Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

ВИЦ ПАРАД

Публикувано от dival 
Re: ВИЦ ПАРАД
17-01-2009 - 01:32:49
Тръгнало едно лайно да рекетира борците. Върви си наперено по улицата, гледа друго лайно.
-Накаде си тръгнало бе лайно?
-Ами требват ми нещо кинти, ще ходя да рекетирам борците.
-Ей, супер идея, аре и аз да дойда.
-Идвай!
Вървят, вървят, след малко гледат трето лайно.
-Накаде бе лайна?
-Ще рекетираме борците.
-Аре и аз да дойда.
-Ми идвай.
Тръгнали трите лайна след известно време стещат дришнята.
-На каде бе лайна?
-Ще ходиме да рекетираме борците.
-Аре и аз да дойда с вас.
-Еее, дришня, тука сме само яки копелета.
Re: ВИЦ ПАРАД
17-01-2009 - 19:23:27
Пътник слиза към града и минава край полегнал възрастен пастир на бик.
-Чичо,да знаеш колко е часа?-попитал.
Чичото се протегнал с гегата и мръднал на бика висулките: Единайсе е момче!
-А, бе чичо,страшен си! Как познаваш по ташаците на бика бе!
-Много просто мойто момче,като мръдна на бика ташаците-....виждам кулата на градския часовник!
Re: ВИЦ ПАРАД
17-01-2009 - 19:39:19
avatar
dival Написал:
-------------------------------------------------------
>
> На въпроса "Какви жени предпочитате - блондинки
> или брюнетки" истинският мъж трябва да отговори:
> "Да!"
>

Малка корекция. Верния отговор е "И червенокоси!"


Re: ВИЦ ПАРАД
17-01-2009 - 19:41:48
avatar
Изявление от пресцентъра на МВР
------------------------------------------------------

Снощи в 2 часа през нощта на автомагистрала Тракия банда маскирани мъже нападна и отвлече камион превозващ презервативи. Полицията е по следите на закУравелите престъпници. :]
Re: ВИЦ ПАРАД
18-01-2009 - 00:43:06
Ето и моя любим виц:

Ловец,загубил дружинката се омотал из гората и по тъмно попаднал на метох/женски манастир/ Помолил за подслон и старата игуменка го приела,дала му килия ,обилна вечеря и вино.Хапнал,пийнал юнашки ,излегнал се на леглото и гласно се размечтал: -О-о-ох,благодаря ти Боже за виното и храната...а сега да имаше една млада монахиня.!..и вратата се отваря със замах и в килията връхлита млада монахиня с думите:- Не ме бутай Господи...сама ще вляза! :]
Re: ВИЦ ПАРАД
18-01-2009 - 07:19:16
Свидетел на пожар в бензиностанция: - Седя си аз, да му еба майката и си викам - майка му да еба. По едно време гледам - то си ебало майката ! И аз докато се ебавам, то се преебало и аз го заебах...
Re: ВИЦ ПАРАД
18-01-2009 - 08:36:21
Действието се развива в едно частно радио. Върви една радио-игра, в която слушател трябва да предложи най- оригиналната употреба на дума,която я няма в Българския тълковен речник ,но се употребява в разговорния език. Наградата е екскурзия. Предаването върви доста скучно, докато не се обажда някакъв зевзек: - Алооо,радиото ли е? - Да,радиото е - казва радиоводещия - коя дума ще предложите? - Ами думата е ,,ТИГО"- Тиго - момент, чува се прелистване на речника. Няма такава дума! А сега за голямата награда,какво изречение ще предложите с тая дума ? - Ми... Тиго навра у газо ! Радиоводещия прекъсва линията и след 5 секунди пуска музика. Предаването продължава скучно,обаждат се разни лелки с тъпи предложения, обажда се и един дядо,който казва , че оня е бил комунист, но общо взето скука. И три минути преди края се обажда поредния... Алооо! Добър ден,приятно ми е да ви чуя - веднага реагира радиоводещия - коя дума ще предложите? Ми... ,,Пасъм'' - Момент,пак разлиства речника - не,няма я тая дума. За голямата награда,какво изречение ще предложите с думата? - Ми... Пасъм аз бре, тиго навра у газо ...
Re: ВИЦ ПАРАД
18-01-2009 - 12:02:57
Един младеж отива при майката на своята приятелка: - Лельо Пепа, аз ... такова... твойта дъщеря... Майката отговаря: - Да сте мислили когато е трябвало. Сега щеш не щеш ще се ожениш за нея! Ама не бе лельо Пепа,аз.. такова.. прегазих я с трактора.
Re: ВИЦ ПАРАД
20-01-2009 - 00:48:07
Турист гледал борбата с бикове и посетил кръчмата до арената.Седнал на една маса и се заоглеждал любопитно.Гледа на съседната маса пред един клиент чиния с две големи топки. Дошъл сервитьора и туриста поръчал това което виждал в съседство.Сервитьора му казал ,че не може да му сервира тоя специалитет ,защото това били ташаците на участвалия в борбата бик, и ако иска може да си резервира поръчката за следващия ден.Туриста поръчал за следващия ден и когато дошъл,му сервирали чиния с две малки, ню-ню,топки.
-Ало, сервитьора !Вчера топките бяха многократно по-големи,какво е това в чинията?
-Да, господине,но днес бика спечели!
Re: ВИЦ ПАРАД
20-01-2009 - 03:45:23
Червената шапчица отивала към баба си.Обаче и дошло за пръв път.Седнала на пътечката и реве. По едно време идва вълка. -Що ревеш ма.-Ми не знам гледай.Гледа вълка гледа и и казва. -Абе не ги разбирам много тия работи, ама като гледам са ти отрязали топките.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход