Dnes Bloombergtv.bg Investor Gol Automedia Tialoto Az-Jenata Az-deteto Teenproblem Puls Imoti.net Rabota Start Blog Aha Snimka
imoti net - порталът за недвижими имоти
 


Добре дошли! Вход Създаване на нов профил

Разширено

Апартамент на зелено без посредник!

Публикувано от www.hamali.bg 
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 17:44:08
Quote

Ако ти ми каже, че с този строител за първи път работиш и аз си нося отговорността - няма проблеми - ти не си ме излъгал. Аз съм преценил - купил съм на своя отговорност
Аз ти казах че нямам далавера, още по-малко желание да те лъжа. Отделно на ръка искам да ти кажа, че аз нося отговорност и когато ти кажа че не знам за строителя, това не значи "троши си главата" или както казваш ти с монтьора - "убивай се на своя отговорност" Напротив, в хода на предварителния договор (имали сме такива случаи), аз проучвам строителя обстойно, аз те представлявам и няма как да не разбера много неща за него и ако усетя че е несигурен ти казвам "Този не става, не го купувай" , и правя всичко възможно за да го разубедя, въпреки че, съгласи се, ако си харесал нещо, много трудно е да се откажеш от него. Е при това положение, вече ако решиш да го купиш, аз не мога да те спра.
Quote

Обаче ако ти си ми "повлиял" е нормално аз да искам някакво обезщетение.
Нормално е от моралната и материалната гледна точка на честния човек
Погледни от страната на човека с bugatti veyron и тогава ми кажи пак че е нормално
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 17:45:11
tinti- искаш кашкавал, а ти продават сирене ( примерно) ти сама си отговори кой е виновен... а за качеството на продуктите кой е отговорен се определя от законите на съответната държава, същото е и за подвеждащи реклами , документна измама и т.н.......

zmeq_87 - а на лична може ли winking smiley
Анонимен потребител
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 17:48:15
Зависи от много неща - например как е съхраняван продуктът.

Обаче ако продавача ти каже - получихме "чудни" маслини и те се окажат развалени - кой ще е виновен?

Аз искам брокерите не да "хвалят" имота, а да казват нещата каквито са. За съжаление това няма как да стане защото възнаграждението им зависи от продажбата, а тя няма как да стане ако почнат да изтъкват лошите черти.
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 17:50:23
smiling smiley :} smiling smiley Хора, стига сте ме офертирали, че ще взема да се подведа :} smiling smiley :}
Не знам какво имаш предвид под "лична" Галя, иначе всичко може
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 17:53:17
еее ти пък веднага с "мръсно " подсъзнание :} за изпращане на лично съобщение ...ама че си :} clap:
Анонимен потребител
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 17:53:27
Един от малкото си дето казват - "този не става не го купувай"

Повечето ти продават всичко с големи уверени1. Само погледни сгради дето нямат разрешение за ползване с години какви легенди ти разправят брокерите за тях:
1) те сериозно са се взели в ръце всички живеещи в сдрадата и ще го извадят разрешението
2) той един депутат си купи апартамент в тази сграда и ще се уреди работата с разрешителното
3) те документите са подадени ама нещо ги бавят в общината
и т.н.
Анонимен потребител
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 17:55:28
Натискаш върху "ника" и ти се отваря примерно това
[forum.imoti.net]

Отдолу пише
"Опции: Изпратете лично съобщение "

Цъкваш и пращаш лично съобщение
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 17:58:03
Quote

За съжаление това няма как да стане защото възнаграждението им зависи от продажбата, а тя няма как да стане ако почнат да изтъкват лошите черти.
Напротив ,Тинки има Продажбата ще стане със същия човек, защото ще намериш читав имот за него Разбира се имал съм случаи в които съм губил клиент, защото както казваш ти, съм изтъквал лошите черти на имота и впоследствие не мога да намеря достатъчно бързо това което той търси, което съответно води до загуба на клиента => загуба на пари, но да ти кажа честно и за миг не съм съжалявал, че не съм му продал боклук, за който да му взема парите
Анонимен потребител
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 17:59:34
От форума наистина може да се научи много. Вярно че понякога се "деркаме" ама и там има какво да се научи - най-малкото как отсрещната страна вижда нещата. Въпросът е да се научиш да отсяваш какво да четеш и какво да игнорираш. С течение на времето се научаваш. Примерно когато nacheff напише нещо всички трябва да си вземем листче и химикалче и да си водим записки.
Анонимен потребител
Re: Апартамент на зелено без посредник!
05-09-2007 - 18:05:23
За мен АНИ в голямата си час са ориентирани към продавачите, т.е. имаме продавач ако някой иска да му купи имота - добре дошал, ама да тръгнем да търсим на някой имот - забрави - ако изпадне нещо добре ама иначе - забрави.

Знаеш ли на колко АНИ съм се обаждал за имоти, който продават и т.к. не могат да ми кажат нищо, защото колегата го нямало и си оставям телефона, после никой не ми се обажда, въпреки че съм проявил интерес.

Иначе аз се радвам, че започват да се появяват брокери, които обръщат внимание и на купувачите.
Съжаляваме, само регистрирани потребители могат да публикуват в този форум.

Натиснете тук за вход