Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Реална цена на имот в Симеоново

Публикувано от inaned 
Re: Реална цена на имот в Симеоново
15-11-2007 - 11:32:18
Аз работя само в този район и цените са между 180 евро/м2 за НУПИ на лошо място до 250-280 евро/м2 за УПИ на добро място и 300-...много в землището на симеоновчани. Пуснете ми информация за имота Ви и ще ви ориентирам, а може и да го продадем. Ще ви оставя координати на лично съобщение.
С уважение: Ива Петрова
Re: Реална цена на имот в Симеоново
15-11-2007 - 11:52:59
iva_petrowa Написал:
-------------------------------------------------------
> Аз работя само в този район и цените са между 180
> евро/м2 за НУПИ на лошо място до 250-280 евро/м2
> за УПИ на добро място и 300-...много в землището
> на симеоновчани. Пуснете ми информация за имота Ви
> и ще ви ориентирам, а може и да го продадем. Ще ви
> оставя координати на лично съобщение.
> С уважение: Ива Петрова


Защо бе,Ива Петрова,на лични?Като сте тръгнали из форума да хващате клиенти,ми дайте инфо и за агенцията в която работите?Възможно е и някой Ваш бивш клиент да си каже мнението за "качеството" на работата ви.
spinning smiley sticking its tongue out /ако разбира се офиса ви не е в кухнята/ spinning smiley sticking its tongue out
Re: Реална цена на имот в Симеоново
16-11-2007 - 07:42:40
Няма проблеми...с удоволствие бих изслушала мнението на всеки един клиент за работата ми, т.к. смятам, че тя е на ниво далеч по-високо от поведението Ви... smiling smiley
С уважение: Ива Петрова
... А по въпроса за кухнята - би било удобно, но за съжаление е във сградата на Фондовата борса...



Редактиран 1 път(и).Последна редакция на 2007-11-16 07:44 от iva_petrowa.
Re: Реална цена на имот в Симеоново
16-11-2007 - 15:27:47
Един ПРОФЕСИОНАЛИСТ не би причаквал на "пусия" из форумите.
Без уважение: smoking smiley
Re: Реална цена на имот в Симеоново
16-11-2007 - 22:39:42
Един професионалист би помогнал на хора навсякъде, дори и във форум, пълен с некомпетентни всезнайковци, независимо дали ще му станат клиенти...другото е прекомерно самочуствие и мързел. Един професионалист работи с удоволствие навсякъде, защото си разбира от работата.
С уважение: Ива Петрова
Re: Реална цена на имот в Симеоново
17-11-2007 - 01:49:09
Предварително се извинявам,4е въпросът ми към г-жа Ива Петрова няма общо с вашата тема,но бих се радвал, ако тя би могла да сподели с мен малко вътрешна информация за фондовата борса,в сградата на която се намира вашия офис.
Въпроста ми е кратък:
Напоследък забелязва ли се видимо побеляване на косите на бг трейдър4етата,или все още само изглеждат уплашени и объркани?


Предварително ви благодаря за отговора и наслука.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход