Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Когато парите и властта се обединят...спасение НЯМА

Публикувано от roxana2 
Когато парите и властта се обединят...спасение НЯМА
08-07-2008 - 17:09:20
Всички знаем много добре, че такава зависимост има и дори в много от случаите е почти задължителна, но не всеки дръзва да го каже, нали?! Хайде сега да ви задам една гатанка: "Той се казва Шопов / Васил /, а тя Шопова / Венета / - каква е връзката помежду им?! Той има агенция за недвижими имоти / "Феникс" в София /, а тя е шеф на Комисията за /НЕ/защита на личните данни към Парламента на РБ - каква е връзката, а...?! Сетихте ли се вече?!! Не е трудно, нали?!! ТЕ СА СЕМЕЙСТВО ШОПОВИ, бе хора...Власт+Пари=Успех в България, на много УСПЕХИ, по-точно...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-07-11 17:00 от roxana2.
Re: Има ли връзка между властта и частния сектор за недвижими имоти?!
08-07-2008 - 22:49:13
avatar
roxana2 Написал:
-------------------------------------------------------
> Всички знаем много добре, че такава зависимост има
> и дори в много от случаите е почти задължителна,
> но не всеки дръзва да го каже, нали?! Хайде сега
> да ви задам една гатанка: "Той се казва Шопов /
> Васил /, а тя Шопова / Венета / - каква е връзката
> помежду им?! Той има агенция за недвижими имоти /
> "Феникс" в София /, а тя е шеф на Комисията за
> /не/защита на личните данни към Парламента на РБ -
> каква е връзката, а...?! Сетихте ли се вече?!! Не
> е трудно, нали?!! ТЕ СА СЕМЕЙСТВО ШОПОВИ, бе
> хора...Власт+Пари=Успех в България, на много
> УСПЕХИ, по-точно...


Примерът ти не е от най-удачните. Шопов има агенция от сто години. Аз съм го кръстила "словесен садист", но това е друг разказ. Заиграва се с политиците- с НДСВ. Сега не знам с кого е, но това, което работи жена му, не е довело до създаването на агенцията.
Реално погледнато, конфликт на интереси тук няма.
Дай друг пример.
А властта,че има интереси в НИ- така е. Затова все още може напълно законно да изповядваш сделка на данъчна оценка. Която е с пъти по- ниска от истинската цена.
Интересно е и друго- при нотариусът, всеки подписва декларация по чл. 313, че цената на сделката е истинската. И това минава...
Re: Има ли връзка между властта и частния сектор за недвижими имоти?!
09-07-2008 - 12:18:53
Извинете ме, но мисля, че примерът ми е много удачен, защото за Шопов работят юристите на жена му, секретарките на жена му, връзките на жена му, когато се наложи да се извадят за някой или нещо ЛИЧНИ ДАННИ, се вадят от агенцията на жена му и т.н. Не знам дали има агенция от сто години, но знам как работи тя СЕГА, а това е по-важното в случая...Шопов е ЗАКЪРМЕН в комунистическо семейство, после се пребоядиса в синьо, после мина на жълто, но ЧЕРВЕНОТО СИ Е ЧЕРВЕНО - там са му най-яките връзки в момента, нищо че душата му е ЧЕРНА!!!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход