Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

50 000 аборта всяка година

Публикувано от igra4 
50 000 аборта всяка година
21-03-2008 - 11:55:13
при това положение с тези аборти на година мисля че до 5-6 год ще сте стопим като лед на слънце

а както е известно бай мангу аборти правят рядко
а правете си изводите кво ще става след някоя друга година

не да падат ценитеъ,ами ще има апартаменти които няма кой да ги купи ,ако ще и на 100 Е да ге дават

вчера бях до София във фабриката на Боро за лепила и смеси
Гледам аз едни тирове с едни големи човали с няква бяла смес
Питам ги какво е ,а те ми отговориха че било гипс
А бе ,нямаме ли си гипс ние тука у БГ то ги питам
-ми нямаме си всичко се внася


пак ви казах достатъчно е и 20% да се оттеглят от сектора строителство

1.вноси тухли
2.вносни санитарии
3.вносни лепила и гипс
4.циментовите заводи не са в български ръце та и тях ги пишете
5.поне 60% от инвеститорите в момента са чужденци

кво ще правим като си тръгнат тия хора А?

а си направете сметка колко пари са изтекли щрез този внос на строителни материали


Ще си останат орицата с кредити но без работа







Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-21 13:39 от igra4.
Re: 50 000 аборта всяка година
21-03-2008 - 13:51:42
Еее, хора, ама вие тук го обърнахте на Стената на плача clap:
Хайде по-оптимистично де, и без това и да има Бг неприятности, те няма да са тия, които ви се привиждат сега, други ще са
Re: 50 000 аборта всяка година
21-03-2008 - 14:41:50
Темата е много добра. Аз пак ще попитам така както си питам вече цяла година уважаемите дами и господа битово-кредитно-цял-живот-поробващо шопско-главо-неувиращи "инвеститорчета". Къде бе пилета шарени в скиците на тия смешни кутийки дето купувате са скиците на детските креватчета. Цените се вдигали. Никакви цени не са се вдигнали. Цената на кв. м. си е още около 300 евро. И да не би след като се нанесахте да установихте случайно, че превръщането на шпаклвка и замазка в място за живеене + 30 годишната банкова тирания, ще отнеме нещо от скъпоценните в и инвестиции щото снимките на бъдещите деца на България да изглеждат ето така:



Re: 50 000 аборта всяка година
21-03-2008 - 15:20:45
Подходяща тема за всеки български форум!

Тъжно, но толкова вярно! Да, къде са детските стаи и креватчета? Потрисат ме от отвръщение новоизлюпените "инвеститори", които казват "купувам жилище за да инвестирам" , вместо "купувам жилище за да създам дом и семейство". И тук на този измушен форум се говори единствено за инвестиции, сякаш няма хора които купуват за да създадат дом и отглеждат деца. А после циганите ни били виновни, че раждат деца, ами ще раждат от кога раждането на деца е престъпление!

Но изглежда прави са онези които казват, че българите стават импотентни, а жените "надживяли майчинството". Отвъртително!
Re: 50 000 аборта всяка година
21-03-2008 - 15:34:38
Да, тук съм съвършено съгласна с гореизказалите се.Гледам аз планове на нови жилища - все "ателиета", все кухнята в хола и една никаква спалня. Някои нямат и антрета, а на един и тоалетната беше в хола натикана...И се чуди човек това за един обитател ли е, за половин ли е? Къде са жилищата за семейство с едно дете? А за семейство с две деца? Намерих малък процент и такива - цена над 120 000Е.
Като че ли най-масовият и желателен начин на живот е - сам като кукувица...
Re: 50 000 аборта всяка година
21-03-2008 - 18:40:45
Айде моля ви се да махнем сърцераздирателната снимчица. Тя не допринася с нищо за дискусията. Дали абортът е правилен или не не зависи от това колко гаден вид имат нещата.

Да припомня ли, че 20 години след "Роу срещу Уейд" има забележим спад в престъпността?

Така че можем да мислим за горния абортус като за предотвратен живот на престъпник, психопат, убиец в джип- със също толкова право, колкото и за бъдещ Моцарт. Само че вероятността да е първото е по-голяма, щом се е стигнало до това решение.
Re: 50 000 аборта всяка година
21-03-2008 - 20:21:28
сега ще се пръкне някой от рода на Джоан и ще обясни че поради бесния интерес от чужди инвеститори и поради факта че земата в Бг е малко (?!?) се строят малки жилища.

Всъшност истината е че всичко идва от лакомията на строителите който гледат да продадат максимум брой жилища на земята дето са купили че 400 процента печалба не са им достатъчни.

При тази демографска картина би трябвало в София или Варна едно хубаво тухлено жилище от 120 квадрата реална площ напълно завършено (а не на замазка и шпакловка), с гараж да струва около 40 000 евро на топ локейшън при прилична печалба на строителя.

А то какво се получи:
- калпави жилища, новото строителство е по-калпаво от панелките
- продават се идеални части
- продава се на замазка и шпакловка
- маломерни жилища.
- хората се загробват до живот да изплащат кутийката/хралупата (за живеен или инвестиция) наречена жилище и за деца не остава време и пари.
- кой ще плаща пенсиите след време? циганите?
младите хора на България емигрираха и децата се раждат в чужбина.

виновни са естетвено само купувачите който подмамени от лесната печалба и идеята за свой дом (тука направо им промиха мозъците от банките, агенциите и строителите) се юрнаха да купуват некачествени, маломерни жилища който не им трябват, залагайки (моргиджирайки) бъдещето си.
Re: 50 000 аборта всяка година
21-03-2008 - 20:29:05
естествено работата опира и до абсолютната липса на контрол от страна на държавата. Липсата на елементарни стандарти за размера на жилищата, където има норми те пък не се спазват. 90 процента от всичко построено в Бг след 1990 са жилища под всякакви стандарти за качество. Всеки гледа далаверата.
Америка ('дивия капитализъм' според Бг ) е 10 пъти по-контролирана и нормирана от Бг.

Каква разлика също между Германия и България.

В Германия детските градини са безплатни, там нямаше изобщо имотен балон, живеят си германците живота и си пият бирата. Естествено че нямаше германци сред купувачите в Бг.

чета сега как частните детски градини станали по 500-600 лева на месец в Бг и сега ще скачат с още 30 процента.... В София няма места и за малкото деца дето се раждат в държавни детски градини.

няма проблем ,масларова ще внася китайци и виетнамци...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2008-03-21 20:30 от kuku987.
Re: 50 000 аборта всяка година
21-03-2008 - 21:26:51
Sagitta ,

Напълно си права.
Изходът- бягай от София. Става нечовешки град.

Re: 50 000 аборта всяка година
22-03-2008 - 15:33:06
Куку, харесва ми написаното от теб, браво! Благодаря ти за промяната на стил и тон, така определено онова което казваш ще стигне до съзнанието на хората! Сега вече мога да си взема обратно думите от предишните си коментари.

Успех
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход