято, ако не бях от льо Казанлък :] :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Re: ВИЦ ПАРАД
11-05-2009 - 11:51:44
Доскучало му на Адам в Рая и се оплакал на Господ. Дълго мислил Господ и накрая казал:
- Мога да създам една жена да ти прави компания.
- Какво е това "жена"? - попитал Адам.
- Ами - отговорил Господ - това е едно изключително красиво, интелигентно, мило и нежно същество. Тя ще се грижи за теб, ще те обича, ще те подкрепя, ще изпълнява всяко твое желание.
- Чудесно, направи ми жена - казал Адам.
- Но това ще ти коства доста. Ще трябва да използвам една ръка, един крак, едно око и едно ухо от тебе за да я създам.
Замислил се Адам и казал:
- А за едно ребро какво мога да получа?
Re: ВИЦ ПАРАД
11-05-2009 - 23:39:38
Вчера паднах от смях на един виц, дето разказа Део.

В една градинка си говорят доберман и шарпей (тези кучета с много нагънатата кожа).

Добермана се оплаква:
- Ей това тук ми е белег, сбих се с един булдог. А половината ухо ми го няма от един бултериер. А, този белег на гърба ми, виждаш ли го - тойми е от ротвайлер ...

Шарпея мълчал, мълчал и започнал да си дърпа набраната кожа . Дърпал, дърпал към главата и на финала казал:
- А ей тая дупка тук виждаш ли я? Това ми е гъза !
:] :] :]

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Идеалният човек не пие, не пуши, не прелюбодейства и ... не съществува.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход