Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Апартамент на зелено без посредник!

Публикувано от www.hamali.bg 
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 18:07:27
Повечето ти продават всичко с големи уверени1. Само погледни сгради дето нямат разрешение за ползване с години какви легенди ти разправят брокерите за тях:
1) те сериозно са се взели в ръце всички живеещи в сдрадата и ще го извадят разрешението
2) той един депутат си купи апартамент в тази сграда и ще се уреди работата с разрешителното
3) те документите са подадени ама нещо ги бавят в общината
и т.н.
Ами.........какво да кажа......за съжаление съм безсилен пред фактите........Това са хора които, според мен, са за съд.......обаче само според мен Щом закона не ги спира, знаеш много добре че не правят нищо нередно........и общо взето тук във форума си се въртим в един омагьосан кръг, в който брокерите се опитват да се защитят, но вие (клиентите)
вадите неоспорими факти..........и така започват безкрайните дискусии на теми коректност комисион и.т.н
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 18:18:10
Четирите правила на брокера:
1. Бъди там.
2.Фокусирай се.
3.ВИНАГИ Казвай истината
4.Приеми резултата такъв и продължи напред
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 18:18:38
"Иначе аз се радвам, че започват да се появяват брокери, които обръщат внимание и на купувачите."- да ама като стане въпрос за координати и връзка с тях веднага стават много заети, имали си достатъчно клиенти, в форума не давали координати, та затова намекнах, че има и лична , провери Тинки от преди няколко години , до сега все се появява по някой добър и коректен, ама стане ли въпрос за връзка , започват да се дърпат ...... winking smiley
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 18:55:27
Галя, аз не лъжа и не се дърпам, просто казвам истината
Ако си сериозна пиши на лична и ще ти отговоря. Зависи какво търсиш. Ние сме малка Агенция , но работим качествено Ако можем да ти свършим работа ще ти кажем, че ще поработим, ако не можем ще ти кажем веднага "съжаляваме, не можем", без да ти губим излишно времето
..........................................................
.............................................................
И след повече от час нямам писмо в лични...........жалко тамън си мислих че Галчето лапна куката smiling smiley...........ама уви........явно не съм я зарибил достатъчно smiling smiley



Редактиран 2 път(и).Последна редакция на 2007-09-05 19:51 от zmeq_87.
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 21:29:44
zmeq_87- аз не съм нон стоп във форума , не казвам , че лъжеш, това дали сте малка или голяма агенция за мен е без значение, а дали си вършат работата или не !!!! На лична очаквах ти да ми оставиш координати, за да мога и аз да се свържа и да попадна веднъж на хора, които си разбират от работата с коректно и точно отношение , ама явно само с очакването ще си остана, ако все пак се престрашиш вече разбра от Тинки как се изпращат лични smiling smiley
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 22:33:42
Nema nikakva garanciq 4e brokerat moze da osiguri nekakva za6tita ili sigurnost :g: ponqkoga se polu4ava AZ 6te te uredq kazva toi A tova fakti4eski e AZ 6te te naredq smoking smiley
Re: Апартамент на зелено без посредник!
13-01-2008 - 17:19:45
Ама че разбира се, ти какво мислиш че правят брокерите,звънят по обяви,обикалят строежи четат информационите табели и се свързат със строителя и водят балъците, на които мозъка не им стига да се сетят ,че могат да си свършат всичко това самиsmiling smiley После хубаво им садират кожичкитеsmiling smileyАко пък огелпят нещата после не отговарятsmiling smiley :} :}
Re: Апартамент на зелено без посредник!
13-01-2008 - 18:32:46
avatar
kikito83 Написал:
-------------------------------------------------------
> Ама че разбира се, ти какво мислиш че правят
> брокерите,звънят по обяви,обикалят строежи четат
> информационите табели и се свързат със строителя и
> водят балъците, на които мозъка не им стига да се
> сетят ,че могат да си свършат всичко това сами
> После хубаво им садират кожичкитеАко пък огелпят
> нещата после не отговарят


За това който не иска да работи с агенция да не търси нейните услуги и готово проблема на всеки е решен winking smiley Който се смята за "балък" че се е обадил - да си търси сам никой не го спира или ограничава.

Автоматичен подпис: [www.investor.bg] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net] [forum.imoti.net]

"До 2060 г. българското население ще се стопи с 27%, но в София ще нарасне с 45% до 1, 87 милиона души..." Кога се купува недвижим имот - когато цениТЕ падат или когато вървят на горе?
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход