Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Софтуер за управление на АНИ

Публикувано от sofianec 
Re: Софтуер за управление на АНИ
22-05-2008 - 02:27:45
Само не разбрах как така излезе че е реклама като идеята беше да се споделят впечтатления и съвети. Моля да посочите къде съм бил едностранен в откриването на темата. Някой е упомрачен май тука и си позволява малко повече от нормалното. Още повече, че модератора трябва да уважи желанието на заинтересованите към тази дискусия.

В този умрял портал няма място за брокерите и агенциите да коментират неща за своята работа без някой чекиджия да се оака.

Моля, настоявайте модератора да възстанови темата в оригиналния и вариант. Колегите да ме подкрепят.
Re: Софтуер за управление на АНИ
22-05-2008 - 07:38:36
avatar
Приятелю линковете към програмите можеше да бъдат спестени още от самото начало. Не е важно дали ти или някой друг е бил едностранен и дали е било в откриването на темата или друг след теб ще започне да "препоръчва" еди коя си програма.

Аз незнам дали портала е умрял, но май форума го посещаваш втора година вече...

Колкото до епитетите насочени към мен ще се направя, че не съм ги видял...поне за сега.



Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
...
22-05-2008 - 23:18:38
avatar
Re: Софтуер за агенции-опасна Цензура
Изпратено от: sofianec
Дата: May 22, 2008 10:56PM

Благодаря за подкрепата. Глупавото е, че линкове към тези софтуери са досътъпни с въвеждането на ключовата фраза: "софтуер за недвижими имоти" в Гугъл. Като човек, който иска да направи проучване за себе си както и за колегите смятам форума за чудесно място да се коментира - предвид колко е посещаван от колеги. Фриволната цензура на Продавач под претекста, че правя реклама на някой е грешна най малкото защото форума е ПЪЛЕН с линкове към места в интернет които явно са рекламни и зарибяващи. В същото време една интересна за колегите теми бива обект на цензура. Какъв е тоя двоен стандарт?

Още повече, че същия този модератор има доста тенденциозно и едностранно, да не говоря агресивно отношение към цялото съсловие (това е моето мнение).

Аз лично нито моята фирма нямат никакво финансово отношение към нито един софтуер от тези, които бях описал. Самите оферти - да ОФЕРТИ са - за софтуерен продукт - на посочените фирми нямат нищо общо помежду си.



Извинявай "колега" софиянец...ама ти този същия човек ли си който написа по-горе:

"В този умрял портал няма място за брокерите и агенциите да коментират неща за своята работа без някой чекиджия да се оака."


???????

Незнам аз ли съм човека с агресивното поведение:ami: confused smiley Оставам творенията ти да ги видят всички и да преценят дали заслужаваш "подкрепа"...

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-06-11 13:14 от Тинки Уинки.
Re: Софтуер за управление на АНИ
22-05-2008 - 23:26:29
Продавач Написал:
-------------------------------------------------------
> Приятелю линковете към програмите можеше да бъдат
> спестени още от самото начало.

Защо?

> Не е важно дали ти
> или някой друг е бил едностранен и дали е било в
> откриването на темата или друг след теб ще започне
> да "препоръчва" еди коя си програма.

Ами цензурирайте тях. А всъщност защо да ги цензурирате нека си кажат приказката. Допълнителните кликове помагат на Имоти.нет ако не се лъжа.

> Аз незнам дали портала е умрял, но май форума го
> посещаваш втора година вече...

Да но безкрайно рядко и то благодарение на ТЕБ. Сигурно не съм единственият, който му е писнало да идва тук защото очаква един анонимен, експерт по всичко в нашата вселена ник - Продавач да се появява във темите му.

> Колкото до епитетите насочени към мен ще се
> направя, че не съм ги видял...поне за сега.

Живеем в свободна държава (ако не си забравил) и свободата на словото е гарантирана на всеки. То ти може да се почувстваш обиден и от епитета във фразата "Колко е хубаво времето днес" ама ...

Ако някой друг прецени, че съм се държал към ника Продавач скърбително - ще се извиня публично и ще си нарежа кожата да изкупя греха си. Дано всевишния ми прости.

А ето и отзвука от твоите действия -
Re: ...
22-05-2008 - 23:30:01
Защо затвори темата? За да не публикуват и други хора ли? Остави я да Я видят всичко. Страх ли те е?

Ти откачи бе човек. Внимавай и ти с епитетите. Аз си признавам, че не те харесвам, но това си е мое мнение и не задължавам никой с него.



Редактиран 3 път(и).Последна редакция на 2008-05-22 23:35 от sofianec.
Re: ...
22-05-2008 - 23:36:14
avatar
sofianec Написал:
-------------------------------------------------------
> Ами НЕ не съм същия!!!! Защо затвори темата? За да
> не публикуват и други хора ли? Ти откачи бе човек.


Именно че си същия...
Да публикуват какво!? Аз съм си напълно нормален и нито те обиждам нито съм агресивен, но същото не мога да кажа за теб... Както виждаш коригирах само линковете нищо друго, а заключих темата заради просташкия ти език! И определно ако някой е откачил това не съм аз...чудя се какво толкова си се развълнувал по темите със софтуерите??? Имам едни спомени от едни разговори с теб преди година и нещо може би бяха и ако не се лъжа ти плюеше по имоти.нет отново само не мога да се сетя дали всичко беше така случайно свързано с някакви софтуери или просто ей така...?

Не ми губи времето с просташки изказвания! Или пиши по темата без да даваш линкове към конкретни продукти, а именно софтуери за НИ (а който иска да си ги търси през кугъл) или няма никакъв смисъл да се спами форума.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-22 23:38 от Продавач.
Re: ...
22-05-2008 - 23:44:20
>, а заключих темата заради
> просташкия ти език! И определно ако някой е
> откачил това не съм аз...

Нека другите да преценят дали е просташки. Винаги мога да редактирам постинга си ако съм прекалил.

>чудя се какво толкова си
> се развълнувал по темите със софтуерите???

Ей така интересно ми е. И не само на мене.

> Имам
> едни спомени от едни разговори с теб преди година
> и нещо може би бяха и ако не се лъжа ти плюеше по
> имоти.нет

Пълни глупости. Нямам право да отправям критика ли? Същите думи съм ги казал лично на Лазова в среща с нея - питай я дали съм си го спестил. Стига си лъгал и изопачавал истината. (пример: горното ти твърдение). Имам право на мнение и май само на тебе ти пречи това.

> отново само не мога да се сетя дали
> всичко беше така случайно свързано с някакви
> софтуери или просто ей така...?

Май от параноя страдаш. Да просто ей така.

> Не ми губи времето с просташки изказвания!

Възстанови темата и спри да отвличаш вниманието на хората. Казах ако някой прецени че съм те обидил ще се извиня. За мен преиграваш.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-22 23:46 от sofianec.
Re: Софтуер за управление на АНИ
22-05-2008 - 23:51:56
Quote

Или пиши по темата без да даваш линкове към конкретни продукти, а именно софтуери за НИ (а който иска да си ги търси през кугъл) или няма никакъв смисъл да се спами форума.

Във всеки форум има линкове, които са рекламни и със зарибяващ ефект. Даже някои хора имат линкове във подписите си. Защо тях не изтриеш? Започнах темата с цел да коментираме тези софтуерни продукти. Няма скрита реклама, няма нищо. Има извадка с коментари. Това реклама ли е? Как може да ги коментираме като сега няма какво да коментираме.
Re: Софтуер за управление на АНИ
22-05-2008 - 23:54:22
avatar
Май някой друг страда от параноя успокой се малко поеми дълбоко въздух и издишай - може и да помогне. Темата ако не забелязваш от злоба в момента пишеш точно в нея...
И ако искаш да пишеш по темата пусната от теб - пиши ако ще се заяждаш с мен пиши на лични съобщения. Не ми се задълбава в детайли да ти търся предишни мнения нямам време за глупости... Старая се да не ти влизам в тона...
Ти какво предлагаш да заключим ли тази тема отново или ще спреш да злобееш??? Въпроса беше риторичен не се пъни да ми отговаряш!


Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Re: Софтуер за управление на АНИ
22-05-2008 - 23:57:26
Не ми отговори на въпроса като изтри цялата информация въху която трябваше да се коментира върху какво да коментираме?

Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход