Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
18-02-2009 - 01:55:52
Светкавицата много си падал по жената котка. Ама бил срамежлив и не знаел как да я забие та отишъл и питал батман:
-Абе батман, много ми се ще да се разпиша с жената котка. Дай ми някой съвет.
-Тая ли курва бе? Ми, къв ти е проблема? Нали си светкавицата. Като я видиш следващия път: газ, наебаваш я за част от секундата и изчезваш.
След няколко дена, светкавицата гледа жената котка се опънала гола на един покрив.
-Ей, са ми е паднало! Газ...
Жената котка:
-А, какво беше това?
-Ох, не знам ама страшно ме заболя гъза изведнъж - отговорил невидимият.
Re: ВИЦ ПАРАД
18-02-2009 - 09:25:02
- Кой е измислил секса? - Как кой? - Ами гърците! Нали те са измислили всичко! - След тях , обаче римляните го усъвършенствали. - Как? - Като добавили и жената...
Re: ВИЦ ПАРАД
19-02-2009 - 12:56:18
- Кумице, къде си си скъсала чорапогащника?
- Закачих го на един танк.
- На какъв танк, бе?
- На тия, дето ги слагат по пагоните.
Re: ВИЦ ПАРАД
20-02-2009 - 06:22:57
Алкохолик,наркоман и обратен излизат от клиника за лекуване на зависимости. Преди да ги изпишат доктора им казал ,че ако още веднъж се отдадат на порока си ,ще умрат! На излизане , алкохолика видял една кръчма ,не изтраял влязал,цапнал една ракия и умрял. Наркомана и обратния продължили,но наркомана видял една димяща цигара на земята и се спрял . Обратния му казал: - Наведеш ли се и двамата умираме...
Re: ВИЦ ПАРАД
22-02-2009 - 09:24:01
Главен лекар на болница вика в кабинета си млад хирург и започва да му се кара:
- Млади момко, разбирам вашия ентусиазъм и хъс в работата... Трябва, обаче, да се съобразявате поне малко. Заради вас поръчвам вече трета операционна маса. Моля ви, ама много ви моля, не натискайте така скалпела!
Re: ВИЦ ПАРАД
22-02-2009 - 11:17:04
Дължината на минутата зависи от това от коя страна на тоалетната си! smiling smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
22-02-2009 - 11:39:15
Една жена влиза при доктора в поликлиниката.
- Докторе, имам един проблем.
Доктора пита:
- Какъв ви е проблема.
Жената:
- Ами постоянно ми щръкват циците.
Доктора:
- Трябва да видя.
Жената си сваля сутиена и казва:
- Виждате ли докторе. Какво мислите?
Доктора поглеждайки към оная си работа:
- Не знам какво е, но е заразно.
*smiley_ahh*
Re: ВИЦ ПАРАД
22-02-2009 - 11:50:32
уф,успокоих се,мислех че е само при мен тоя проблем,ама щом и докторите ги лови,значи няма лек....
Re: ВИЦ ПАРАД
22-02-2009 - 12:18:25
Отива един при доктор.-Докторе, моля ти се дай да го отрежем малко, че ми пречи да ходим. -Добре, легай на масата. Събужда се нашия и какво вижда, няма му ги краката. -Докторе, кво си направил бе, защо си ми отрязал краката, -Абе, за какво са ти крака, с тоя голем хуй жените на ръце ще те носят.
Re: ВИЦ ПАРАД
23-02-2009 - 12:54:45
Един пич отишъл на работа с огромна синина под окото. Колегите му го питат: - Какво се е случило? - Ами аз страдам от безсъние и от нямане к'во да правя ,към 3 часа набирам случайни телефони и питам този който съм събудил: - Познай кой се обажда? - Е и какво? - Снощи един позна.... *black eye*
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход