Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

за или против комисионната на брокерите,ако не защо

Публикувано от turbozol 
Re: за или против комисионната на брокерите,ако не защо
16-09-2010 - 14:06:38
Здравейте, аз съм за комисионната на брокерите, но когато съм им възложил да ми търсят клиент. Не може аз сам да си пусна обявата в интернет, те да я видят, прекопират заедно със снимките и да го публикуват от тяхно име.Без да са видели жилището да ми се обадят за оглед на техни клиенти и да искат комисионна. Ами, за мен те са клиентите, а това кого си водят с тях си е тяхна работа. Реално аз не съм ги наемал да предлагат моето жилище. Те търсят мен а не обратното.
Със здраве.
Re: за или против комисионната на брокерите,ако не защо
16-09-2010 - 16:33:52
Дичо, ти ако уважаваш себе си, няма да го качиш този дето вони и да го развеждаш. Защо падаш толкова ниско? Защото си гладен. После подскачаш като ощипана госпожица, като засегна темата. Не си ли ти комплексарят след като разпозна себе си в поста ми за брокерката, с която ходих на огледи. Гузният човек се засяга. В момента сте по- ниски от тревата, молите се, подмазвате се, умилквате се около миризливците, заради , които стоите под душа. Аз ли съм виновна, че нямате грам достойнство? Тези дни казах нещо подобно на един твой колега, който си позволи да ме излъжи относно един имот. Разбира се, и той с нежна и чувствителна душа като теб, веднага се обиди и ми заяви, че повече нямало да ме безпокои. Ако съм искала да огледам имота, аз да се обадя. Познай на кой ден ми звънна да ме пита какво съм решила, на втория! На колкото и телефона да се обадя за информация, и накрая подчертавам, че ще помисля, и ако реша да ходя на оглед, ще им се обадя пак,ТЕ ДА НЕ МЕ ТЪРСЯТ, познай, стопяват ми телефона от звънене" кога ще дойдете, какво решихте, ама елате, все пак да хвърлите един поглед"...Молите се като просяци,гънете се като червеи, после се обиждате. Аз не съм дошла да се заяждам, нито да иронизирам, казвам си мнението, което си съставих след всички контакти с твоите колеги. Днес анонимно надуваш перки във фрума, утре ще се влачиш в краката ми. Слуги сте. Приеми го и се дръж подобаващо, ако искаш да ти хвърля парче хляб.
Re: за или против комисионната на брокерите,ако не защо
16-09-2010 - 16:43:27
Еййй клиента винаги е цар smiling smiley
Аз па ако съм продавач и ми дойде такава надувка да ми се вътри и подсмърча из кюшетата и с 10% отгоре да ми дава ще я игнорирам с 200!
Трябва да имаме взаимно уважение, иначе нищо не става... и клиента наистина от цар набързо може да стане и прогонена мишка winking smiley
Re: за или против комисионната на брокерите,ако не защо
16-09-2010 - 17:42:18
Тая мърла кой я пусна във форума. Каруцарка от класа, кой знае каква мръхлява гарсониерка си търси из сокаците. Егати езика: гладни, слуги и прочие простотии, дето и в Люлин няма да ги чуеш. Неееее, такава нагла кифла отдавна не сме имали.
Re: за или против комисионната на брокерите,ако не защо
16-09-2010 - 17:43:01
elline, в един момент успяхте да ме заблудите, че въпреки наличието на сарказъм и незнание по въпросите свързани с имотите, сте интелигентна и добронамерена жена, уви, сбърках. Вие имате различни качества от гореописаните. Няма да ги напиша, за да не прекрачвам границата на добрия тон.
Re: за или против комисионната на брокерите,ако не защо
16-09-2010 - 17:51:56
Напиши, бе, напиши. Толкова е просто това нещо, че да не ти е в къщата.
Re: за или против комисионната на брокерите,ако не защо
17-09-2010 - 17:45:05
Ми тъпа путка съм, кфо да правиш. Днес се свързах с готина брокерка и ми е кеф.*drunk*
Re: за или против комисионната на брокерите,ако не защо
17-09-2010 - 21:45:23
Айде, късмет, да напишеш после някоя добра дума.
Re: за или против комисионната на брокерите,ако не защо
17-09-2010 - 22:44:03
Е, да кажа, ама на...Значи, изпих два големи рома от радост и кво стана...Звъни ми вечерта някакъв батко. И вика, аз съм вашият брокер, кажете си критериите. Викам..." а, неее, аз вече се уговорих с колежката ви, казах си критериите, тя ми взе телефоните и ще се обади другата седмица с готовите оферти". Човекът си твърди, че не била жената, а той ми бил брокерът, но като съм звъннала излязал за малко и тя вдигнала телефона. Хубаво , ама тя не каза,че е излязал, а се обяви за мой брокер, че и уговорка направихме. Той пак" не,не, аз ще бъда". И тоя диалог-половин час.
Питам, е добре, тя ви предаде какво искам, нали?". Предала му била. Питам, е кфо ти предаде, кажи? Нищо, нищичко не му беше предала. Пак наново диктувам критериите. А, кажете, сега нямам ли право да се ядосвам? Сега, тя ли е мислела да му свие клиента, той нея ли прецака, не знам. Но при положение, че този мънка, не може да ми обясни как и защо стана тази смяна, какво да си мисля?
Re: за или против комисионната на брокерите,ако не защо
17-09-2010 - 23:03:17
Колежке и аз на два рома без ментови листа и счукан лед със зелено лимонче,като ми се обади агент на НИ го чувам като агентка на НИ!*drunk*Забележи,че нарочно не пиша брокер на НИ!Такова животно нема нийде в правния мир-има агенти или посредници!Защо ли се присламчват някои от тях към определението брокер е ясно!Брокер е нормативно дефинирана професия в борсовата търговия,докато посредника е повече агент по запознанствата,в повечето случаи от кол и въже,както се вижда по някои екземпляри в този форум!
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход