Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Анкета: Валутният борд

Публикувано от Naskata 
Re: Анкета: Валутният борд
04-05-2008 - 23:51:11
Асен 1975 :Пратих ти едно съобщение(въпрос).
Благодаря предварително.
Re: Анкета: Валутният борд
05-05-2008 - 05:48:58
Global,ако случайно пак четеш-спомняш ли си спора ни за лизинга?ето ти доказателство,че аз не съм единствения,който знае,че покупка на кредит не е лизинг!
прочети коментарите под статията-не съм само аз,дето съм си пльокнал мнението.

дааааа,и във вестник капитал на покупка на кредит викат лизинг.гениални са
ДА ЖИВЕЕ ЛИЗИНГА:

[www.capital.bg]
Re: Анкета: Валутният борд
05-05-2008 - 14:46:09
Въпрос до Асен

Асене скоро време ще имам включване на доста серьозна сума пари
Първоначално мислех да започна изграждане на два къмпинга в родопите но напоследък мисля че ще се откажа

В последно време гледам че Куба все повоче се отваря към света и мисля че в скоро време ще минат по нашият път
Имам много добри приятели там със силни позиции в обществото от 15 год.са там

Според теб добре ли ще е да се инвестира в тази държава и във какво
Re: Анкета: Валутният борд
05-05-2008 - 16:29:44
Това мнение е преместено в новия "форум за имоти, финанси и всичко останало"



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-05-24 23:04 от g0g0.
Re: Анкета: Валутният борд
05-05-2008 - 18:48:43
За Куба ще имаш проблем защото като се демократизират ще има реституция (кубинците в УС ще имат претенции за сигурно 80 процента от собствеността в Куба) и да не се окаже че си купил нещо дето не е твое...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-05 18:59 от kuku987.
Re: Анкета: Валутният борд
05-05-2008 - 20:24:19
куку за това си напълно прав,но мен лично много ме изкушават имотите там.цените им са от 80 до 150Е

А за мен тази държава до 5 год ще стане доста силна туристическа дестинация
Re: Анкета: Валутният борд
05-05-2008 - 22:52:59
да,Джулиъс ти знаеш.ма проблема е,че тия от капитал-най четената бизнес медия в бг-те не знаят кво е лизинг.нито пък знаят тези,които пишат финансовите закони и норми на бг.те трябва да знаят по добре от нас,а не ние да знаеме по добре от тях.следваш ли ми мисълта?
anyway,как беше почивката зад граница?добре ли прекара?нещо четох,че имало 5 километрична опашка за гърция.да не си бил един от тях?
кво стана с прекрасната и уникална българия?всички в гръцко ли си прекарват празниците?

до Играч:
Куба?според мен стой далече от каквито и да е инвестиции в тухли и бетон.в мексико на 2 километра от 5 звездните хотели можеш да си купиш къща на океана за 20 000долара.
въобще инвестирането във ваканционен имот е бошлав работа,и винаги е било.ако не влизаш със серионзи кинти да правиш цял хотелски комплекс,а си играеш на апартаментче тук,апартаментче там-търсиш си белята.
тва не е било никога добра инвестиция-стана модерно в последните години и бързо ще стане НЕ модерно за дълго време-десетилетия.
модата беше подтикната не от реални печалби от рента,а от покачване и балониране на цените.тва свърши вече.
Re: Анкета: Валутният борд
06-05-2008 - 03:30:55
това за всеобщото психясване на народа съм склонен донякъде да го разбера.
В Бг хората който имат информация какво става в действителност са много много малко.

четете ей тука великия икономист Венцеслав Димитров (сещате ли се за него?) как твърди че всичко си е ОК:
[www.monitor.bg]

в същото време банките очакват кредитите да растат....

не знам дали толкова изпростя народа но щом такова недоразумение като Венци Коня минава за капацитет в Бг...
чета и направо не мога да повярвам. Този или има ай кю то на второкласник или е абсолютно безпардонен лъжец.

Re: Анкета: Валутният борд
06-05-2008 - 04:01:54
Асене, не можеш да си представиш колко си прав, за сърби, българи и поляци от една страна (аз ги класирам в същия ред) и за англоговорящите, немците, скандинавците.

Държава от тарикати не е прокопсала.

В момента цените в София на еквивалентни като локейшън и качество имоти са около 2-2.5 пъти по-скъпи от Торонто.

Като се сложат измамите с идеалните части, липсите на гараж или паркинг, смятането на стените в квадратурата, продаването на замазка или шпакловка, ниското качество на строителството, да не говорим за качествен паркет, модерна кухна с гранитен каунтъртоп, модерни аплайънси, напълно завършени бани, камина, завършен бейзмънт (не влиза в квадратурата както и гаража както и стените).
Досега не съм видял да се продава тук жилище което не е готово да влезеш и да започнеш да живееш веднага.
А като прибавим измамите с това да купиш нещо и се окаже че този дето ти го е продал не е истинския собственик...

Според мен всеки който си въобразява че това в Бг не е балон и че цените все е растат е за освидетелстване.





Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-05-06 04:03 от kuku987.
Re: Анкета: Валутният борд
06-05-2008 - 04:14:48
"Равнището на цените в България е на около 40% от тези в Европейския Съюз","Грамаден бюджетен дефицит"....не ми се чете нататък,отчаян съм.Боожеее,остана ли населенение в тази страна,което да не е тотално лумпенизирано и видиотено confused smiley М/у другото някой задавал ли си е въпроса защо вече 20 год. Българина е на опашката на всичко което можеш да си помислиш,отговора е много прост-много,много лош материал!Много моля индивидите направили по 40-50000 евро само и само благодарение на идиотската ситуация и помислили,че са хванали Дедо Господ за Шлифера да наведат глава и да замълчат,защото никой в тази страна няма ни най малък повод за гордост!!!!Всичко което можеше да о***е пред тези 20 год. беще ос***о....много печален рекорд
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход