Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
08-02-2009 - 17:40:27
Трима алкохолика: американец,германец и българин се загубват в пустинята по време на екскурзия.Лутат се два дни без вода и храна и вече едвам лазещи съзират бар насред пустинята.Първи достига до бара американеца,влиза,сяда на бара и се обръща към бармана:
-Бутилка скоч,много лед и студена вода!
-Добре,но да знаеш ,че е много скъпо,все пак сме насред пустинята...(бармана)
-Давай!
Бармана му дал поръчката и след като утолил жаждата си американецът поискал сметката...
-50000 долара!
Американецът се направо изтръпнал като чул,но нямало накъде и платил...Накрая си сложил ръката на барплота и казал на бармана да я отреже,че повече никога да не пипне алкохол.Бармана се учудил,поколебал,но накрая извадил едно мачете и с ряз я отсякъл.
Втори пристигнал германеца,влязал и веднага си поръчал 5 халби бира...Случката се повторила и германеца накрая си сложил крака на барплота и му казал да го отреже ,че повече никога да не стъпе в бар...Бармана го попитал дали е сигурен и след потвърждение извадил мачатето и го отсякъл.
Последен влязал българина и естествено веднага си поръчал каса бира и цаца ,а за десерт ракия с шопска...Накрая поискал сметката:
-50000долара!
Като чул българина се стъписал,замислил се и след малко си изкарал *** и го стоварил на барплота...Бармана извадил мачетето и с съжаление в очите го питал:
-Да го режа ли?
-Да режеш ли?Как ши режеш ве?!?ДУХАЙ!
Re: ВИЦ ПАРАД
09-02-2009 - 11:11:18
Една костенурка се катери по дърво,стига до върха , скача , помахва с лапички и пада. Така няколко пъти... На съседното дърво две птички си говорят: - Абе, дай вече да и кажем че е осиновена.
Re: ВИЦ ПАРАД
09-02-2009 - 11:21:07
Добрата новина: - Една университетска анкета разкрива,че студентките смятат за най- привлекателни мъжете в зряла възраст. Лошата новина е че те смятат за зряла възрастта до 30г. smiling smiley
Re: ВИЦ ПАРАД
09-02-2009 - 11:43:59
В една студентска политлиника висял плакат в коридора - "Помнете онанизма спира ръста"
А примерно на 2.5 метра над този плакат с разкривени ръкописни букви пишело -
" Не е верно"

_________________



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2009-02-11 19:26 от Ivel.
Re: ВИЦ ПАРАД
09-02-2009 - 15:42:10
Re: ВИЦ ПАРАД
09-02-2009 - 17:19:21
avatar
Ей на това не мога да се спра да се смея от вчера [vbox7.com] :] :] :]

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: ВИЦ ПАРАД
09-02-2009 - 18:41:07
markk Написал:
-------------------------------------------------------
> Ей на това не мога да се спра да се смея от вчера
>
>
> Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане
> глава не боли,но от избързване.......много.


:} Май,че магарето го стигна!Явно не е случайно магарето да присъства като сексуален герой в литературата от край време,като "Златното магаре"например! :] :] :]
Re: ВИЦ ПАРАД
10-02-2009 - 08:46:00
avatar
Фло,това трябва да е червена лампичка за всички,които се облекчават по пътищата и на други "относително" безопасни,но види се ,не дотам безопасни места :] :] :]

-------------------------------------------------------------------- Подпис:Ако не знаеш-питай,ако знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване.......много.
[markk.snimka.bg]
[vbox7.com] [vbox7.com]
Re: ВИЦ ПАРАД
11-02-2009 - 08:36:34
Двама нашенци седят на една пейка. Над тях прелита Баба Яга. Единият казва: - Ех,каквато ние държавата,такъв ни е и Батмана.
Re: ВИЦ ПАРАД
11-02-2009 - 08:56:25
България ,лято,площад. Осем етажна сграда,по средата има скеле и там бачкат двама мазачи. На единия му се пикае ,две не види обаче го мързи да слезе. Другия го пита: -К'во има бе? - Пикае ми се,ама ме мързи да сляза. - А,няма проблем бе,долу има фонтан,застани на края на скелето,аз ще те държа и пикай във фонтана. Речено сторено,единия пикае,другия го държи. Но както винаги има едно но.. Но задухал вятър,влязъл прах в носа на тоя който държи,той кихнал и изпуснал пикаещият... Три години по -късно на плажа три мадами си говорят. Първата: - Най- големи любовници са в източните страни,докато бях в Египет и вървях по улицата всички ме разсъбличаха с поглед... Втората: - Хич не ми ги говори тия , най - големи любовници са във Франция,там докато се запозная с някой мъж и веднага ме вкарваше в леглото... Третата: - Момичета,много се заблуждавате,най- големи любовници са в БЪЛГАРИЯ,когато бях там,разхождам и гледам един фонтан,сядам край него на една пейка. Изведнъж поглеждам нагоре и гледам към мен лети мъж с изваден кур и крещи: - ша тъ еба в гъза-а-а-а-а! smiling smiley
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход