Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
12-02-2009 - 12:06:35
Re: ВИЦ ПАРАД
12-02-2009 - 14:58:23
Две жени се хвалят:
- Купих си страхотна чанта от крокодилска кожа!
- И моята е от крокодил, но кожата е от оная му работа.
- Че какво толкова?
- Как какво? Като я погладиш и става на сак!
Re: ВИЦ ПАРАД
13-02-2009 - 10:43:17
Плешив мъж седи в ресторант. Изведнъж в супата му пада бълха.Мъжът казал съчувствено: - Какво стана,подхлъзнали се миличка?
Re: ВИЦ ПАРАД
13-02-2009 - 16:35:59
Един мъж лови риба, а на главата му - тухла. Минава една жена, гледа го - с тухла на главата - и любопитството я заглождило.
- Каква е тая тухла на главата ти?
- Пусни ми и ще ти кажа - отговорил мъжът.
- Абе я си еби майката! - казала жената и си тръгнала.
Обаче нали е любопитна - върнала се.
- Кажи бе, каква е тая тухла!
- Пусни ми и ще ти кажа.
- Добре, ще ти пусна.
Отишли те зад храстите и като се върнали мъжът й казал:
- Слушай сега - от сутринта съм тука, на червея - нищо, ама на тухлата - ти си третата! :]
Re: ВИЦ ПАРАД
13-02-2009 - 17:35:42
Брокер обеснява същността на борсовата игра: - Представете си че си купувате чифт зайци. След месец те стават 6 . Когато броят им нарастне на 12 ,вие купувате по - голяма клетка. След година имате няколкостотин зайци и купувате нови клетки. - Колко е просто - чуди се някой. - Дааа... Обаче изведнъж става наводнение и всичките зайци се издавят. Тогава денонощно започвате да се тормозите с мисълта: - Защо аз глупакът ,още в началото не си купих шарани?!
Re: ВИЦ ПАРАД
14-02-2009 - 01:55:58
ЕДНА СПИНОЗНА И ЕДИН ПРОКАЖЕН ПРАВИЛИ ЦЯЛА НОЩ МНОГО ГОТИН СЕКС!
НА СУТРИНТА МАЦКАТА НЕ ИЗДЪРЖАЛА И РЕШИЛА ДА СПОДЕЛИ:
- МУЦКО, ЗА МЕН Е ВАЖНО ДА СПОДЕЛЯ, ЧЕ МИ БШЕ МНОООО ГОТ, НО СЪМ СЪС СПИН!
- НЕ КОСИ,-казал той! - И БЕЗ ТОВА ТОЙ ОСТАНА ВЪТРЕ!
Re: ВИЦ ПАРАД
15-02-2009 - 07:39:09
Жена се обажда в полицията. -Помощ, изнасилиха ме -Е госпожо,това се случва постоянно. -Е да, ама моито изнасилване беше поръчково. -Е как така поръчково. -Еми така, изнасилиха ме и отпред, и отзад ,а накрая три пъти контролно в главата.
Re: ВИЦ ПАРАД
15-02-2009 - 18:07:23
Mанго се оженил за Аише, След сватбата Аише останала в къщи а Манго на работа. Дошъл брата на Манго при Аише и я опънал...после си тръгнал. Аише пак се заела с къщната работа когато дошъл бащата на Манго и тои я опънал. Аише не издържала и се развикала
- Асан кво става тука бе? аз на Манго ли сам жена или на всички? а?
- Не са сърди Аише , казал Асан,- ние сме бедни ора и с една п****а ще караме.
Re: ВИЦ ПАРАД
18-02-2009 - 01:42:37
Седят си двама в ресторант на последния етаж на един нобостъргач и пият. По едно време единият става и казва:
-Абе тука вятърът е толкова силен че ако скоча през прозореца ще ме върне право вътре!
-Да бе да, що не скочиш тогава.
Нашият скача, и наистина, прави едно кръгче и се връща право в ресторанта.
-К'во ти казах, само скачаш вятърът те поема, завърта и те връща в ресторанта, голям кеф!
-Добре тогава. И аз ше скоча.
Скача пича, полита право надолу и се размазва на паважа.
След малко идва келерът и казва:
-Е батман, като се напиеш ставаш много гадно копеле, ще знаеш!
Re: ВИЦ ПАРАД
18-02-2009 - 01:45:53
Върви си един пиян по улицата и срещу него се задава един поп, облечен в черно расо. Пияният му налита и го счупва от бой. Като свършил разправя:
-Абе тоя батман, к'во ми го хвалат толкова...
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход