Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Бихте ли си купили имот извън България?

Публикувано от iaross 
Бихте ли си купили имот извън България?
13-01-2008 - 17:20:01
Бихте ли си купили имот извън България?Въпрос по скоро към живеещите в страната.
И ако не е свръх тайно споделете къде и защо.
Re: Бихте ли си купили имот извън България?
13-01-2008 - 18:58:12
Може би Гърция. Това море е по-близо до София; не е толкова бетонирано/пренаселено; сезонът е по-дълъг. По-конкретно: Халкидики, Ставрос, Катерини, Кавала. Тасос идва вече далече и то с ферибот. Тесалоники в никакъв случай = пренаселен и суперзадръстен. Туристът нема проблем с гърците (дори полицаите се опитват да говорят български), но ако те видят че им изкупуваш страната де да ги знам дали нема да се разсмърдят некои националистически настроени елементи. Иначе чувам, че имало неква държавна политика на насърчаване покупката на стари жилища от чужденци (най-вече българи) чрез данъчни облекчения с цел да се поддържа ръст на цените на имотите и търсене на нови жилища т.е. ново строителство.

Освен морски ваканционен имот какъв друг да купувам в чужбина? Градски, планински, до язовир и прочее си имаме много по-хубави в България отколкото в съседните страни. За по-далечни страни не става = имотът си иска стопанисване т.е. да ходиш по-често на място.
Re: Бихте ли си купили имот извън България?
24-02-2008 - 10:58:00
аз бих купил имот в Холандия, питате защо? ами преди няколко месеца бях там на гости на един приятел и докато бях там естествено реих да се запозная с имотите им. значи в БГ средно добър имот на добро място в добър град струва между 700 и 1300 евро кв. Значи бях в Хага, там намерих къща на два етажа средно на етаж по около 130кв масивна с морска гледка приятели забележете, цената бе 110000 евра. Това си бе оферта ако ме разбирате правилно, в БГ такава цена с мосрка гледка къща 2 етажа по 130кв етажа. та бих си купил там имот
Re: Бихте ли си купили имот извън България?
24-02-2008 - 11:54:07
Neshto si se obyrkal. Niama takava cena v Haga. Vij www.funda.nl
Re: Бихте ли си купили имот извън България?
25-02-2008 - 09:33:32
Ше ти изгният кокалите на този климат в Холандия.
Re: Бихте ли си купили имот извън България?
26-02-2008 - 10:48:27
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-30 19:13 от dival.
Re: Бихте ли си купили имот извън България?
28-02-2008 - 06:22:42
дивал-не българия,а добрич!!!!!!!!!!!!!!!!

там е истината-при най голямото летище в европа(БЪДЕЩО) и голф игрището ,където ТАЙГЪР УУДС ЩЕ ИГРАЕ

еххх,българия-магнит на голфаджиите.

Re: Бихте ли си купили имот извън България?
28-02-2008 - 10:02:36
.



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2010-04-30 19:13 от dival.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход